Kategórie
Liečenie Meditácia

Ako vnímam svoje čakry…

Oprášila som staré CD s meditačnou hudbou a večer v posteli si ho pustila. Bola som prekvapená aké nahrávky som tam mala.

Pomocou silvovej metódy som sa pokúšala znova o astrálny vzlet. Uvoľnená som sa vnútorným zrakom zamerala na stred hlavy . Je to dosť náročné a vysiľujúce mať takto prevrátené oči, lebo nedokážem ich mať nehybne ako keď spíte. Cítila som ťah, ale nič viac. Začali sa mi vynárať rôzne obrazy a postupne sa mi približovali. Ozubené kolesá pekne zapadajúc do seba  sa zmenili v jedno koleso aké je v hodinkách a pekne rotovalo po smere hodinových ručičiek. Keď sa priblížilo ešte viac, zmenilo sa  na kvet s množstvom lupeňov uložených v 7 či 8 radoch.  Lupene boli pravidelne striedavo farebne rozlíšené a boli v tam zastúpené všetky farby čakier. Videla som svoju korunnú čakru ako sa točí nad mojou hlavou. Bolo väčšia ako vidím svoju čelovú čakru.

Korunná čakra sa nachádza na vrchu lebky a spája sa so žľazou hypofýzou. V svojej podstate to nie je samostatná čakra, ale suma všetkých čakier. Bol to príjemný pohľad 😀


Šiestu čakru
vnímam inak. Stačí sa zamerať vnútorným zrakom na stred miesta medzi obočím. Vnímam ju ako oválne žlté vajce a v ňom kmitajú tmavo fialové častice. Žltá a tmavofialová tvoria spolu purpurovú. Tie kmitajúce častice udávajú smer točenie. Točia sa mi pekne proti smeru hodinových ručičiek. Keď sa pozerám dlhšie postupne sa čakra zväčšuje. Je to úžasný pohľad ako pod mikroskopom keby sme sledovali točivý vír nejakej hmoty.

Čelová čakra sa nazýva aj Tretie oko a zodpovedá za imaginatívne videnie (videnie mimo fyzickej reality): vizualizáciu minulosti, vytváranie pozitívnych obrazov budúcnosti a snívanie s otvorenými očami. Tým sa viaže na psychické  vnímanie “nefyzickej” roviny.

Ostatné čakry som si zatiaľ nevidela, len počas očisty kyvadlom a dýchaním do čakier som ich vnímala a cítila ako mi pracujú.

Takže keď uvidím postupne aj ostatné čakry napíšem ako vyzerajú. 🙂

Liečenie čakier od Doreen Virtue….leceni_caker

2 replies on “Ako vnímam svoje čakry…”

Ďakujem krásne za tvoj oobdiv a za tvoje vnemy…vážim si vnímavých ľudí…kiežby bolo takých duševne otvorených viacej a hneď by bolo pokojnejšie na svete. Moje ego nemám úplne pod kontrolou, ale už chápem, čo je dôležité a vďaka svojim uvedomeniam silno vnímam svoje prejavy a snažím sa na tom stále pracovať.

A to čo vidiš vo mne…je aj v tebe…krásna žiarivá bytosť lásky.

Maj sa. 😀

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.