Kategórie
Duchovné Duša

Môj vnútorný šaman…

Nikdy som sa o šamanizmus nezaujímala. Vedela som, že šaman je akýsi liečiteľ zaoberajúci sa mágiou a bosoráctvom. V kmeňoch významný muž, čo dokázal svojimi silami ovplyvňovať veľa vecí.

Včera sa mi stala čudná vec, ktorej som nepripisovala do tohto okamžiku žiaden význam. Počas pokusov o astrálne cestovanie som si vytvorila techniku, ktorá neuveriteľne fungovala. Vizuálne som si predstavovala niekoho, kto ma dvíha smerom nahor. Je to ako mág, ktorý sa pokúša svojím kúzlom zdvihnúť ležiacu osobu do vzduchu.

Takže predstavím si ho ako na mňa pôsobí a snaží sa ma dvíhať do vzduchu. Celé telo sa mi napne a cítim ako sa mi pomalý dvíha nahor. Všetko by fungovalo dokonale, keby sa mi zadok odlepil od postele. Tam je celá tiaž tela blokovaná. (zrejme mám ťažký zadok 😆 )Môžem sa zamerať len na nohy a nechať si ich dvíhať a ono to funguje. Tak isto ruky, ak sa vizuálne zmeriam na ne sa pomaly dvíhajú. Toto všetko by bolo ok.

2.4.2010

Pustila som si šamanskú hudbu relaxovala a uvoľňovala svoje telo. Pomyslela som si na svojho mága ako ma začína dvíhať. Telo sa mi naplo a pomaly sa dvíhalo. Premiestnila som jeho pozornosť k hlave aby sa pokúsil moje astrálne telo vytiahnuť z tela von. Pomocou rúk a svojej energie sa pokúšal ma ťahať. Ten tlak bol neuveriteľný, cítila som ťah priamo v hlave v podvedomí, telo mi oťaželo a on sa snažil ma ťahať. Nepodarilo sa. Keď som mu dala najavo, že to nejde, uvoľnil ma a  moje telo sa celé uvoľnilo.

Za chvíľu som sa pokúsila o to znova. Dvíhal ma a potom som jeho ruky usmernila na tvár a myseľ, aby som bola ako v tranze. Nepociťovala som nejaký čas ani dych, akoby niekto za mňa pomaly dýchal. Videla som vizuálne svoje telo ako sa pomaly scvrkáva a vysušuje. Akoby mi chcel ukázať, čo dokáže. A on to začal robiť. Telo sa mi sťahovalo a hlavne som to najviac cítila na tvári. Ústa sa mi otvorili a líca sa pomaly sťahovali do vnútra. Bolo to strašné. Spamätala som sa a pomyslela si, že toto je už priveľa. Ležala som ešte zo zavretými očami a v tom sa niekto vo mne hlboko nadýchol a mocným hrubým hlasom zareval „háááááááááááááááááááá“. Otvorila som oči a nechápala. Kto skrz mňa zreval, bola to moja duša, alebo niekto, kto mi chcel ukázať ešte viac.

Anjeli, teda tí traja, čo sú stále pri mne to sledovali a dohadovali sa. Všetky moje ťahy sa pokúšajú napodobniť, aj keď niektoré fungujú, ale iným spôsobom ako to robím ja.

Uriel: Nepochopil som to scvrkávanie, môžeš to urobiť ešte raz?

Nie !!! Som už unavená a nemám síl a je to nebezpečné, už viac to robiť nechcem. Potom si skúšali tie ťahy dvíhanie a ťahania za hlavu, ale nie sú tak mocný ako ten, kto to robí.

Je zvláštne, že najviac 3x sa môžem pokúšať o služby môjho vizuálneho mága, či šamana a potom to už nefunguje. Zrejeme sa mi  minie potrebná  energia a on už nedokáže som mnou manipulovať.

Rozmýšľala som nad tým, kto to vlastne je, lebo anjeli mi povedali: „ Zahrávaš sa s niekým, kto je mocnejší ako my.

Našla som si články o šamanoch a potom ma napadlo. Moja duša dokáže veľa vecí. Minule mi ukázala vlastný spôsob o astrálny vzlet,(Rozdýchala  mňa a snažila sa o tranz) aj keď stále neúspešné. Ukázala mi časti svojho života, čo som na hypnóze nevidela, ukazuje mi vízie, dáva mi znamenia a symboly do snov.

Čomu sa kedysi venovala???

Inak si to neviem vysvetliť, kto je tým mojím vnútorným šamanom. Ak by sa na mňa napojil niekto iný, tí traja by to zistili a hneď by mi to povedali. Napriek všetkému, aj keď to bolo nebezpečné, stále sa dokážem kontrolovať a všetko to zastaviť . Stačí si to uvedomiť a otvoriť oči. Potom som poprosila svojho šamana, aby sa pokúsil ma uviesť do spánku. Rukou mi mával nad hlavou ako by mi zatváral oči. Každým ťahom som upadala do spánkovej uvoľnenosti až som zaspala.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.