Kategórie
Sny

Ako si poupratovať vnútro…

Je dobré, že si ľudia dokážu vzájomne poradiť. Ten, kto sa v brandži ezoteriky už pohybuje vie o čom vravím. Stále riešim jeden a ten istý problém a rozhodla som sa začať od seba.

 Tinka  mi poradila, aby som sa pokúsila dostať do svojho vnútra a pokúsiť sa ho poupratovať. Tým, že anjeli vo mne zanechali veľa bolesti, ktorú mi spôsobili za tých pár mesiacov a to klamstvo, čím ma kŕmili vo mne zanechalo veľa stôp. Začala som meditáciou a uvoľnením. Niekoľkokrát som sa z hlboka nadýchla, vydýchla a navodila stav uvoľnenia. Predstavila som si vnútorným zrakom svoje srdce v takej forme, ako si ľudia zvyknú srdce predstavovať.

Keď som ho videla jasne pred sebou vizualizovala som si na ňom dvere a vošla dnu. Videla som ho ako veľkú miestnosť bez prekážok.(Moje srdce je prázdne!) Steny boli čierne a zanesené. Pokúsila som sa rukávom utrieť kúsok steny, ale nános boli silný.

Vyšla som z neho von a bola som zvedavá ako sú na tom moje pľúca. Ku podivu boli vo vnútri krásne červené, bohato prekrvené. Aspoň niečo ma potešilo. Ďalej som sa presunula do hlavy. Predstavila som si pred sebou mozog.“ Tam bude určite ale neporiadok!“ Pomyslela som si.

Otvorila som dvere a čo som tam uvidela: Troch anjelov, ktorý ma stále otravujú v mojich myšlienkach a vtierajú sa mi. Messiel sa držal ako kliešť na stene v pravej časti mojej hemisféry a Uriel a Rafaela viseli na vláknach v záhlaví. Keď som ich tam uvidela začala som sa smiať, lebo toto som naozaj nečakala. (Ja ich vidím v bielych košelách, ale to len vďaka Messielovi, lebo si ich tak začal predstavovať.)

Ako sa ich zbavím?….. predstavila som si vysávač a začala ich vysávať. Boli ako červy , stále sa odniekiaľ vynárali. Vzala som rúru vysávača a násadcom za štetkou som začala steny vysávať. Ostali pekné biele. Keď som všetky steny očistila, vzala som dezinfekčný spray a postriekala celú miestnosť. Tie anjelské červy stále ešte vyliezali, tak som dala do stredu miestnosti vysávač a pustila odsávanie na plný výkon. Videla som ako pekne sa ich zbavujem. Vyšla som von zamkla dvere s tým, že sa tam pozriem za pár minút.

 (Niekto si pomyslí, prečo sa ich zbavujem, koľko ľudí sa snaží spojiť s anjelmi a nedarí sa im to. Sama mám pádny dôvod, od začiatku začali s falošným štítom, úbohou hrou a ubližovaním a takí mi za to nestoja.)

Za 5 minút som sa pozrela znova do miestnosti a už tam nikoho nebolo. Miestnosť bola pekná biela, rukou som prechádzala po stene a tešila sa, že je opäť čistá.

Dostala som sa na ľavú stranu a v tom ma niečo napadlo, aby som otvorila šuplík. Žiadne úchytky tam neboli, len tak som siahla a v šuplíku som videla svoj vek, keď som mala 1 rok. V ďalšom šuplíku som sa uvidela ako 5 ročné dievča, tretí šuplík bol život na strednej škole, potom moja svadba a šiesty šuplík som radšej ani nemala otvárať. Otvoril mi bolestivú spomienku. Pohreb mojej kamarátky. Začala som strašne plakať a uvedomila som si, že táto situácie, je to, cez čo som sa stále nepreniesla. Aj keď je to už 3 roky, stále sa s tým nedokážem zmieriť. V duchu som sa Naďke prihovárala, želala jej duši pokoj a aby jej ďalší život bol krajší a naplnený.

 Jej smrť bola mojim začiatok cesty po spoznávaní ezoteriky. Ona ma vlastne neviedla sem. Keď som sa ukľudnila snažila som sa zaspať. Nemala som už odvahu sa tam vrátiť a ísť otvoriť nejaký šuplík mojej minulosti.

 Občas tam nezriem, otvorím niektorý, ale najskorej sa musím isť pokúsiť očistiť svoje srdce. Možno aj v ňom nájdem nijaké šuplíky preplnené starými láskami, alebo tých koho naozaj miľujem a mám ich  rada a dávno som na nich zabudla.

 15.3.2010

 Dnes som sa vybrala nazrieť do svojho srdca a trocha ho poupratovať. Steny boli zanesené  čiernymi šupinami po niekoľkých vrstvách. Začala som rukou odstraňovať a šupiny opadávali na zem. Bolo tam ale 5 vrstiev. Neviem, či tie vrstvy boli usadené za obdobia, alebo po niekoľkých rokoch sa vytvorila vždy jedna. Je to zaujímavé, ak by sa človek, čo je šťastný pokúsil pozrieť do svojho vnútra, či by videl tiež niečo podobné, alebo to vidí len človek, ktorý sa pre niečo trápi?

 Zrejme to bude tým. Spokojný a šťastný človek je plný pozitívnych energií a negativita sa v ňom nemá ako hromadiť.

 Keď som očistila vnútro srdca od šupín, bola som už vysilená a nevládala ďalej. Na jednej hrane som narazila na zátky. Boli pozdĺžne pozapichované a asi 50 cm od seba vzdialené a posledná končila vo vrchnom cípe srdca. Jeden som nechtiac pri odstraňovaní šupiniek otvorila a začali odtiaľ vyletovať malé červené lupienky, ktoré mi na ruke mizli. Hneď som  zátku dala na miesto. Vyzerala to skorej ako keď strieka krv po malých kvapkách, ale prečo mi hneď vsakovala naspäť do rúk? Ak by vytekala odtiaľ tmavá krv, povedala by som, že je to hnev, ktorý som cítila v srdci….

Čistenie vlastného vnútra je naozaj zaujímavé a môžete sa dozvedieť o sebe veľa.

21 replies on “Ako si poupratovať vnútro…”

Bosorka zlatko super to zvladas!!! Presne tak som to myslela… je to tvoje vnutro, mozes si ho poupratovat, vyglancit, zasadit nove kvety atd… len aby si sa tam citila dobre. Drzim palce aj pri upratovani suplikov, skrin atd 🙂

Páči sa mi

Dlhý čas som sa zaoberala prieskumom a aj pocitmi ľudí. Asi nebudeš z toho nadšená, ale všetci ľudia sú na tom podobne ako ty. Nik nie je úplne šťastný a aj to male smietko či tieň na dušičke vyprodukuje strašne sadze. Ty máš však vyhodu, vieš si krásne uprata´t a už si aj začala. Len teda vydrž, popísala si to Veľmi pekne.

Páči sa mi

Je naozaj pravda ako sa vonkajší svet a všetko ako reagujeme na jednotlivé situácie odráža v našom vnútri. Minule pri vizuálnej návšteve svojho srdca som tam mala vodu ktorú mi do srdca prepúšťala pravá komora. Zrejme nejaký blok v tele, ktorý to zapríčinil. Týždeň som to odstraňovala a poprosila som aj liečivé svetelné paprsky o pomoc. Naozaj veľmi dobrá pomôcka čistenia, pretože už len pomyslenie, že je vaše telo ok a pracuje tak ako má pozitívne pôsobí na podvedomie. Vsugerovať sa dá hoci čo. Sama o tom viem dosť ako sa dá jednoduchým spôsobom prenášať bolesť od niekoho na seba.
Vďaka Beatricze aj tebe a nech sa ti darí v liečení. 😀

Páči sa mi

Je super čítať ako dokážeš vidieť takto svoje vnútro a pekne postupne tam upratovať…
V priebehu 2 dní som natrafila na viacero článkov, kde sa píše presne o takomto očistení vnútra. Beriem to ako znamenie a najskôr sa budem venovať tomuto – upracem a vyčistím. A potom pôjdem ďalej.Len mám trochu obavu, či v tom vnútri niečo uvidím, či tam nebude prázdno…
Ďakujem za inšpiráciu 🙂

Páči sa mi

Nájdeš tam presne to , čo sa v tebe odohráva. Ja som raz po nejakom čase šla pozrieť do svojho srdca a bola v ňom po členky voda, ktorá súvisela s nejaakým mojím blokom.
V tomto článku https://anitram.wordpress.com/2010/11/17/schody-do-neba/
som písala o bielej holubici, ktorá taktiež súvisí s vnútorným uprtovaním. Všade sa píše: treba ísť cestou do vnútra a tam treba začať, tam je ukrytá pravda.

Páči sa mi

Ďakujem, prečítala som 🙂 Myslela som to tak, či tam dokážem objaviť to moje srdce 🙂
Ja som začala odpúšťaním, ale cítim, že tam zostalo niečo zaseknuté, niečo na čo si neviem spomenúť alebo možno nechcem… Takže začnem týmto upratovaním.

Páči sa mi

Nemusíš si predstaviť srdce ako skutočne vyzerá, stačí ak sa vizuálne nasmeruješ na miesto , kde sa nachádza. Predstavíš si seba ako stojíš pred ním, otvoríš dvere a vojdeš dnu. Rukou prechádzaj po stenách a intuícia ťa už navedie kam treba ísť a čo robiť. Určite sa ti to podrí, 😀
Ja som si seba občas predstavila ako malého človiečika vo vnútri seba a išla som akoby výťahom smerom hore. Zastala som pred srdcom a vošla dnu. Potom som išla zase vyššie a išla pozrieť, čo sa nachádza v mojej hlave. Chce to len naučiť sa vizualizovať.

Páči sa mi

No budem k tomu pristupovať zodpovedne, lebo chcem mať čisto 🙂 A verím, že intuícia mi pomôže. Veď čoho sa báť? Môže ma to len posunúť ďalej a bude sa mi lepšie a spokojnejšie žiť 🙂 Aj keď to odpúšťanie ma hodne posunulo. Ale vždy je kam ísť ďalej…

Páči sa mi

Takých je nás viac, čo vedome ubližujeme svojej duši. Ona nám dáva tie intuicie. Teraz nedokážem ani nič nakresliť automatickou kresbou, len samé kruhy, dokola to isté. Zreme sa motám v jednom kruhu, tak preto. 😕
Ok …pekné sníčky ti želám, pá

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.