Som, kto som. Moje meno ako som zistila bolo priam vyvolené pre mňa, lebo mi sedí úplne na mieru.

Martina je pod vplyvom číla 4 – Sila. Nezdá sa, možno na prvý pohľad má z nej každý pocit, že je to jemná a nežná osoba, pre ktorú je život priťažkým bremenom. No ak ju pozorujeme dlhšie, zistíme, že to vôbec nie je tak a že je to vlastne utajený “pracant”, detailistka a veľmi zodpovedná žena, ktorá nič nenechá dlho na jednom mieste. Vždy sa snaží dostať až k jadru problému a nájsť zlepšenie. Je síce panovačná a tyransky pristupuje ku svojmu okoliu, no na jedno sa každý môže spoľahnúť – ona chce každému dobre a neublíži úmyselne nikomu, ani tým najmenej potrebným ľuďom, ktorých stretne.

Jej sila je “chytľavá”, teda v jej blízkosti sa nedá žiť bez aktivity, všetci sa pri nej stávajú lepšími, výkonnejšími, majú radosť zo svojho života a zo svojej práce, takže sa o jej spoločnosť nakoniec každý doslova bije a ľudia ju považujú za veľmi dobrú priateľku. Toto meno je vhodné pre každé znamenie, u silnejších podporuje energiu a silu, u slabších silu dodáva a pozdvihuje náladu. Vhodnou farbou je modrá.

Trocha z numerológie som skúsila rátať ako súvisím ja s Bosorkou a s mojou Dušou, teda aká je ich číselná hodnota( Tak s mojou dušou to viem presne. :lol:)

D-4

U-3

Š-1

A-1 Duša=9


B-2

O-6

S-1

O-6

R-9

K-2

A-1 Bosorka=27=2+7=9


Bosorka+Duša=9+9=18=1+8=9

Martina+Duša=4+9=13=1+3=4

Martina+Bosorka=4+9=13=1+3=4

Martina+Bosorka+Duša=4+9+9=22=2+2=4….takže som to stále Ja 😀

Ako rátam, tak rátam, všetko to sedí. Takže Bosorka nebol výmysel, ale myšlienka od niekoho, kto vedel prečo som sa tak mala volať na tejto stránke. Minulosť treba nechať spať, lebo Bosorka sa spájala s niekym, kto ku mne nebol úprimný a nezachoval sa čestne a veľmi mi ublížil. Odteraz len anitraM. 😆

8.4.2010

Dnes som zistila, že číslo môjho životného cieľa a karmy je 9

A kto má 9……Bosorka a aj Duša a aj moje meno je v kalendári napísané 9.9. Náhoda, alebo osud?

Reklamy