Kategórie
Energia

Mer-Ka-Ba…

V starověkém Egyptě byl tento původní vzor nazýván Mer-Ka-Ba. Byla to vlastně tři slova – ne jedno. MER znamenalo druh světla, které rotovalo samo v sobě.  KA znamenalo duši – a BA znamenalo lidské tělo – i když by také mohlo znamenat koncept reality, kterou obývá duch i duše. Takže celé slovo v starověkém Egyptě odkazovalo na rotující světlo, které přenášelo ducha, duši i tělo z jednoho světa do jiného.

Mer-Ka-Ba se rozprostírá přes všechny možné dimenzionální a paralelní vesmíry a může pravděpodobně změnit svoji povahu z elektromagnetické na jakoukoliv jinou potřebnou. Otisk Mer-Ka-Ba se nachází všude v přírodě. Jednou z funkcí Mer-Ka-Ba je tedy fungovat jako vozítko, které umožní vědomí fyzického těla přestup do jiné reality. Avšak tato funkce, a většina dalších možností, je nedostupná, dokud se nezmění něco uvnitř osoby. Mer-Ka-Ba se nachází kolem těla, je jako třídimenzionální geometrická síť, která je spící a nefunkční, a čeká na správný okamžik. Když si vědomí, pobývající v těle, vzpomene na to, že tato geometrická světelná síť zde existuje, a začne měnit určité aspekty sebe sama, dochází k neuvěřitelné transformaci.

Mer-Ka-Ba může být aktivována při meditaci určitými postupy – změnami dýchání, změnami myšlení, změnami na tělesné úrovni, které způsobují, že osoba vnímá realitu jinak. V určitém specifickém okamžiku se může pole Mer-Ka-Ba dané osoby aktivovat. Když se to stane, dojde k elektromagnetické změně, výsledkem čehož je disk energie, vycházející z malého místa při kořeni páteře a rychle se rozšiřující do okolí těla na vzdálenost v průměru devíti metrů. Dospěli jsme k dalšímu z velkolepých okamžiků lidské historie, kdy se zářivé světlo šíří po celé Zemi a dochází k dalšímu obrovskému skoku v lidském vědomí. Mer-Ka-Ba je vstupní branou nebo dimenzionálním oknem do vyšší úrovně vědomí, což by mohlo být katalyzátorem pro velkou změnu zvanou vzestup. Klíčem k vašemu vzestupu je váš charakter. Nehledě na to, jací jste v tomto okamžiku, dobří či zlí, můžete změnit svůj charakter. Záleží na vašem záměru.

  • Vaše světelné tělo je živé.Uvědomte si, že vaše světelné tělo JE živé. Je vědomé a uvědomuje si všechno, co se děje v celém vesmíru, včetně dimenzí.
  • Láska je klíčem k vyššímu vědomí.Vaše světelné tělo se stává čilejším a jeho uvědomění více přístupným, v souladu s tím, jak vzrůstá vaše láska k životu. Jestliže necháte jít ty, kteří vám ublížili a odpustíte jim, jestliže začnete milovat své nepřátele, jestliže uvidíte dokonalost v každém okamžiku a s každým nádechem, vaše světelné tělo začne fungovat na vyšších úrovních. Stanete se více vědomými a budete schopni fungovat novým způsobem. Váš lidský potenciál je mnohem větší, než jste si vůbec kdy dovedli představit. Láska je klíčem. Další pokyny, které budou nyní následovat, bez této lásky nemají smysl.
  • Vaše světelné tělo bude odpovídat úrovni vašeho vědomí.Vaše světelné tělo bude jednoduše existovat kolem vašeho těla, jestliže mu vaše vědomí nedá žádné pokyny. Je to velmi podobné počítači. Můžete vlastnit počítač, ale jestliže do něj nevložíte nějaké programy, nebude vám moc k užitku. A přirozeně, v závislosti na programech, které vyberete, bude i počítač vykonávat odlišné věci. To samé platí pro světelné tělo. V případě Mer-Ka-Ba – vašeho světelného těla, může program zahájit, změnit nebo zastavit pouze osoba, jíž světelné tělo patří – tj. vy. Je vaším právem udržovat svou suverenitu, pakliže však někomu dovolíte, aby do vašeho pole vstoupil, umožňujete mu to. Toto je např. problémem u drog, alkoholu, pokoutným meditacím, atd., kdy jejich užitím „otevíráte bránu“ nežádoucím zásahům.

Zdroje: http://www.reiki-centrumpraha.cz/reiki.html

One reply on “Mer-Ka-Ba…”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.