Kategórie
Duchovné Duša veštenie

Proroctvo-pohľad do budúcna?

Od detstva som tvorivý typ, deťom som vymýšľala rozprávky a príbehy na dobrú noc.

V snahe oslobodiť sa od myšlienok tých bytostí, čo sa mi do mysle stále vtierali som si začala rozprávať stále nejaké príbehy, bájky, veršovala som si, ale vždy to smerovalo k niečomu. Buď to malo poučný význam, alebo som v tom  príbehu za nejaký čas našla niečo, čo sa časom odohralo, alebo som to niekde počula. Je zaujímavé, že som si to rozprávala len v myšlienkach a v českom jazyku. Keby som si sadla za PC, tak zrejme nič také nestvorím. Ako by mi to niekto podsúval a ja som sa snažila svojimi myšlienkami  tomu dať istú formu.

Dej sa odvíjal  ako spomienky na prežité obdobia a hlavný rozprávač koho som interpretovala bol muž. „Že by vo mne prevládal mužský aspekt???“

Nedávno som si rozprávala príbeh o ľuďoch, ktorý prežívali ťažké obdobie. Obloha bola zatiahnutá čiernymi mrakmi, slnko nedokázalo skrz tú temnotu prenikať. Čierne mraky sa tiahli dlhý čas, kým sa vyčistila obloha. Veľa ľudí a zvierat prišlo o život a tí, čo prežili sa stiahli do bezpečia. Nastali ťažké časy, nič nebolo tak ako predtým……..atď

Príbeh som si vymyslela niekedy minulý týždeň ešte pred výbuchom sopky na Islande. Vôbec som si neuvedomila , že by to mohlo mať istú spojitosť. Dnes ráno mi šéfka poslala článok, lebo tam má svojho exmanžela a stále nás zásobuje informáciami. Čítala som si to a v tom som si spomenula na tento príbeh, ktorý som si vravela.

Nie je to prvý príbeh, ktorý mi niečo potvrdil. Asi by som si mala začať zapisovať svoje vnútorné prejavy a v nich potom časom nájdem odkazy do budúcnosti. Moja duša sa zrejme pripája do týchto vnútorných rozhovorov, lebo občas vravím o veciach, o ktorých neviem nič.

V každom z nás je prorok istým spôsobom, stačí sa zahĺbiť sám do seba a počúvať sa.

53 replies on “Proroctvo-pohľad do budúcna?”

jin a jang musia byť v rovnováhe 🙂 ja tiež “počujem” (keď už… 😆 ) moje myšlienky mužským hlasom… dúfam, že chápeš čo tým chcem povedať…
Ale teraz som zvedavá, ako to počujú muži 😆 či počujú svoju vnútornú ženu, ako ženu. 😆

Páči sa mi

Niečim podobným som sa aj ja zaoberala. Zistila som, že dôležité je to, čo je tu a teraz. Napríklad som mala sen o apokalypse, tiež by som mohla prirovnať vetu: “Veľké hlavy budú padať” k udalostiam, ktoré sa odohrali prednedávnom pád lietadla s poľským prezidentom a s vyššími predstaviteľmi, ale tiež to môže mať úplne iný význam. Možno je to v tom, keď sa nám minulosť stáva budúcnosťou a zároveň aj prítomnosťou. Viem aj to, že budúcnosť sa mení každým jedným momentom v našom živote. Už nepozerám na minulosť, ani na budúcnosť, pre mňa je dôležité, čo je tu a teraz. Aj to, že tento koment píšem teraz a tu v tomto momente. Mužský a ženský princíp je ideálny iba vtedy ak je to v rovnováhe. Niekto je muž, ale má v sebe ženský princíp. Niektoré ženy, majú v sebe mužský princíp. Ale aj muž so ženským princípom a žena s mužským princípom, ak chcú žiť v rovnováhe, mali by nájsť aj ten opačný princíp. Udička je v tom, že majú aj jedno, aj druhé. Prečo hľadať niečo, čo už máme, no nie?

Páči sa mi

Minulosť nezmením, stopa po nej zostala niekde vrytá. Budúcnosť je nejistá menlivá. Najdôležitejšie je vnímať to, čo je teraz, máš pravdu Vera.
S tými princípmi, viem, že vo mne prevláda mužský princíp. 😉

Páči sa mi

Ahoj chcela som sa spočítať čo to znamená nedávno som len zo srandy zobrala po ulici vyhodené kamienky a potom som ich hodila naspäť a začala z nich vestit a to čo som vyvestila sa aj stálo skúsila som to znovu ale na to ci mi niekto o 8 minút zavolá a stalo sa. Je to trochu stráviteľné prosím ak by niekto vedel čo to znamená prosím nech mi podpíše.

Páči sa mi

Gabika zrejme len to, že si kedysi (v minulosti duše) vo veštení bola dobrá, alebo si sa tomu nejako venovala a to čo si v kamienkoch videla ti prišlo z vnútra. Skúšaj to aj na iných veciach a pomaly sa tomu otvoríš ….schopnosti máme všetci, len sa im postupne otvárame rozvíjame ich.

Na veštenie sa použvajú aj špeciálne minerále..http://www.liecive-kamene.sk/ostatne-z-drahych-kamenov/kamene-na-vestenie/

Páči sa mi

Gabika sú deti, ktoré majú väčšie schopnosti , lebo ich duša je rozvinutá. Všetko je o tom, aby si tieto schopnosti rozumne využívali a nezneužili sa, lebo všetko , čo konáme sa nám vráti…tak ako dobré, tak aj zlé.

Páči sa mi

Dnes sa mi stalo zase niečo divné počula som dopredu zvonenie telefonu.
Sedela som na stoličke a zrazu som začula no potichšie zvonenie telefonu. Povedala som to Mamke a ona mi povedale že nič nepočuje že vraj asi sa mi to len zdalo hneť ked to vyslovila zazvonil naozaj telefon o niečo viacej hlučnejšie.
Je to naozaj čudné čím dalej tým čudnejšie.

Páči sa mi

Dnes sa my stalo niečo také podobné. Ked som o niečom premýšľala . Hlavou mi prešlo niečo o vysipaní ked máš napr. na ruke červené bodky.
Potom som sa pozrela na svoju ruku bola vysipaná mala som tam 7 červených bodiek .
Tieš celkom zvláštne.

Páči sa mi

Nedávno sme sa zo spolužiačkami začali zaujímať o našu školu presnejšie o izbu ktorá je roky zamurovaná je veľká ako 3 triedy. Moja sesternica tam počula kroky,škrabanie o steny,nejakú tu sekeru alebo niečo také, krik nejakého človeka. Dobre toto bol len úvod toho čo ti chcem povedať.
Odkedy sa o tú izbu zaujímame dejú sa nám čudné veci.V mojej triede sa sami zatvorili a otvorili dvere ked som sa o tej izbe rozprávala s Bibkou. V noci som sa zobudila o 24:00 presne zvyčajne sa vraví že o tej hodine prichádzajú duchovia ale neviem či je to pravda . A nakoniec som zaspala a ráno vstala o 6:00 nejak tak . Započula som mužský zvuk ako povedal gabika akoby mi to zašepkal do ucha. Ale mojej kamarátke bibke sa staly horšie veci:
Spolu sme šli na WC. Bibi ma čakala dokým sa vicikám 😀 Ale dvere z vecka na chodbu boli otvorené a Bibi uvidela našu kamarátku ktorá niečo jedla . Potom sme prišli k nej a spýtali sa prečo bola na tej chodbe . Ona zaprisahala že tam nebola. A to bolo fakt čudné .
Bibi videla ešte niečo . Na mužských WC ktorých dvere boli otvorené tieš dokorán uvidela čiernu postavu muža trošičku zhrbeného a asi pravdepodobne v čiernym saku.
A otázka znie neprenásleduje nás duch ? A ak áno tak prečo ?
P.s:Ešte pred našou školou tam bolo postavené kino.

Páči sa mi

A mne sa v noci stalo že som sa zobudila a pozrela na stoličku. Vedľa nej sa objavili dvere od auta ale po chvíľke zmizli.Ked to zmizlo hneď som zaspala

Páči sa mi

Gabika je to možné…tiež som počula také zvuky v susednom byte, kde nik nebol doma…duchovia sa dostanú všade. Aj v nočnej sa mi kedysi otvárali dvere po polnoci od izby, kde nám zomrelo mladé dievča na rakovinu . Veci sa proste dejú. 😀

To s tou polnocou je blbosť …filmový výmysel.

Len ide o to, že čím viac takýmto veciam venujeme pozornosť, tým viac si ich k sebe priťahujeme. Preto sa netreba čudovať, ak sa nám dejú nevysvetliteľné veci.

Tiene sa zjavujú aj mne..treba si uvedomiť, že náš hmotný svet je plný rôznych energii, ktoré tu sú z určitého dôvodu a tak isto aj astrálných entít. Pokiaľ nám neubližujú, či nezasahujú do nášho života, nech si tu nažívajú….aj takéto entity sú potrebné pre náš rozvoj.

Všetko má svoj vyšší dôvod.. 😉

Liked by 1 person

Ďakujeme a je možné že je to duch ktorého sme ako malé s kamoskami vyvolali?Myslím že nie ale je divne že nemáme normálnu školu.Gabika sa dnes videla ako strasidlo v odraze dlaždiciek.Dejú sa nám strašne divne veci.ked sa mi este niečo stane poviem vám to.

Páči sa mi

Skoro som zabudla na hodine (vtedy co sa nám otvarali dvere) niekto povedal vlastne posepkal moje meno.Gabika len tak povedala že to ona.Gabika pozerala horor a o nejakom dievčati ktoru chcelo niečo zabit.potom sa pozrela na pole a uvidela postavu ktora sa priblizuje ako v tom horore.po chvíľke sa pozrela a nič tam nebolo.Chcem urobiť pokus že sa budeme rozpravat o škole ate.že co sa nám bude diat a potom školu nespomenieme.neviem ci to je bezpečne a na škole sa dejú strasidelnejsie veci.

Páči sa mi

Určite to nie je duch, ktorého ste privolali, len sa niekto okolo vás motá, lebo cíti, že ho vnímate, tak sa s vami zahráva. Tváre v odraze dlaždičiek vidím aj ja, ale vždy záleží ,ako som vnútorne naladená, lebo občas v čase odmietania vidím príšery a degenerované tváre a ak som v súlade zo sebou , vidím krásne tváre.

Dievčatá buďte opatrné, nezahrávajte sa s niekym , koho silu nepoznáte. Sami si to priťahujete k sebe.

Pri nás sa nachádzajú aj naši sprievodcovia, či duše, s ktorými sme prežili iné životy a pomáhajú nám zvládať situácie, ktorými si máme prejsť, takže to meno mohlo prísť aj z jej vnútra skrz ňu, ale aj nemuselo. Ak sa pri vás drží nejaký duch, či entita, je jedno, či ste v škole, alebo nie…vy sa stávate parazitom a jemu sa to páči.

Tie veci sa možno dejú už roky, len ste ich teraz začali vnímať. 😉

Páči sa mi

Duch ani nie, skorej entity, ale toto neviem presne, ale čo viem presne, že bytosti, ktoré sa k nám prihovárajú si hlasy tých, koho poznáme v našej mysli nájdu, takže nie je pre nich problém ho použiť a my sme v domienke, že sa na nás napojil niekto blízky, kto už tu nie je. Zažila som to…počula som aj prihováranie sa svojim hlasom.

Páči sa mi

Dneška sa dej znovu odohral na wc.
Sedela som na wc a tu zrazu začula som pískanie nejakého muža. Rýchlo som sa prezliekli a šla k umyvadlam kde má čakala bibiana potom sme šli von a na stene vedľa dverí od wecka boli odtlačky dlani akoby tam niekto dal ruku a ťahal z ňou po celej stene presne ako z hororu.

Páči sa mi

Teraz sa mu stala jedna vec.Na chodbe som počula buchod.zlakla som sa dvoch vlasov a tak som išla dole.Hrala som sa zo psíkom ale potom odišiel.Na schodoch som potom počula kroky

Páči sa mi

Dobre ráno.
gabika vestila o našej škole:
Ked tu bolo kino boli tu manželia.Tá manželka bola falošná.Potom nejako umreliJeden duch je hore v zamurovanej stene a snaží sa dostat von (je to asi žena)a druhy je doleniekde pri veckach asi

Páči sa mi

Bibka ťažko povedať, ale v minulosti sa páchali násila a veľa miest je nimi poznačené. Tak isto veľa duchov sa drží svojich príbytkov a nechce ich opustiť z istých dôvodov.

Gabika si časom overí, či veci, ktoré k nej prichádzajú sú pravdivé a naozaj sa plnia, alebo ich má len podsúvané nejakou energiou pri nej, ktorá sa ju snaží ovplyvňovať.

Boh nech vás ochraňuje dievčatá. …pekný piatoček Bibka.

Páči sa mi

Ked som sa zaujímala o anielske karty mamkyn známi mi ukázal jedne menom Anjelské karty 😀 od Dorren Wirtue dal mi ich do ruky a potom šiel preč , že sa po niech neskôr vráti . Ja som ich zobrala , spýtala sa otásku čo mi chcú anjeli povedať a vybrala kartu na ktorej bolo napísané že sa mám rozvíjať jasnozrivým schopnosťiam modlidbou,meditáciou atd. Vôbec som s tými kartami nevedela pracovať nevedela z nimi veštiť nič . Aš ked som si ich kúpila zistila som že vtedy ked mi ich ujo ponúkol poobzerať si ich a ja som si niečo vyveštila tak som to robila správne tak ako to je napísané v príručke . Akoby som už skôr vedela ako z nimi zaobchádzať .
Po druhykrát som si zobrala nejaké také kamienky čo neboli vôbec liečebné proste boli iba obyčajné.Hodila na stôl a niečo vyveštila a ono sa to stalo (Toto som tu už ras pýsala ) ked som ich nepotrebovala tak som ich dala do vrecúška. Ale nad nich som dala ametyst . O rok som zistila že ametyst pomáha pri veštení. Akoby som to všetko od niekľal vedela .

Liked by 1 person

Gabika…múdrosť duše a všetky prežitky máme vpisané v duši a ak na niečom vedome pracujeme, tak v ďaľšom živote to dokážeme znova, akoby sa nám to samé otváralo.Runy si neskúšala? Myslim si, že časom dokážeš vidieť do budúcna aj bez kariet,či kamienkov. Maš tov sebe uż rozvinuté z minulého života.Mail posielam zajtra.Pracuj s laskou a svetlom a načúvaj hlasu z vnútra.💕

Páči sa mi

Gabika myslím si, že aj runy sú o tom, ktoré ti viac sadnú a nejako si ťa niečim pritiahnu, tak ako karty. Ale ak vieš veštiť z kamienkov, runy nepotrebuješ. Každopádne si ich môžeš aj zhotoviť sama , nazbierať si kamienky a nakresliť na ne symboly.

Skús pozrieť sem…ja neveštím z ničoho..potrebné mi príde samé.

http://www.ivestenie.sk/runy

Páči sa mi

Dobrý deň , chcela som sa spítať či neviete niečo o kvapkách na rukách . čítala som o nich v jednej knižke ktorá sa zaoberá chiromantiou ale bolo o tom napísané veľmi málo . Viete niečo o nich ?

Páči sa mi

Ahojik vsetkym. Prosim vas uz 3 tyzdne dozadu pozorujem vecer ked vencim havkaca na nizkom horizonte zapadnou stranou velku hviezdu,Boze moj je tak vela ako polovica svetla z ulice. Z mojho uhla pohladu asi 300 m dole na svetlo ktore osvetluje vozovku no su tam viacero svetiel. No nad nizkym horizontom vcera to vecer bolo krasne vidiet MESIAC A VPRAVO OD MESIACA JE TAM TA HVIEZDA, MYSLIM SI ZE HVIEZDA AKO TAKA VOLAME ICH , NO JE TO ASI VENUSA?? ZORNICA?? VED NIKDY PO CELY MOJ ZIVOT SOM NIC PODOBNE NEVIDEL??? AZ POSLEDNE 3 TYZDNE DOZADU. a PYTAK SOM SA LUDI NO NEVEDELI MI POVEDAT NIC. jEDEN SUSED VRAVEL ZE TO MOZE BIT ORION HM?? Prosim ta mila Martinka skus mi dat odpoved nato, a aj vsetkym. Dakujem Ondro.

Páči sa mi

Merkúr – je v decembri pozorovateľný len na večernej oblohe, po západe Slnka, a to len prvú polovicu mesiaca.
Venuša – Počas celého mesiaca ju môžeme vidieť ako Večernicu nad západným horizontom hneď po západe Slnka.
Mars bude viditeľný v roku 2018 a 2020, kedy sa k nám priblíži na vzdialenosť 0,39 AU (57,6 mil km).
Jupiter – je možné počas celého decembra pozorovať v druhej polovici noci.
Saturn – je počas tohto mesiaca pre svoju blízkosť k Slnku nepozorovateľný. Pozorovacie podmienky sa budú postupne vylepšovať na prelome decembra – januára a v novom roku ho už nájdeme pred východom Slnka.
Urán – je pozorovateľný v druhej polovici noci v súhvezdí Rýb.
Neptún je od Zeme taktiež príliš ďaleko na to, aby sme v jeho atmosfére mohli zazrieť nejaké detaily. Zazrieť ho môžeme pomocou triédra.

Viac nájdete tu Ondrej. http://szaa.org/actual/

Myslím si , že to bude Venuša, tiež ma na to v decembri brat upozorňoval. Raz bol pekne viditeľný Mars ako veľká žiarivá hviezda. Keď som bola dieťa, tak z okna som videla celé súhvezdie strelca…bolo to jediný krát v mojom živote, čo bolo tak jasne osvietené a viditeľné.

Pekný deň Ondrej.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.