Kategórie
Energia

Keltská špirála…

Dnes som niečo hľadala o mosadznej špirále, ktorý mal ten podivný muž v Práne a nechtiac na mňa preniesol negatívnu energiu. Touto špirálou zisťoval žiarenie energie z obrazov, ktoré mala  majiteľka v predajni. Jediné, čo som našla bola keltská špirála. Rozhodla som sa, že si takúto takú špirálu akú mal ten pán vyrobím. Mosadzný drôtik som nemala a použila som medený. Meď je vodivý drôt. Urobila som si špirálu  s uchytením do ruky, niečo podobné ako majú prútikári na vyhľadávanie vody, či vhodných geopatogénnych zón. Skúšala som na kvetinách a cítila som mierne  brnenie v rukách a špirála sa triasla. Potom som pristúpila k synovi a priložila špirálu k nemu. Cítil brnenie na chrbte. Urobila som si z toho keltskú špirálu s úchytkou do ruky. Povedala som mu, aby mi ju priložil na chrbát.  Cítila som brnenie a príliv energie. Vyskúšala som to aj jemu a cítil to isté. Hľadala som či keltská špirála je vhodná aj na liečenie a zistila som že áno. Takže ak bude treba, tak vyskúšam.

Niečo o keltskej špirále…

Keltská špirála je veľmi účinný tvarový žiarič – biogenerátor, ktorý generuje bioenergiu a smerovo ju vyžaruje v axiálnom smere. Je to smerová vysokofrekvenčné anténa, ktorá generuje a usmerňuje túto v energiu, dnes už merateľným spôsobom. Táto racionalizácie a koncentrovaná bioenergie pôsobí na pozitívne a liečivo na ľudí. Dá sa prikladať na postihnuté miesto.

Zvýšená bioenergie regeneruje a uzdravuje poškodené orgány, odstraňuje únavu, zvyšuje vitalitu a sexuálnu energiu, odstraňuje obličkové a žlčové kamene, odstraňuje bolesti hlavy, bolesti pohybového ústrojenstva, zápaly a pod. Účinnosť tejto  keltské špirály je možné merať vedeckým lekárskym prístrojom Prognos, ktorý meria bioenergiu na meridiánoch všetkých orgánov. Stačí len sa presvedčiť jednoduchým pokusom, známu skúškou klíčivosti semien. Budeme prekvapení veľkým rozdielom rastu.

Na svoje okolie pôsobí veľmi silnými a upokojujúcimi účinkami. Dopĺňa životnú energiu a prikladaním na určité miesta na tele dochádza k regenerácii orgánov. Ak budete chcieť dodať energiu sebe napr. nápojmi, treba hrnček alebo pohár postaviť na ľavotočivej špirálu (vonkajšie konca špirály ukazuje vľavo).
Pravotočivú špirálou (vonkajšie konca špirály ukazuje vpravo) môžete naopak odsávať choroby, alebo oslabovať účinky geopatogénnych zón, kde dokáže negatívnu energiu premeniť na pozitívnu. To sú miesta vyskytujúce sa prednostne nad zlomy zemskej kôry a vodnými zdrojmi. Špirála sa osvedčila aj ako účinný prostriedok ochrany pred nebezpečným žiarením mobilných telefónov. 😀

9 replies on “Keltská špirála…”

Ahoj. Vies mi prosim poradit? Som zmatena z pravotocivej a lavotocivej spiraly, ze ktora je ktora.? Vsade pisu inac. Bud ako ty, ze pravotociva ma koniec vlavo a naopak alebo ze ak je smer tocenia do prava ako hodinky tak je pravotociva no tym padom koniec ma vlavo. A to je opak toho co pises. Dakujem za ujasnenie.❤

Páči sa mi

Mas pravdu….tiez som teraz nasla ze pravotociva nam.energiu dava a lavotociva berie….
Clanok som nasla na nete o spirale…tak neviem…ale, ak to berieme ako cievku..tak navijanie nam energiu dava a odvijanie ju uvolnuje.

Pravotociva je , ak zo stredu ide smerom doprava ako hodinky…lavotociva zase smerom.na lavu stranu

Páči sa mi

Dakujem ti velmi pekne za odpoved. A ak sa smiem spytat, ty ju pouzivas ako?
Chcem si nabijat vodu a nosit ju na krku na dodanie energie a uzdravovanie. ❤

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.