Kategórie
Sny

Vyššie Ja…

Vyššie Ja predstavuje súbor duchovných bytostí s vyššou úrovňou vedomia, ktoré stoja vo vzťahu k človeku ako jeho vnútorní, duchovní vodcovia, poradcovia a učitelia. Sú to duše, ktoré prešli mnohými fyzickými inkarnáciami a preto ich podstatu, význam a problémy s nimi spojené dobre chápu. Tieto duše pracujú vo vyšších dimenziách, kde čas, tak ako ho poznáme, neexistuje a preto môžu pracovať s energiami vzniknutými v našich minulých, paralelných aj budúcich životoch.

V týchto dimenziách nie je ego, negatívny princíp, ktorý vlastní každý človek inkarnovaný na zemi a ktorý nás neustále testuje, ako ďaleko sme v našom chápaní samých seba a nakoľko sami aktívne vytvárame negatívne energie, ktoré sa navonok prezentujú ako strach, hnev, rozčúlenie, nenávisť, závisť, odsudzovanie a podobne.

Každý človek má svoje Vyššie Ja. Počet bytostí obsiahnutých vo Vyššom Ja nie je pevne stanovený, je od jednej až po nekonečno a dynamicky sa prispôsobuje potrebám človeka.

Vyššie Ja predstavuje veľkú časť našej intuície. Snaží sa nám pomáhať a tichým vnútorným hlasom sa nás snaží viesť po správnej ceste v našej inkarnácii. Priamo však Vyššie Ja pomáha človeku, len keď je o to požiadané. Je to preto, aby sa človeku zachovala možnosť slobodnej voľby v akejkoľvek situácii.

Vyššie Ja má prístup k akašickým záznamom našej duše, obrovskej duchovnej knižnici, kde sú uložené všetky informácie o tom, čo kedy duša prežila a aké negatívne alebo pozitívne energie k prežitým situáciám pripojila. Tiež má prístup k nehmotným telám a čakrám človeka, dokáže preskúmať ich stav, zregenerovať ich a vzájomne zharmonizovať.

Vyššie Ja na požiadanie vyhľadáva v akašických záznamoch informácie súvisiace s negatívnymi, blokujúcimi energiami, ktoré obvykle pochádzajú z traumatických zážitkov a následne umožňuje tieto energie vyčistiť a nahradiť pozitívnymi. Podobne možno čistiť aj negatívne energie rastlín a zvierat. Aj oni majú dušu, aj keď si to často neuvedomujeme.

Vyššie Ja ako bytosti, ktoré pracujú bez ega a nevytvárajú negatívne energie, nie sú schopné človeku škodiť a vždy konajú v záujme najvyššieho dobra a v súlade s plánom našej duše. Ich možnosti sú veľké, ale samozrejme nemôžu človeka zbaviť úplne všetkých jeho problémov. Ak by to tak bolo, strácal by človek zmysel svojej existencie.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.