Kategórie
Duchovné

9 krištálov Atlantídy…

Aktivované kryštály na Zemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Zemi je deväť hlavných kryštálov z doby Atlantídy. Pod oblasťou v stredozápadnom Arkansase sú obrovské kryštály. Niektoré dosahujú dĺžku až 40m. Po tejto aktivácii je na Zemi najúčinnejšie krištáľová energie od doby Zlatého veku Atlantídy, teda obdobím, keď na Zemi bola najvyššia frekvencia. Tieto kryštály energizovali 144 grid na 75% účinnosť, podporili aktiváciu a spojenie 12 viacrozmerných vlákien DNA, čo umožnilo, aby človek v tele držal viac vyššieho Ja, a tak mohol stáť plne vo svojej sile. Veľa ľudí sa podieľa na prebudenie krištáľového veku, pretože to kedysi dávno sľúbili. Tento vek sa plne rozvinie v roku 2012.

Smaragdový kryštál lásky a liečenie, ktorý je uložený v Arkansase, bol v roku 2009 aktivovaný, čím dopomohol vzniku začiatku krištáľového veku, a tak spustil aktiváciu Om kryštálu Multidimenzionalita v kopci Shasta v Kalifornii,  Zlatého kryštálu liečenie a regenerácia na území Minas Gerais v Brazílii, Slnečného a mesačného kryštálu svetla, uloženého pod jazerom Titicaca v Bolívii, a tiež umožnil modrému kryštálu vedomostí, uloženého v Arkansase, ktorý bol aktivovaný v roku 2008, pôsobiť vo väčšej miere. Rezonancie Smaragdového kryštálu lásky a liečenie vyslal elektro-krištáľovú vlnu, ktorá okamžite aktivovala ďalšie atlantický kryštály.

Tri atlantské kryštály múdrosti a liečenia, ktoré kedysi žiarili veľkolepým svetlom a nebeskou energiou v Chráme liečenie, Chrámu jednoty a Chrámu vedomostiam v Atlantíde, boli z bezpečnostných dôvodov prevezené a uložené v dimenzionálnom zámku v Atlantickom krištáľovom poli v Arkansase, a ďalšie dva boli umiestnené v Brazílii. Prvý z nich, Modrý krištáľ vedomostí uložený v Arkansase, bol aktivovaný v roku 2008 a energeticky sa spojil s doteraz neaktivovanými kryštálmi. Ďalšie štyri boli aktivované 9. 9. 2009, a tak začal Krištáľový vek.

9 hlavných krištálov

V Atlantíde bolo pôvodne deväť hlavných kryštálov, ktoré boli premiestnené kňazmi – vedcami z Alta – Ra kvôli krachu krištáľového satelitu – došlo k jej zneužitiu. Niektorí z nich, ktorí vytvorili a následne premiestnili tieto kryštály, sa narodili do tejto doby. Všetci krištáľ- majstri, ktorí sú v súčasnosti na planéte ako “earth-Keepers” a “light-workers”, spolu s bytosťami zo súhvezdí Sirius a Plejády, tvoria spojenectvo nelineárnej Multi-dimenzionality.

Zneužitie Atlantických kryštálov prebiehalo pomaly a veľmi chytro. Tí, ktorí podporovali Zákon Jediný, sa nechali napáliť a oklamať Synom Belial, a tiež došlo k zrade vo vnútri skupiny Zákona Jediného. A aj keď pád Atlantídy nebola chyba Alty – Ra ani čistých členov Zákona Jediného, je veľa týchto ľudí, ktorí nesú bremeno smútku, zúfalstva a pocitov viny. Všetci z nich prisahali, že už nikdy nebudú tak slepý, aby nechali hlavné kryštály a kryštály technológie znovu zneužiť. Tento sľub je tiež výzva pre tých, ktorý sú priťahovaný týmto spustením. Bude sa jednať o dovŕšenie, dokončenie. Krištáľový jedinci sa vracajú a tentoraz nepripustia zneužitie týchto kryštálov. Spustením Smaragdového kryštálu lásky a liečenie prebehlo aj prekódovanie krištáľového aspektu týkajúce sa Božského Ženského princípu. Smaragdový kryštál lásky a liečenia, ktorý prináša Smaragdový a Platinový lúč (ich ženský aspekt), umožňuje vstup tohto aspektu do DNA planéty a tým, ktorí sú otvorený prijať túto potrebnú transformáciu.

Výsledkom je menšie prekmitávanie medzi ženským a mužským aspektom v každom z nás, čo vedie k jednoduchšiemu vyjadrenie božskej rovnosti v tele človeka na planéte duality. Ďalej uľahčuje spojenie medzi pravou a ľavou mozgovou hemisférou a vedomou myseľ s božskou mysľou. Po spojení s energiou Smaragdového kryštálu sa liečitelia stávajú lepšími liečiteľmi a hľadači múdrosti sa dostávajú k vyšším výhľadom a pravdám. Ľuďom sa objasňuje plán duše, priority vo svojom živote a proces rozhodovania. V našom živote ide o jednoduchšie prejavenie  aspektov  ako starostlivosť, láskavosť a pocit jednoty s ostatnými a aj  v okruhu svojich známych v širšom meradle. Bezpodmienečná láska, ktorá nebola v 3D udržateľná, je viac a viac reálna, ako sa v 5D a v 7D rezonancie približujú.

Naša planéta je na vzostupe, ako sa plánovalo. Múdrosť, ktorá bude cez tieto kryštály dodávaná, umožní vznik novej Atlantídy. Dimenzionálne blokácie, ktorá znemožňovali prístup k atlantickej krištáľovej múdrosti Zlatého Veku Atlantídy, sa postupne uvoľňuje. Tieto atlantické kryštály boli po 12000 rokov držal v dimenzionálnych  pečatiach magnetického komplexu v Arkansase.

Prehľad deviatich Atlantických kryštálov, ich miesto na Zemi a kedy boli alebo budú aktivované.

  • Arkansas – Modrý kryštál poznanie 8 – 8 – 8,
  • Smaragdový kryštál lásky a liečenie 9 – 9 – 9,
  • Platinový krištáľ komunikácie 11 – 11 – 11.
  • Bimini – Rubínový ohňový krištáľ energie 12 – 12 – 12.
  • Brazília – Zlatý kryštál liečenie a regenerácia 9 – 9 – 9,
  • Fialový krištáľ zvuku 10 – 10 – 10.
  • Hora Shasta v Kalifornii – Om krištáľ Multidimenzionalita 9 – 9 – 9.
  • Jazero Titicaca v Bolívii – Slnečné a Mesačné krištáli svetla 9 – 9 – 9,
  • Kryštál Thota 12 – 12 – 12.

 

K prebudení kryštálov vo všeobecnosti došlo 9 – 9 – 9.

Atlanské krištály pomáhajú Zemi priniesť ich liečivú silu a energiu.

Zdroj:http://www.lightworker.cz/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.