Kategórie
Sny

Vízia-budúcnosť kto nás na ňu upozorňuje?

Intuícia , inštinkt, predtucha, či vízia do budúcna.

Veľa ľuďom sa stalo, že mali zvláštne nepríjemné pocity – predtuchy, že sa stane (spravidla) nepríjemná až tragická udalosť. Ľudia majú skúsenosti s veštením osudu z rúk alebo veštbami rôznymi spôsobmi, na adresu seba alebo blízkych. Ale o tom písať nechcem. Občas človek v sebe objaví niečo, nad čím sa začne zamýšľať a zisťovať, prečo sa mu dejú určité veci. Dostáva intuitívne znamenia, na ktoré sa vždy môže spoľahnúť, v snoch máva varovné signály, alebo upozornenie na určitú udalosť, alebo v stave uvoľnenia  vníma určité obrazy, predzvesti, alebo vízie.

Intuíciu máme každý rozvinutú, len málokto sa ňou riadi a počúvne svoj vnútorný hlas, ktorý mu občas našepkáva inak.

Sny sú spracovaním udalostí v našom podvedomí. Občas sa nám posplietajú rôzne deje, alebo sa nám sníva o niekom, koho sme už dlho nevideli. Predzvesťou bývajú sny, kedy sa s nami príde niekto rozlúčiť a zomrie, alebo zomrel.

Jeden môj predzvestný sen, ktorý sa nasledujúce ráno splnil do bodky. Kamarátka mala autonehodu. Ležala dva týždne v kritickom stave v nemocnici v umelom spánku. Zo soboty na nedeľu sa mi snívalo, že mi zvonil mobil. Pozrela som na display a uvidela meno spolužiačky. Tá mi oznámila, že kamarátka hodinu po polnoci zomrela. Ráno som nad tým rozmýšľala a pomyslela si, že snáď bude žiť, že to bolo znamenie, aby som sa tým netrápila. Išla som variť a v tom mi zazvonil mobil. Na display bolo meno spolužiačky. Zamrazilo ma. Pozdravila som ju a hneď som na ňu vyhŕkla, čo sa mi snívalo a že dúfam, že mi nepovie presne to isté. „ Sklamem ťa je to pravda, Naďka zomrela! Kto ma upozornil na tú udalosť?”

Keď som bola stredoškoláčka mala som obdobie, kedy sa mi snívali často takéto sny, ktoré ma upozorňovali na niekoho, že nie je v poriadku.(napr.Snívalo sa mi o starej mame, aby sme si ju zobrali domov a žila u nás, aj keď ešte mala aj starého otca. Na druhý deň, keď som prišla z internátu, tak mi teta oznámila, že stará mama zomrela. Zomrela na otravu krvi, lebo lekárka ju zle vyšetrila.Takýchto snov bolo viac aj s inými ľudmi ...) Bála som sa chodiť spávať, aby sa mi nič také už nesnívalo. Modlila som sa nech to už skončí a môžem kľudne spávať a potom to prestalo.

Vízie sú obrazy do budúcnosti, ktoré sa nám premietajú v mysli. Niekomu sa zjavia ako záblesky a niekto ich má počas meditácie, alebo tesne pred zaspávaním. Je možné, aby si naše podvedomie vytvorilo takéto niečo? Kto nám vysiela tieto podvedomé signály, upozornenia?

Je to naša duša, ktorá sa životmi na Zemi postupne zdokonaľovala, učila a duchovne vyvíjala. Sama bola stvorená s určitými  schopnosťami, na ktoré postupne dochádza v ľudskom tele. Tu sa môže pokúsiť  tieto schopnosti overovať a postupne rozvíjať. Tak ako anjeli dokážu vidieť budúcnosť nejaký čas dopredu, tak môže aj naša duša.  Záleží na akom stupni vývoja sa nachádza a či upozorní svoje telo na schopnosti, ktoré ovláda. Tento človek sa nemusí zaujímať o svoj duchovný rozvoj a môže mať aj nejaké schopnosti, len nemá dôvod sa tomu venovať. Občas len nejaká životná situácia ho navedie na správnu cestu a potom v sebe objaví, čo dokáže.

Duša nás takto upozorňuje v snoch, v predtuchách, či niekoho aj vo víziách, ktoré mu ukazuje. Má svoju vlastnú myslel. Takýmto spôsobom sa môžeme dozvedieť o svojich minulých životov, ktoré má v sebe uložené. Ak sú tie vízie pozitívne, tak človek si uľahčí svoj život, lenže väčšinou vízie do budúcna sú predzvesti niečoho zlého, negatívneho. Je ťažké naučiť sa špecifikovať svoje vízie, čo znamenajú, pokiaľ sa človek nespojí zo svojou dušou, teda svojím Vyšším Ja a nenaučí sa s ním spolupracovať.

Ten, kto sa vydá po ceste spoznávania budúcnosti pomocou vízii, či obrazov ma neľahký život. Čakať, či sa toto proroctvo naplní a hlavne,  keď sa týka niekoho blízkeho je veľmi ťažké. Najlepšie je si vytvoriť denník zápiskov ako pri snoch a snažiť sa  ich zapisovať a pochopiť, až po kým človek sám nezistí, čo pre neho znamenajú.

11 replies on “Vízia-budúcnosť kto nás na ňu upozorňuje?”

Zdravím!
Ja s takýmito snami žijem celý život.Ich obsah sa zvykne naplniť cca do 3 mesiacov.Je to určené i charakteristikami obdobia v ktorom sa to odohrá.Napr.dozrievajúce obilie,svetlé výhonky na ihličnanoch,strnisko atď….Spolužiakom na strednej som dokonca podľa takéhoto sna povedal ako kto zmaturuje :-))) Keď som tie sny prehliadal,tak sa mi zobrazovalo kto z môjho okolia zomrie.Dlho mi trvalo kým som našiel cestu ako niekoho varovať pred udalosťami.No ja beriem smrť ináč keďže som si ju prežil a od tedy sú sny intenzívnejšie.Teraz už chodia do mojich snov i mŕtvy a žiadajú pomoc,alebo radu………Nemám z toho žiadne horory len občas i mesiac myslím na dáky sen a keď sa napĺňajú jeho indície tak viem čo robiť.Veľmi mi to pomáha.Silné sú vtedy keď sa hnevám na Nebo,alebo odmietam podstatu života na Zemi a toho ako žijeme.No asi pred rokom som mal najsilnejší sen zo všetkých.Bol som z Nebeskými bytosťami,lebo mi ich pripomenuli zážitky zo smrti a učili ma v idei že všetko je INAK.Boli sme nad Zemou a ich učenie bolo také pútavé,že som pri ňom zabudol na pozemské povinnosti.Preto som si od nich pýtal omluvenku.Nevedeli čo to je a keď som im to vysvetlil tak sa na tom dobre pobavili,ale nakoniec mi ju vypísali a na jej koniec priložili znaky či skôr podpisy.Dobre som si ich zapamätal.Už vyše roka pátram po ich význame,alebo čo to má znamenať.Spústu vecí som prešprtal,ale jediné k čomu som dospel je že najdôležitejšie je Prvé prikázanie,čo som vlastne i vedel.Ak by som vás mohol poprosiť a mali by ste záujem,pošlem Vám ich mailom.Vďaka.R

Páči sa mi

No moje myšlienky sú rýchlejšie ako čítam, a vidím že si sa ponúkol sám. Pošli mi do mailu bosoracka@gmail.com a pokúsim sa ich zistiť, teda neviem, či tiež uspejem. Mám jedno knihu symbolov, tak pozriem tam. Sny spracováva tvoje podvedomie a vidím že tvoja duša je zrejme jedna s tých starších ako moja. Vie že dokážeš si ich rozoberať, tak tímto ťa upozorňuje vopred. Dokážeš meniť veci vďaka nim, to je dobré. Možno je to niečo , čo si tvoja duša vybrala, že sa bude v tomto živote tomu venovať. Ja som mala iba 1 prorocký sen, ktorý sa odobral na druhý deň v takom istom znení ako sa mi sníval. Dostávaš aj počas dňa myšlienkové, či obrazové upozornenia? Napr. Náhodne si spomenieš na niekoho ,, koho si už dlho nevidel a ten deň ho stretneš, alebo niečo čo sa ti v práci udeje a ty si krátko pred tým na to pomysel???? Ja áno.
Taký podobný sen som mala aj ja …prečítaj si, práve včera som si ho čítala a zistila , že už si ho vôbec nepamätám. Ešte že si tie zaujímavé sny zapisujem. https://anitram.wordpress.com/2010/06/06/sen-o-mojej-dusi/

Pekný deň ti želám. 😛

Páči sa mi

Zdravím!
Vďaka………Znaky som poslal a zvedavo čakám.Ten článok mi vyrazil dych.Oni sú naozaj jasno biely,nemajú tvár ako My no vždy viem ako vyzerajú.Nehovoria,iba myslia.Je to s nimi veľmi fajnové byť.No a s vojnou mám tiež príbeh.Odohrával sa na veľkej stráni pre ním bol kopec na ktorého vrch stála mohyla a za ním bolo more……..Mali sme sa dostať až k nemu.No dakto mi zákerne a s úškrnom hodil za chrbtom granát.Všetko som vnímal,trvalo to večnosť kým to všetko skončilo.Jedna žena tvrdí,že ten vojak čo ma zabil bola ona,lebo som to raz rozprával a bola pri tom a vyslovila to ešte skôr kým som príhodu dopovedal.Zaujímavé………No a to bielo,tak je v Nebi a dobre robíš,že si si zapamätala kam sa vrátiť.Len sa toho treba držať.To je však na dlhé rozprávanie…….Maj sa a nech sa darí.R

Páči sa mi

áno je tam bielo, raz som sa šamanskou cestou dostala do hrného sveta, vzniesla som sa tam a bola tam samá biela hmla.

https://anitram.wordpress.com/2010/08/15/fialovo-ruzovy-plamen/

Tie bytosti komunikujú s nami myšlienkami. Možno si sa niekomu dostal do sna svojím astrálnym telom, teda neviem či je to možné, alebo tebe sa ten sen sníval ako predzvesť s tou dotyčnou, lebo tvoje podvedomie vedelo, že sa stretnete a mal mať pre nu nejaký význam.
Každopádne je to zaujímavé.

Páči sa mi

Bola to kamošova manželka.Poznáme sa od detsva.Raz sme si v mladosti i pretli cestu,lebo chodila s mojim spolužiakom zo základky,rozišli sa a tan jej chcel ublížiť-zabiť.Napadol i jej otca predtým.Tak som ju strážil asi na troch zábavách,lebo na mňa dal………..Ona mi pomohla nakontaktovať sa k odblokom a všetko mi vybavila i pomáhala pri negatívnych napojeniach.Dosť sa teraz angažuje v duchovnej oblasti po tragických udalostiach v ich rodine.Ona o tom vravela ako o karmickom dlhu,ale nikomu nič nedĺžime okrem majetku a peňazí :-))))

Páči sa mi

Aj ma posunula.Začal som používať svoje sny.Zhodou okolností jeden z nich zasiahol i do ich vzťahu.Po tragédii v rodine to u nich vyhaslo a chceli to riešiť konštaláciami a minulými životmi………Zišlo z toho ich nefunkčný vzťah sa predsa len rozpadol a takto je každému z nich lepšie.Ak si dvaja svojím konaním ubližujú vzťah nemá zmysel a žiadne kúzla tomu nepomôžu………No a vďaka dohováraniu jej i druhej kamošky som prestal žiť jak mních a vytvoril som si znovu vzťah.Takže je to vzájomný ping-pong :-))) Nikoho nestretneme náhodne………….R

Páči sa mi

ahojte. volám sa Julo tiež mávam často vizie, stále je to pred zaspávaním. stále sa plni maximálne týždňa. už som vedel o nehodách, úmrtiach,stretnutiach. všetko sú konkrétne veci a miesta. dnes som objavil túto stránku a bol by som rád ak by sa mi niekto ozval kto to zazíva tiež. ďakujem. moj mail: malyanielicek@azet.sk

Páči sa mi

Julko, Radko má viac skúseností s tým, on ti poradí. 😉 Ja som mala len zopár vízii v snoch a počas dňa mi chodia obrazové správy koho stretnem, alebo čo sa udeje. V snoch sú to väčšinou tiež príjemné veci, ktoré mám potom riešiť, ale skorej zamerané na odhalenie snového symbolizmu.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.