Kategórie
Meditácia

Výzva na meditáciu (2.6.) – Ropa v Mexickom zálive

Túto výzvu som prebrala z blogu Duchovno.

Už na mojom silovom mieste ma  môj delfín upozornil, že nie je niečo v poriadku.

Ďalší deň som sa tam vrátila a môj delfín ma odtiaľ vyhadzoval von, nedovolil mi potápať sa. Všetko to je kvôli tomu nešťastiu.

Čo sa stalo?

Spoločnosť British Petrol (BP) pri ťažbe ropy spôsobila jej únik cez netesniaci ventil do oceánu. Vrtná veža Deepwater Horizon začala horieť 20. apríla a o dva dni sa potopila. Odvtedy znečisťuje Mexický záliv denne zhruba 5000 barelov ropy. Posledné čísla hovorili o 12.000-25.000 uniknutých bareloch za deň. Ropné znečistenie na pobreží Luisiany zasiahlo pláže, preniklo do mokradí, zlikvidovalo lukratívny lov rýb a rozhnevalo miestnych obyvateľov, ktorí sa ešte spamätávajú z následkov hurikánu Katrina z roku 2005.

 Kto je poškodený: priamo sú zasiahnuté štáty Alabama, Florida, Louisiana, Mississippi a vody v ich okolí, ako i ekosystém celej zemegule Pomoc pre: obyvateľov poškodených oblastí, zvieratá, zem a vodu

Nasmerovanie zámeru: upokojenie hnevu ľudí, vyliečenie pocitu krivdy, otvorenie kanálu inšpirácie pre odborníkov, aby našli rýchle a rozumné riešenie, posielanie liečivej energie Matke Zemi.

Meditácia

Streda 2.6. o 20:00 hod.

1. Príprava –  harmonizácia čakier: 21x nádych a výdych s vizualizáciou vírenia čakier

2. Apely – požiadaj prírodné bytosti o aktiváciu liečivých síl Matky Zeme a o ich prúdenie do postihnutej oblasti. Môžeš použiť vlastné slová podľa svojej viery.  Môžeš zavolať na pomoc bytosti Svetla, anejelov, archanjelov či vzostúpených veľmajstrov.  Vizualizuj čistú vodu a zem a zdravé živočšíchy v nich žijúce.  Vizualizuj prúd zeleného liečivého svetla, ktoré preteká cez teba a vyžaruje cez srdcovú čakru do postihnutej oblasti.

3. Ďakovanie – poďakuj Matke Zemi za výživu a život, ktorý dáva.

4. Uzemnenie – pomaly predýchaj 7x a uvedomuj si zem pod nohami. Môžeš nimi prešľapovať, naťahovať ruky či inak sa hýbať s nohami na zemi. Uvedomuj si svoju prítomosť o fyzickom tele na Zemi.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.