Kategórie
Meditácia Šamanské cesty

Moje silové miesto…

Včera som písala komentár na Tinkin blog o tvorbe osobného totemu. Napísala som jej o mojom silovom mieste kam chodím a že navštevujem podmorský svet spolu z delfínmi.  Rozprávajú sa so mnou len ich rečou, ale ja im nerozumiem. 😀

More je mojím domovom, teda domovom mojej duše, lebo tam prežila veľa času v niektorom živote. Stále ma toto miesto vábi a  v predstavách sa tam vraciam. Tu som si vytvorila aj svoje silové miesto. Je to ostrov  s krásnym výhľadom na more. Keď chodím po pláži cítim piesok pod nohami, cítim ako sa mi nohy zabárajú do neho a voda s prílivmi mi obmýva členky. Toto všetko dokážem živo vnímať v predstavách. Začali ma na mojom mieste  navštevovať delfíny. Tak som s nimi plávala a potápala sa. Nohy sa mi vždy zmenili na plutvu, aby sa mi lepšie plávalo a ja som bola ako morská panna. :-D.

Videla som podmorský svet, koráli a pestrofarebné ryby. Vždy ku mne priplávali, ja som ich pohladila a spolu sme plávali pod morom.  Moje telo sa prispôsobilo, a tak som dýchala pod vodou ako oni. Boli to krásne chvíle.

Dlho som však nevizualizovala. Mala som akosi problém  sa niekam dostať. Po včerajšku som sa znova pokúsila o návrat na svoje silové miesto. Pustila som si hudbu so šumom mora a delfínmi, aby sa mi ľahšie započúvalo a nemala som problém.

Vošla som do vody a začala plávať. Zakričala som na svojich delfínov a hneď ma radostne svojim krikom privítali. Pohladila som ich a chytila sa jedného za plutvu. Plávali sme najskôr po vode a potom sme sa ponorili pod hladinu. Stretali sme pestrofarebné ryby, ktoré som ešte nevidela. Za chvíľu som sa vynorila. Nešlo to teraz tak ľahko ako voľakedy. Znova som zavolala delfínov a keď priplávali, povedala som im, nech ma vezmú na nejaké pekné miesto.  Pozerala som sa po podmorskom svete. Pod hladinou prenikalo svetlo zo slnka, tak som tam krásne videla. Dostali sme sa hlbšie až na samé dno. Plávala som popri nejakom stĺpe, čo ležal na dne mora. Bol dlhý a mal na sebe vytesané nejaké znaky. Nebolo tam už toľko svetla.Potom som uvidela guľatý štít, čo visel nad vchodom do nejakej stavby. Tu stavbu som veľmi nevidela, lebo som sa snažila zachytiť tie symboly na tom štíte. Za chvíľu  som sa vynorila, lebo som už nič nevidela. Rozmýšľala som nad tým, čo som  videla. Jediné potopené mesto , ktoré ma napadlo bola Atlantída .

Ráno som si dala do google  stĺp s vytesanými znakmi a vyhodilo mi to Atlantídu. Zostala som v šoku, lebo ten obrázok, čo som tam uvidela bol presne ten stĺp, čo leží na morskom dne.

Občas je zaujímavé kam sa podvedome pomocou vizualizácie dostaneme. Možno moja duša v tom období niekedy žila, alebo v niektorom živote sa na to miesto dostala. Každopádne viem, že som si to nevymyslela a také niečo tam naozaj leží. 😀

4 replies on “Moje silové miesto…”

Som rada, že som sa po dlhom čase zase niekam dostala. Ale ty si ma inšpirovala. Ja som už na tie výlety zabudla a tým, že som ti o nich povedala som sa k tomu vrátila.
Takže Tinka vďaka ti . 😀

Páči sa mi

Zdravím Vás, a děkuji za krásné stránky, příspěvky a inspiraci. Nedávno jsem měla možnost dostat se v naladění do Atlantídy (mimo jiné), a pochopit mé nynější stavy, rozkodovat mé poselství v tomto životě aj. Nahlédla jsem jak se v Atlantídě léčilo, jak to tam vypadalo a hlavně- jak krásně mi tam bylo. Úžasným momentem bylo rozeznávat tváře nebo energie lidí, které mám v tomto životě ve svém okolí. Na základě toho jsem se na ně a jejich činy přestala zlobit… najednou chápu, proč jednají tak, jak jednají… atd. Byl to nejkrásnější zážitek mého dosavadního života…

Páči sa mi

Nie je za čo Velekněžka, som rada, že som aspoň trocha niečim inšpirovala.
V Atlantíde musel byť krásny život. Ja som videle len v chráme liečenia miestnosti, ktoré každé slúžili k niečomu inému. Viem že tam mali rozmiestnené krištáli, ktoré im pomáhali liečiť.
Ten príjemný pocit som mala aj ja, hlavne keď som sa mohla okúpať vo fialovom plameni a pocítiť jeho očisťujúci účinok. 😀
Prajem veľa ďaľších návštev v týchto svetov, ktoré nám pomáhajú veľa vecí pochopiť. 😀

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.