Kategórie
Automatické kreslenie Duša

Automatická kresba bytostí s ktorými komunikujem.

Automatické kreslenie, čo to je a kto to vlastne kreslí???? Samozrejme, že vy pomocou vašej ruky, ale nie vašou tvorivou mysľou, ale pomocou vaše duše. Ona vám ukáže ako vníma svet, aké farby v ňom chce vidieť a ako sa chce na ten svet pozerať. Je to len spôsob toho, čo vo vašom živote chýba.

Kamarátka mi ukázala svoju stránku a tým ma inšpirovala. Vzala som pastelku a nechala svoju ruku viesť mysľou svojej duše. Ruka začala kresliť oválny útvar ako kameň. Najskôr som mala pocit, že to bude kameň pri jazere, alebo niečo podobné. Ruka sa rozhýbala a a tie ťahy boli rýchlejšie. Zamýšľala som sa nad tým, čo z toho bude, lebo som v tom nič nevidela. Keď sa ruka prestala hýbať, tak som sa spýtala , či už to je hotové. Odpoveď bola „nie!“

Voľné miesto mi ukázalo obrys postavy. Krúživými ťahmi začalo utváranie hlavných obrazov. Po dokreslení som dostala odpoveď od môjho vyššieho Ja, že takto ona vníma tie bytosti, čo sú na mňa napojené.

Oválny útvar je moja hlava. Vo vnútro tá diera je tretie oko, ktoré je rozsiahlejšie ako si myslím. Cez tento otvor preniká energia, ktorá je na mňa napojená. Tú energiu tvoria tri anjelské bytosti, ktoré sú na mňa napojené. Ich energia pochádza zo zdroja anjelských bytostí. Stali sa obeťou vlastnej úbohosti tým, že sa zahrali na mne tú hnusnú hru. Za to sú potrestaný a musia sa tu stále pri mne nachádzať a snažiť sa svoje činy oľutovať.

Automatické písanie:

Ten prvý je Rafael (v pravo), je preto v takej podobe, lebo tak sa mi zhmotnil vo svoje svetelnej energii vo farbe smaragdovej tmavej. Jeho prevažná časť farby je slabšia, ale tú energiu, ktorú si uchováva pre mňa si postupne mína a slabne, lebo už nedokáže pôsobiť tak silné elektrické impulzy, akými mi ubližoval. Jeho zdroj sa tej energie zbavil a on sa napojil na mňa. Tak to funguje aj u ostatných, ktorý sa zhovárajú s anjelmi pomocou myšlienok. Každý, kto sa zahráva s nimi, je potrestaný do konca života. Občas sa stane aj niečo iné, ja som sa stala jednou z nich a nedokážem sa ich zbaviť. Ten druhý je malý anjelik Messiel, len sa snaží ich pozorovať a prirovnáva sa k nim, aby im ukázal, že on je taký istý ako Rafael. Rafael je jeho vzorom a snaží sa v ňom vidieť niekoho silného inšpirujúceho, kto sa za neho vždy postaví. Uriel je posledný, je napojený stále na svoj zdroj, lebo on sám sa nepostavil za nikoho a stále je sám sebou. To že on už prestal ubližovať môjmu telu sa zbavil toho, že sa tu musí nachádzať, ale je stále pri mne kvôli Messielovi, lebo on je jeho energiou, ale aj jeho darca energie s ktorej bol Messiel stvorený. On si ho vyprosil a stará sa o neho, ale je mu ľúto, že sa Messiel snaží viac podobať Rafaelovi ako nemu. On sám je z toho sklamaný.

Takto vidí tie energie moja duša, ktorá mi k tomu dala aj vlastné vysvetlenie pomocou automatického písma. Možno ten obraz pôsobí trocha odpudzujúco pripomínajúc nejaké negatívne entity, ale sú na ňom zobrazené energie tých bytostí a nie tie bytosti. Ďalšie moje obrazy pomocou techniky mojej duše budú už pozitívne, za to sa vám zaručujem ja, ale aj Ja.

Ukázala som túto techniku svojmu synovi a užasne to u neho fungovalo. Krásne pestré farby použila jeho duša, kreslil masívnu vázu s kvetmi, rohy papiera mali široký ornament, nakreslil fialovo žlté oválne vajce z ktorého vychádzala energia. Obraz neprikladám, lebo si tam dokreslil motýľa, názov hudobnej skupiny…Je to vynikajúca pomôcka pre rozvoj dieťaťa. Rukou som prechádzala po papieri a pýtala sa svojej duše, čo kreslil on a čo jeho duša. Potom som sa ho pýtala a moja duša mala pravdu. Presne odhadla jeho výtvor a výtvor jeho duše.

Duša naozaj vníma veci inak ako ich vníma človek, ten kto sa dokáže spojiť so svoju dušou, našiel cestu k sebe a ide správnym smerom.

17 replies on “Automatická kresba bytostí s ktorými komunikujem.”

Krásne vysvetlené, už som sa pár krát takto pokúšala kresliť, no nebola som si istá ako na to a či to čo som nakreslila som nakreslila ja, alebo moja duša, skúsim to znovu, lebo je úžasne byť v spojení so svojou dušou a komunikovať takto…ešte raz vďaka za tento web…

Páči sa mi

http://helar.wordpress.com/2010/04/10/pracujeme-s-energiou-bozske-gesto/
prečítaj si tento článok u Helar u mňa to začalo fungovať takto. Natiahla som svoju ruku a spýtala sa svojej duše, či ma počuje. Ruka sa pohla smerom dole a hore a odpoveď bola áno. Keď som zistila, že to funguje aj pri hľadaní vecí, tak som vyskúšala automatické kreslenie a písanie. Je v tom rozdiel, v spôsobe akým kreslíš, tie ťahy sú iné ako tvoje vlastné, v myslení, lebo keď kreslí tvoja duša, tak na nič nemyslíš, len pozoruješ čo kreslíš a len sa zamýšlaš, čo to bude. Ide o sústredenie a uvoľenie sa. Farby si vyberá ona, nie ty, ona kreslí, čo cíti a ako to chce vnímať. Tak isto fuhnguje aj diagnostikovanie ochorení.

Páči sa mi

no stale neviem ako by som to mala urobitpisanie nejde a aj sa bojim,vela veci som o tom citala.zlyhc veci.a ta kresba som uz skusala davno no stale len to iste mam v mysli akoby to boli lencmaranice horedole ,cierne kym papier neroztrhnem tou ciernou ceruzkou.

Páči sa mi

Mel musíš byť uvoľnená a nemyslieť na nič. Nechať vyjadriť svoju dušu. Natiahni ruku a popros ju , aby ti vysvetlila tvoju situáciu. Potom čakaj a ona sama ti ruku položí na stôl a začne písať, Chce to len tréning. Alebo vyskúšaj najskôr tanec duše. Pusti si meditačnú hudbu sadni si na stoličku, uvoľni sa a nechaj prejaviť svoju dušu tvojím telom. Ak sa tvoja duša začne v tebe hýbať pocítiš to krásným vznášaním sa . Je to teraz nový spôsob ako prebudiť svoju dušu formou liečivých tancov. Ak by sa ti to podarilo, máš spojenie so svojim vnútorným Ja a potom by sa ti ľahšie aj podarilo kreslenie, či písanie. Je dôležité byť uvoľnený.

Páči sa mi

[…] Tie tri potvory, čo som vytiahla z ďasien sú tie tri bytosti v mojom živote. Najmenší  je  Messiel ten predstavoval ouchára. Bol malý  2cm.  Druhý, ktorého som vytiahla predstavoval Uriela. Hnedé zapustené korene prepletené bielymi a biela tvár. To je jeho moc čistá a pošpinená. Tvár bola biela, lebo sa zrejme snaží očistiť. Posledný, ktorý zanechal stopy na dvoch miestach je Rafael. Ten sa rád premiestňuje  a ukazuje rôzne tváre svojej eminencie. […]

Páči sa mi

Ked pride cas a tieto duchovne bytosti vas zacnu ovladat a ublizovat vam, pamatajte, ze pred menom Jezis Kristus sa zohne kazde koleno a kazdy jazyk vyzna, ze On je Pan, vratane lzivych demonov vydavajucich sa za anjelov svetla.

Páči sa mi

………….ehmmmm,ako to len povedať????Vieme pustiť silné slová,ale navies´t ne cestu je ťažké ako 100 kg železa 🙂 Každý si prejde všetkým,ale ak sa dotkne Duchovna,tak je to preto,že ho na to naviedol niekto z blízkych zosnulých,či mal ťažkú životnú udalosť ktorú sa pozemsky nedá prejsť,či má dary videnie.Najkrajšie a najjednoduchšie to obsiahol Charlies Dickiens vo svojej Vianočnej kolede – ČLOVEČE SPAMÄTAJ SA,LEBO DOSIAHNEŠ ZATRATENIA a najkrajšie je to opísané v Novom zákone keď sa Ježiš bavil z lotrami po svojich stranách………………..Tak isto každý prejde svoju púť,svoju krížovú cestu,aby poznal svoje vrcholy a pády aby vedel vyznať Ježiša pred Bohom,čiže nie osoba,ale jeho učenie a videnie sveta a skutkov voči bližným nám ukážu svetlo!!!Nik nevieme súdiť iných,ani Boh to nerobí a každý súdime sám seba.Ak by nás súdil i máš najväčší pozemský nepriatel bol by k nám zhovievavý.preto sa potrebujeme naučiť všeličomu a koho osloví Nebo ide cestou učenia……………Snáď som to obsiahol zrozumiteľne 🙂 pokojné dni.R

Páči sa mi

Natali ďakujem za poučný príbeh. Také som zažila, tí čo sa hrali na duše mrtvých , ktorých som poznala boli úplne ako oni, reagovali ako oni, zmýšlali tak, ich hlasy boli rovnaké, ale časom so pochopila, že oni to neboli, aj keď mi neubližovali. Ubližovanie začalo, až som ich odhalila a prišla na to, že mi klamali, vtedy to peklo začalo a ja som padla na samé dno. Ak by som šla lekárovi, skončila by som na psychiatrii, lebo by ma uzavrel s diagnozou schyzofrénia a neveril by mi. Nebola som schopná sa ničomu venovať, žila som vo svojom vnútre uzavretá počúvajúc ich hlasy a znášla ich útoky. Musela som sa dať do poriadku kvôli deťom uvedomila som si , že som silná a musím ísť ďalej. Vydala som sa cestou srdca a verila len tomu čo som videla. Aj keď sú stále pri mne snažím sa ich ignorovať a nevnímať. Každý si v sebe nesieme svoj vlastný údel. Bytosti, ktoré som stretla vo svojom vnútornom svete boli iné. Každý mi z nich radil nech sa riadim srdcom.

Ďakujem za link. Pekný dník Natali. 😉

Páči sa mi

Automatická kresba bytostí s ktorými komunikujem. – Chcem mail na človeka, ktorý napísal túto stránku. Najmä na tu kamarátku, ktorá má niejakú stránku, ktorou sa inšpirovala. Prosím pošlite mi na to všetko niejaký kontakt. Automatické kreslenie som mal aj ja a bolo veľmi intenzívne. Najmä s týmito kruhami. Ja mám o tom stránku http://www.gustavtomasovic.unas.cz. Prosím kontaktujte ma na gggttt@azet.sk. Dakujem.

Páči sa mi

Som autorom tejto stránky. Gustav môj mail mám v avatare ak naň kliknete, tak ho nájdete. http://sk.gravatar.com/bosorka
Na vašu stránku sa pozriem. Nedávno som čítala, že automatická kresby je vlastne kresba bytostí, ktoré sa na vás napoja. Niekto žiada anjelov, niekto svoju dušu, niekto sprievodcov. V celku má každý pravdu, lebo cez našu dušu sme v spojení s Univerzom. Naše vyššie Ja tvoria rôzny sprievodcovia a skupina duší, ktorý sa podieľajú, alebo dohliadajú na našom duchovnom raste. Ja keď kreslím neviem čo z toho bude, lebo odpojím myseľ , kreslí len ruka a intuitívne ma smeruje na farby. Zo začiatku sú tie ťahy rukou akoby neobraté, čiary smerujúce niekam. Ak kreslíte kruh z vonka do vnútra, tak sa máte spojiť zo svojím stredom, svojím vnútrom, teda prebudiť dušu v sebe a začať ju vnímať, lebo do svojho stredu aj smerujeme, teda za svetlom späť k bohu. Ak dekreslíte, spýtajte sa podvedome na jednotlivé symboly a čakajte na odpoveď. Ruku majte s ceruzou na papiery, lebo možno vám bude ponúknutá aj automatiská odpoveď v podobe písma.

O symbolizme kresby vie dobre Eliz, ak chcete tak pozrite na jej stránku http://elizabehtin.wordpress.com/automaticka-kresba/

Pekný deň. 😉

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.