Kategórie
Astrálne cestovanie

Astrálne cestovanie

astral1Co je to astrální cestování?

Astrální cestování fascinuje člověka již od počátku věků. Čím to, že někteří lidé dokáží překročit prostor a čas, opustit svá fyzická těla a putovat kamkoliv chtějí? Šamani, kteří astrálně cestovali ,aby se dozvěděli budoucnost či odpovědi na otázky ,své jednoduché metody samozřejmě drželi v tajnosti. Kdyby astrálně cestovat dokázal každý, jejich moc by vzala za své.

Co se s lidmi děje při astrálním cestování:

1. Subjekt cítí,že opouští tělo skrze temeno hlavy

2. V momentě,kdy se astrální tělo odděluje od těla fyzického,ztrácí subjekt na okamžik vědomí

3. Než se astrální tělo vzdálí, vznáší se chvíli nad tělem fyzickým

4. Tentýž jev se opakuje před návratem do fyzického těla

5. Při návratu astrálního těla do těla fyzického subjekt znovu na chvíli ztrácí vědomí

6. Vrátí- li se astrální tělo moc rychle, fyzické tělo sebou několikrát škubne

Astrální cestování je založeno na skutečnosti, že máme 2 těla – tělo fyzické, které roste, zraje a nakonec umírá a tělo astrální, které je *dvojníkem* fyzického těla. Právě toto astrální tělo se může občas od fyzického vzdálit, přičemž ale s sebou nese naše vědomí. Astrální tělo je *řidší* a jemnější než jeho fyzický protějšek. Běžně se mu říká astrální nebo éterický dvojník. Stříbrná šňůra je světelné vlákénko, spojující astrální a fyzické tělo. Obvykle propojuje čelo fyzického těla s pupkem astrálního těla. Astrální pláň se jeví jako paralelní vesmír k vesmíru našemu. Lidé zde většinou nepozorují nějaké větší znatelné rozdíly. Během svých astrálních cest si mohou létat kamkoliv a jak chtějí. Přesto zde platí určitá omezení jako např.: Nemohou navštívit své přátele a nemohou se udělat viditelnými. Každý z nás již mnohokrát astrálně cestoval ve svých snech. Ač si to většinou neuvědomujeme.

Zvyšok na stránke:

http://www.acld.mysteria.cz/

http://zivotni-energie.cz/oobe-cestovani-za-hranice-bezne-reality.html

http://asannam.tripod.com/index_psi.htm

14 replies on “Astrálne cestovanie”

Mozem to praktizovat len so samanmi alebo sa na to mozem dat aj sam. Treba mi na to nejakeho sittera? Teda cloveka, ktory na mna bude dohliadat.

Velmi ma to zaujalo, pisal si o tom z vlastnych skusenosti alebo si cerpal z vedomosti inych astralnych cestovatelov? Uz len ten nazov – astralne cestovanie – znie dost mysticky.

Páči sa mi

Astrálne cestovanie nie je len tak jednoduché. Niekto to dokáže ani nevie ako a niekto sa snaží veľmi dlho a nič. Ja osobne som zatiaľ nedokázala astrálne cestovať a snažila som sa dlhý čas. Miesto toho som začala šamanské cestovanie. Je to bezpečnejšie. Pri astrálnom cestovaní nepotrebujete nikoho, lebo ten druhý by muselo tiež astrálne cestovať, aby dozeral na vaše telo. Je dobré si o tom naštudovať .

Páči sa mi

No anitraM ja Martina 😛
Nie je na to hranica, ale mladšia generácia s tým nemá taký problém ako staršia sú o krok vpred ako my. 😆
Ďalej je to o tom ak si to už v nejakom živote robil, nemal by si mať s tým problém. Potom neodporúčam počas astrálného cestovania konzumovať psychotropné látky, lebo to čo potom uvidíš môžeš vnímať hrozne. Je veľa kníh o AC
Ak chceš stiahni si knihu o psychotropnom šamanstve je to asi 32 kniha v poradí tu na stránke.

http://www.elektronickeknihy.estranky.sk/stranka/nabozenstvo-a-mystika

Tu si môžeš prečítať o AC je tam aj dosť komentárov napíš Čikimu koment a on ti odpovie na čo budeš chcieť je v tom znalec.

http://helar.wordpress.com/2009/10/13/astralne-cestovanie-faq/#comments

Páči sa mi

….pozor pozor mladíku.Do Astrálu s úctou a najprv treba kúsok poznania.To nieje adrenalínová zábavka,to nieje PC hra,to nieje bunngee jumping ,to je niečo čo ťa vie zničiť,narušiť ti psychiku,narušiť život , ale i pomôcť či nájsť odpovede………Najprv si o tom dačo naštuduj a potom krok po kroku objavuj.Kým sa nezorientuješ nikoho z nich nekontaktuj a ak hej,tak si potom zruš napojenie,lebo ťa bude sprevádzať naveky.Doporučujem aby si si vytvoril imaginárny ochranný štít,ten ťa ochráni a dobrá je i duchovná dýka,tou sa vieš brániť pred Temnými démonmi.Ak však nemáš vnútorné vnímanie energií kto je temný,kto svetlí a kto neutrálny ani sa tam nepúšťaj.Vnímanie polarity si vieš vyskúšať na Zemi ,tak,že vnímaš energiu okolia.Teraz sa to najlepšie dá cvičiť v obchodných centrách,je tam veľa ľudí a kumulácia energií.Nech ťa Boh ochraňuje a nezablúdiš.Príjemný slnečný deň.R

Páči sa mi

Aha mam 13 a viem aké rizika sú,ja to neskúšam vždy.Skúšam to iba keď som v dobrej nalade a to nieje vaľmi často.Ale dakujem za slneční deň.

Páči sa mi

Jáj ty si len zajko, tak daj pozor na mlsnú lýšku, ktorá dokáže byť zákerná a tá dobrá nálada by ti zrejme nepomohla.:lol: Radko vie o čom píše. 😉 Astrál nie je nahranie, preto sa tam ani ja neviem dostať, niečo si ma drží radšej pri zemi.:roll:

Páči sa mi

…….ono sa to prejaví za pár mesiacov či rokov.Tam neexistuje čas.To čo ty vnímaš ako tri sekundy u nich sú tri desaťročia atp……..a dobrá nálada,čo to je v Astrále(som zvedavý ak ťa napadne temný,alebo parazit čo urobíš),keď je zrkadlom a filtrom všetkého Duchovného.Ešte raz držím palce a nech ti tam Hore nájdu dobrých opatrovníkov.Maj sa a nech sa darí.R🙂 🙂 🙂
P.S:Milióny ľudí sa popálili,alebo niekto za nich ťahal horúce gaštany z ohňa,preto sa múdry učia z chýb a poznatkov iných…….

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.