Kategórie
Duchovné Šamanské cesty

Orol môj druhy duchovný sprievodca…

22.6.2010

Osvojila som si spôsob ako Helar písala, že sa na svoje silové miesto chodím cez vnútorné oko. Predstavím si to oko vo vnútri hlavy a cez otvor a dostávam do dlhého tunela. Šmýkam sa kľukatými dráhami  a vždy niekde vyletím. Väčšinou som sa nachádzala na ostrove pri mori, kde som sa stretávala zo svojimi delfínmi. Len posledné dni cesta tunelom končila na skale. Zrazu priletel veľký orol a svojimi drápami ma chytil a odniesol do svojho hniezda. Bolo veľké a priestranné. Orol sa postavil predo mňa a čakala som, čo sa bude diať. Nechcel mi ublížiť, len sa na mňa díval. Pýtala som sa ho, či je mojim novým duchovným zvieraťom a pokýval hlavou. Pochopila som , že sa so mnou nechce rozprávať, lebo tie bytosti, čo sú pri mne sa stále snažia napodobňovať každého s kým vedieť vnútorné rozhovory. Orol kamsi odletel a ja som sa snažila utiecť z hniezda preč. Nemala som z neho dobrý pocit.

Orol ako duchovné zviera -Posvätný posol, ktorý nosí modlitby do neba a prináša späť vízie.

Za dva dni som sa opäť vydala touto cestou. Ešte som nestihla ani dopadnúť na zem a ako som bola vo vzduchu ma orol zachytila a unášal do svojho hniezda. Pýtala som sa ho, či má pre mňa nejakú správu, ale pokýval hlavou. Zrejme sme si k sebe nenašli ešte cestu. Potom povedal, že sa na chvíľu vzdiali. Odletel preč a ja som si obzerala hniezdo. Našla som v ňom veľký asi 15 cm pozlátený kľúč. Hneď ma napadlo, veď orol nie je ako straka, tak načo má v hniezde kľúč. Prehrabávala som mu hniezdo a presne v strede som našla zámok , kde tento kľuč patril. Bytosti, čo sú na mňa napojené hneď ma navádzali, aby som ten kľúč vyskúšala a pozrela sa čo sa skrýva pod zámkom. Lenže ja som si uvedomila, že prehrabovať sa cudzím vo veciach sa nepatrí.

Orol priletel a ešte mal v zobáku kus myši , či hlodavca. Odvrátila som sa a prišlo mi na vracanie z toho. Potom som sa ho spýtala, k čomu slúži tento kľúč a čo je ukryté pod zámkom.

„Nepozrela si sa?“  povedala som, že nie aj keď ma to lákalo. Vraj to mala byť pre mňa skúška. Lenže potom sa začal Messiel hrať na toho orla už som mu prestala veriť. Vzal ma do drápov a unášal preč.

„Nie si ma hodna, keď mi neveríš, nebudem viac tvojím duchovným sprievodcom.“ Lenže potom aj on sám zistil, že sa na neho ten krpoš Messiel hrá a nahneval sa. Mňa pustil na zem a odletel preč. Pri ďalšom výlete tunelom som ho volala , ale on sa robil, že ma nepočuje. 😦   je mi ľúto, že sa ma tak rýchlo zbavil, možno si ešte nájde cestu ku mne.

Takže som vďaka svojim otravným bytostiam, čo sú na mňa napojené prišla o ďalšie duchovné zviera. Delfíny chodím občas pozrieť, už majú rodinku, malého delfína. Prídu k mne a nechajú sa pohladkať. Moja duša sa poteší pocítim príliv lásky na srdci a potom sa s nimi rozlúčim. Pochopila som u nich, že oni mi viac nemajú čo ukázať a tým, že sa boja so mnou komunikovať, kvôli tým bytostiam, aby som nebola sklamaná, tak ma prídu k moru aspoň navštíviť a potešiť.

 Pokračovanie…nájdenie druhého kľúča a Strážkyňa prameňa poznania.

One reply on “Orol môj druhy duchovný sprievodca…”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.