Kategórie
Automatické kreslenie Duchovné

Kvet Zeme…

sd-titulna-skVčera som skúšala automatickú kresbu a môj syn si vzal papier a tiež sa o niečo pokúšal. Nakreslil zaujímavé symboly, ktoré boli od seba oddelené tromi čiarami. Pýtala som si od neho vysvetlenie pomocou napojenie na jeho vyššie Ja.

Prvá bola čiara života, za ktorou mal  kvet života . Aj keď v jeho podaní vyzeral inak ako v skutočnosti. Na čiaru života sa v strede napájala čiara šťastia. Z hornej strany bol kvet Zeme a matka príroda. Vraj sú to symboly jeho života. Hľadala som niečo o kvete Zeme, lebo ten mi nič nepripomínal. Je to vraj stred všetkého živého.

Potom som našla v smaragdových doskách odkaz na kvet Zeme. Čítala som ich, ale zrejme budem musieť ešte raz, aby som v nich znova niečo našla a pochopila. 😆

Hlboko v srdci Zeme leží kvet, zdroj Ducha, ktorý viaže všetko do svojej formy. Pretože vedz, že Zem žije v tele ako ty si nažive v tebou samým tvorenej forme. Kvet Života je ako tvoje vlastné miesto Ducha a prúdi Zemou ako tvoj tečie cez tvoju formu; dávajúc zo života Zemi a jej deťom, obnovujúc Ducha z formy do formy. Toto je Duch, ktorý je formou tvojho tela, tvarujúceho a formujúceho do svojej formy.

Predhovor k originálu smaragdových dosiek Thotha-Atlanťana

História dosiek preložených na nasledujúcich stranách je zvláštna a pre moderných vedcov je na neuverenie. Ich starobylosť je úžasná, datuje sa približne na 36 000 rokov pred Kristom. Písal ich Thoth, atlantský kňaz-kráľ, ktorý po potopení materskej krajiny založil kolóniu v starovekom Egypte. Bol staviteľom Veľkej pyramídy v Gíze, mylne pripisovanej Cheopsovi (viď. Veľká pyramída od Doreala). Tu zahrnul svoje znalosti starovekej múdrosti a tiež bezpečne utajené záznamy a nástroje starovekej Atlantídy.

Úvod k originálu Výkladu smaragdových dosiek

Na nasledujúcich stranách odhalím niektoré z mystérií, ktorých som sa až doteraz len jemne dotkol ja, alebo iní učitelia či študenti pravdy.


Smaragdová doska 1: História Thotha-Atlanťana

Ja, Thoth-Atlanťan, majster mystérií, strážca záznamov, mocný kráľ, mág, žijúci z generácie na generáciu, chystám sa vložiť do Siení Amenti, ustanovených ako pomoc tým, ktorí prídu potom, tieto záznamy múdrosti Veľkej Atlantídy.


Smaragdová doska 2: Siene Amenti

Hlboko v srdci Zeme ležia siene Amenti, ďaleko pod ostrovmi potopenej Atlantídy, siení mŕtvych a siení života, kúpajúce sa v ohni nekonečného bytia.

Smaragdová doska 3: Kľúč k múdrosti

Ja, Thoth-Atlanťan, odovzdávam svoju múdrosť, svoje poznanie, svoju silu. Slobodne to odovzdávam deťom ľudí. Kiežby i oni takto ďalej odovzdávali, aby závoj tmy sveta z jedného konca na druhý mohol byť prežiarený múdrosťou. Múdrosť je silou a sila múdrosťou, jedna s druhou navzájom, zdokonaľujúc celok.


Smaragdová doska 4: Zrodenie vesmíru

Načúvaj, ó človeče, hlasu múdrosti, načúvaj hlasu Thotha-Atlanťana. Voľne dnes dávam Ti svoju múdrosť, z času a priestoru tohto cyklu; majster mystérií, Slnko rána, Thoth učiteľ ľudí, je zo VŠETKÉHO.


Smaragdová doska 5: Obyvateľ Undalu

Často sníval som o pochovanej Atlantíde, stratenej v dobách, ktoré pohltila tma. Z aeónu na aeón si Ty jestvovala v kráse, jas svietil skrze temnotu tmy.


Smaragdová doska 6: Kľúč mágie

Načúvaj, ó človeče, múdrosti mágie. Načúvaj znalostiam síl zabudnutých. Dávno, v dobe prvého človeka začala sa vojna medzi temnotou a svetlom. Ľudia vtedy ako teraz boli naplnení obojím − temnotou a svetlom; a kým v niektorých mala prevahu temnota, iným svetlo zapĺňalo dušu.


Smaragdová doska 7: Sedem pánov

Počúvaj, ó človeče a načúvaj môjmu hlasu. Otvor svoj priestor mysle a pi z mojej múdrosti. Temná je cesta života, ktorou cestuješ. Mnoho je jám, ktoré Ti ležia v ceste. Vždy sa snaž dosiahnuť väčšiu múdrosť. Dospej k tomu a bude to svetlom na Tvojej ceste.


Smaragdová doska 8: Kľúč mystérií

Tebe, ó človeče, dal som svoje vedomosti. Tebe dal som svetlo. Počúvaj teraz a získaj múdrosť prinesenú z vesmírnych úrovní zhora a nad.


Smaragdová doska 9: Kľúč k slobode vesmíru

Načúvaj, ó človeče, počúvaj môj hlas, ktorý učí múdrosti a svetlu v tomto cykle; učí Ťa, ako sa zbaviť temnoty, učí, ako priniesť svetlo do Tvojho života.


Smaragdová doska 10: Kľúč času

Počúvaj, ó človeče. Vezmi si z mojej múdrosti. Dozveď sa o hlboko ukrytých mystériách vesmíru. Dozveď sa o myšlienke, ktorá rástla v hlbine, prinášajúc do vesmíru poriadok a harmóniu.


Smaragdová doska 11: Kľúč k ceste nahor a nadol

Čujte a počúvajte, ó deti Khému, slová, ktoré som zanechal, ktoré vás privedú k svetlu. Vedzte, ó ľudia, že som poznal Vašich otcov, áno, Vašich otcov v čase dávno minulom. Nesmrteľný som bol cez všetky veky, žijúci medzi Vami, odkedy sa začala Vaša múdrosť. Viesť vás hore k svetlu veľkej duše, vždy som sa snažil, priťahujúc vás z temnoty noci.


Smaragdová doska 12: Zákon príčiny a následku a Kľúč k proroctvu

Počúvaj, ó človeče, slová mojej múdrosti, počúvaj hlas Thotha-Atlanťana. Zvíťazil som nad zákonom časopriestoru. Poznanie som získal o budúcnosti času. Viem, že človek vo svojom pohybe časopriestorom vždy bude v jednote so všetkým.


Smaragdová doska 13: Kľúče Života a Smrti

Počúvaj, ó človeče, načúvaj múdrosti. Počúvaj slovo, ktoré Ťa naplní životom. Počúvaj slovo, ktoré spúta temnotu. Počúvaj hlas, ktorý zaženie tmu.


Smaragdová doska 14: Dodatková

Načúvaj, ó človeče, múdrosti hlboko ukrytej, od čias prebývajúcich pre svet stratenej, stratenej a zabudnutej pre človeka tohto veku.


Smaragdová doska 15: Tajomstvo tajomstiev

Zhromaždi teraz moje deti, čakajúce, aby sa dozvedeli Tajomstvo tajomstiev, ktoré vám dá silu rozvinúť Boha-človeka, ktorý vám ukáže cestu k večnému životu. Nezahalené mystériá Vám poviem priamo. Nedám Vám temné zariekadlá. Napnite teraz uši, deti moje. Načúvajte a riaďte sa slovami, ktoré poviem.

 

© CEZ-OKNO.net 2012, Všetky práva vyhradené

Čerpané z: Chapeltibet.cnchost.com

Dieťa je živý kvet zeme! Motto …. Maxim Gorkij

8 replies on “Kvet Zeme…”

nemoze byt kvet Zeme zobrazenim Gaie ako zivej bytosti? “kvet, zdroj Ducha, ktory viaze vsetko do svojej formy”; mne to znie ako Gaia – zivy duch Zeme, ktory podporuje zivot na celej planete. obzvlast, ak je to spojene s kvetom zivota ako takym a matka priroda; su to viacere vyjadrenie jedneho… podla mna teda 🙂

Páči sa mi

Sú to vraj symboly, ktorým sa bude môj syn venovať. Dnes som si to objasňovala a tým kvetom zeme bola myslená Gaia. Potvrdil mi to. Vďaka za pomoc Due . 😀

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.