Kategórie
Energia Liečenie

Ušné čakry..

Dnes som hľadala popis jednotlivých čakier, lebo sa chcem zamerať na svoj osobný totém. Listovala som si od Doreen Virtue Léčení čaker a tam popisuje ušné čakry a ich funkciu. Bola som prekvapená, lebo na internete som našla len verzie v angličtine, a je to to isté, čo popisuje Doreen.

Ušné čakry

Šiesta a siedma čakra sa nachádzajú vo vnútri hlavy, tesne nad ľavým a pravým uchom.

Na rozdiel od ostatných čakier sa netočia a sú natočené o 30o nahor od vodorovnej osi. Majú nádhernú červenofialovú farbu.

Zdravé ušné čakry vyzerajú ako dva žiarivé drahokamy sfarbené do „ gaštanová“, z vnútra, ktorých prebleskujú biele a svetlo fialové lúče.

Zanesené ušné čakry sú nepriehľadné a nevychádza z nich žiadne svetlo. Sú tmavé a zakalené.

 

 

 

Ušné čakry ovplyvňujú myšlienky a pocity týkajúce sa týchto oblastí:

 Komunikácia s Bohom: neochota alebo naopak prílišná túžba počuť božský hlas a bytosti duchovných sfér.

To, čo počujte a čo ste kedy počuli: frázy a myšlienky, či už láskyplné alebo založené na strachu, ktoré vám uviazli v mysli, nemilosrdný postoj k ľuďom, ktorí vás slovne napadli, pozitívne i negatívne správy z médií, forma aj energia hudby, hluk a zvuky vášho okolia.

 Ušné čakry sú dôležitými orgánmi pre schopnosť počuť bytosti duchovných sfér, alebo „jasno sluch“, ktorý nám umožňuje počuť Boha, naše vyššie ja, anjelov a nesmrteľných majstrov, akými sú Ježiš, Quan Yin, Budha, Mojžiš, Krišna alebo Mohammed. Tieto čakry sa najčastejšie upchajú, keď nechceme odpustiť človeku, ktorý nám povedal niečo, čo pre nás bolo zraňujúce počuť. A keď sa z akéhokoľvek dôvodu obávame Počúvať svoj vnútorný hlas a nasledovať ho, scvrknú sa, stmavnú a zakrpatejú.

Zvyšok  z knihy v HTML verzii je tu… Leceni_caker

8 replies on “Ušné čakry..”

Som rada, že som ti pomohla Bibs. 😀
Viem o nich, ale akosi a ne zabúdam aj ja. Teraz som skúšala ako mi pracujú. Nachádzajú sa nad ušami ako radare a ľavú som cítila ako sa točí po smere hod. ručičiek a z pravej som cítila chlad, žiadné rotovanie. Takže v nej mi energia stagnuje. Vďaka za pripomenutie Bibs 😀

Páči sa mi

Dá sa to, ja som tak vizuálne čistila svojú koreňovú čakru. Videla som na stenách čierne usadneniny, ktoré som zbierala rukami. Potom som do nej vstupila a vyšla niekde na samom konci, kde trčali len tenučké dlhé vlákna. Bolo to ako keby som vošla do včelieho plástu, šla dlhou červenou chodbou a vyšla na mieste, kde sa končí jej enrgia drobnými vlásočnicami.
To isté som robila nedávno zo svojou srdcovou čakrou a potom som sa preniesla na svoje silové miesto. Ale zaujímavé bolo, že keď som tam prišla mala som okolo seba zelenú energiu, proste som svietila. Moja aura je zelenkavá, ale nikdy ju v týchto svetoch nevidím. A vtedy som ju videla ,aj keď po chvíli zmizla, alebo bolo to pekné. Takže skús a uvidíš. 😀

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.