Kategórie
Automatické kreslenie

Diagnostikovanie automatickou kresbou…

Automatická kresba je diagnostická metóda, pomocou ktorej je možné zachytiť súčasný zdravotný stav človeka. Dokáže upozorniť na chorobu ešte predtým, než vypuknú jej príznaky na tele.
Každej chorobe, alebo zlej funkcii orgánov predchádza energetická zmena, ktorú ešte nevnímame a prejaví sa až za nejaký čas. Tieto zmeny práve automatická kresba dokáže zachytiť.
Pomocou automatickej kresby môžeme zistiť napríklad poruchy čakier, aury, telesných orgánov, energetického systému. Možno zistiť čo v minulosti viedlo k týmto poškodením, ako sa z nich poučiť.

Ja som skúšala diagnostikovanie automatickou kresbou minulý týždeň. Moje šamanské cesty dopadli akosi divne a aj vnútorná očista bola šokujúca. Poprosila som svoju dušu, či by mi ukázala čo nie je v mojom tele v poriadku. Nakreslila telo a zobrazila mi, že moja srdcová čakra je oslabená. Preto aj už dlhší čas vnímam svoju auru akosi vyblednutú , nie peknú zelenkavú.

Ale späť k diagnostike.

Kresba umožňuje diagnostikovať rôzne vplyvy, ktorých dôsledky majú vplyv na naše fyzické i psychické zdravie, napríklad rôzne neorganické bytosti pôsobiace na našej astrálne oblasť, rôzne energie, ktoré človek vytvára nevedome svojou činnosťou alebo myslením. Automatická kresba nám ukáže aj vzťahy medzi partnermi, rodičmi, deťmi i kolegami na pracovisku.

Kresba môže zistiť aj vhodnosť alebo nevhodnosť niektorých potravín pre naše telo, prípadne určiť vhodnosť potravinových doplnkov, byliniek. Pomocou kresby môžeme nájsť aj naše skryté možnosti k zmene nášho súčasného života.

Kresba sa dá uplatniť vo všetkých oblastiach života. Možno ste už niekde zahliadli tzv. liečivé obrázky. Do obrázkov je pri kreslení vložená Potrebná informácie a obrázky potom vyžarujú harmonizujúcu liečivé energie, ktorých účinok sa prejaví na psychickej i fyzickej úrovni.

Vy to občas tak vnímať nemusíte, ale niekto iný, kto vidí vašu kresbu z nej cíti vyžarovať pozitívnu energiu. Minule ma kolegyňa pozorovala ako som si v práci kreslia. Pre mňa to bola nedokončená kresba, ale ona z toho vnímala energiu a chcela po mne, nech jej také niečo nakreslím do bytu.

Automatické kreslenie je zároveň príjemnou a v podstate ľahkou seba poznávacou aj očistnú metódou – cestou, ako sa “vykresliť” z nepríjemných pocitov, alebo ako prostredníctvom vlastného automatického obrázku nahliadnuť do svojej duše, do svojho vnútra. Z obrázku je možné vyčítať, ako sa cítim, čo prežívam a čo potrebujem. Očistnú kresbu aj čítať vo svojich obrázkoch sa naučíte zažívať na kurzoch, alebo môžete vyskúšať aj sami doma.

Nezáleží na tom, či “mám” alebo “nemám talent”, či viem alebo neviem kresliť – schopnosť automatickej kresby má v sebe ukrytú každý. Stačí sa uvoľniť, odpútať sa od myšlienok, spojiť sa so svojím stredom. Človek tak nekreslí “zo svojej hlavy”, ale stane sa “kanálom”, skrze ktorý prúdia informácie.

Ak je informácia v súlade s najvyšším dobrom pre daného človeka, ceruzka odpovede zakreslí. Vyššia sila niekedy odmietne prístup k odpovediam, ak ju nemáme ešte poznať alebo odovzdávať ďalej inej osobe.

Ako na to?

Pohodlne sa usaďte. Dajte si pred seba farbičky, či kriedy(tými sa lepšie tónuje). Poproste svoju dušu, nech vám ukáže ako ona vníma svet vašimi očami a nech vám niečo nakreslí, alebo ukáže, čo dokáže.

Natiahnite ruku nad farbičky a nechajte ju nech si sama zvolí farbu. Ak sa takto dokážete spojiť zo svojou dušou, čiže svojím vnútorným ja, ostatné už urobí ona a vy len sledujete ako kreslí. Ťahy sú úplne iné ako keď kreslíte vy a po celý čas rozmýšľate, čo z toho bude.

Ak chcete diagnostikovať, či vo vašom tele nie je OK, tak ju poproste, nech vám nakreslí, kde máte problém, ktorý treba riešiť.

Dobrou pomôckou je aj článok o Biotenzore. Treba si ho prečítať a vyskúšať. 😀

6 replies on “Diagnostikovanie automatickou kresbou…”

Mirka ja keď kreslím svojou dušou nechám ju viesť. Natiahnem ruku nad farbičky, nech si zvolí sama farbu , ktorou sa chce vyjadriť. Priložím ruku na papier a čakám. Potom sama začne kresliť. Tie ťahy sú iné ako keď kreslím ja, sú jemné a po celý čas neviem čo z toho bude. Ona kreslí a ja rozmýšlam, čo kreslí… 😀 Väčšinou keď ideme kresliť máme predstavu o tom, čo si chceme nakresliť, ale pri automatickej kresbe to je o inom. Buď je v tom odkaz v symboloch, alebo vystihnutie nejakej situácie v našom živote. Ale aj občas potešenie od našej dušičky, že nám chcela urobiť radosť a náznak, že sa máme viac tešiť a radovať. 😀

Páči sa mi

Mirka neskúšala si ešte tak ako kreslíš, držať ceruzku v ruke nad papierom a pýtať sa jej čo to znamená??? Tak ako ti funguje automatická kresba funguje tia aj automatické písanie. Ja sa vždy opýtam, čo to je a napíše mi to. Vyskúšaj si to. Tvoju kresbu rada uvidím. 😀

Páči sa mi

AnitraM,
ja som sa len spýtala, či je niečo čo my chce moja duša povedať tým , že mi to nakreslí 🙂 No a nakreslil sa mi vyzerá to ako slimák a v ňom veľryba či čo to je 😀 😀 😀 Teraz som poprosila o vyjadrenie, ako vidí môj vzťah svojimi očami a nakreslila mi tuším trúbu 😀 hihihhi 😀 😀 😀 Teda aspoň mne to pripomína trúbu 😀 Idem si to tam dať, potom môžeš kuk 😀

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.