Kategórie
Energia

Emočný blok a svrbenie…

Keďže každá emócia má energiu a silu, treba ju spracovať, lebo sa zachytí na našom emočnom tele a môže spôsobiť ochorenie tým, že ju nespracujeme a potláčame v sebe.

Stala sa mi istá vec, nebudem do podrobna zachádzať, ale počas liečenia som natiahla nespracované emócie z kamarátky. Obe sme pocítili brnenie v rukách a hrudi a ja som začala ťahať jej emócie a rozplakala som sa. Bol to silný smútok a úzkosť s jej tela. Celý deň som bola  veľmi smutná a utrápená a nedokázala som to pochopiť, prečo sa to stalo. Kamarátka, ktorá sa venuje liečeniu mi to potom vysvetlila a tým, že nemám Reiky ochranu, tak som takto dopadla. Spravila som si  očistu tela, doma som sa snažila vytiahnuť tie emócie z tej situácie, aby sa mi tá energia vrátila späť. Večer  ma začalo svrbieť na krku a hrudi. Liečila som  sa kožnými masťami, skúšala všetko možné. Cez víkend som nosila orgonitový prívesok na krku a bolo všetko ok. Lenže ako som si ho dala dolu v pondelok ráno,tak znova svrbenie pokračovalo a začalo sa rozširovať po celom tele okrem chrbta a zadnej strany tela. Potom už ani orgonit nepomáhal.

Návšteva v chrámu regenerácie

Išla som dokonca na svoje silové miesto a navštívila chrám regenerácie. Tam som dostala radu, aby som si predstavila svoje emocionálne telo a postupne si zotierala nahromadené emócie a hádzala ich do ohňa. Začala som od hlavy a cítila som ako postupne zbieram malé nakopené krištáli a keď som ich hodila do ohňa, tak tam zasyčali a pri spálení hádzali iskry.

Po ukončení celého rituálu som si ešte predstavila ako fialový plameň omýva celé moje telo a doliečuje ho. Otvorila som oči a cítila som sa fajn. Lenže za pol hodinu mi znova začalo svrbenie na hrudi. Znova som si predstavila emočné telo a zistila som, že tam ešte zostali nejaké krištáli, čo sa začali množiť. Trocha k tomu prispel aj Rafael, že mi predlžoval svrbenie a znova mi ho vyvolával, lebo nezniesol, že som sa liečila sama a neho som nepoprosila, aby mi pomohol. Čo už….. 😕

No nakoniec som skončila po dvoch týždňoch u kožnej a pichla mi 2 amp. Hydrocortisonu, ktorý perfektne zabral aj 2 roky dozadu, kedy som mala solárnu dermatitídu. Hľadala som na internete a až teraz ma napadlo, že som mala si pozrieť emočný blok a nie liečenie alergie, či svrbenie tela. 😀

Vedela som, že toto ochorenie bolo vyvolané psychickou príčinou a ničím iným.

Naše emočné (pocitové) telo

Je od fyzického vzdialené 5-10 cm. Je to telo pocitov a emócií. Vo svojom vnútri je v neustálom pohybe, voľne v ňom kmitajú rôzne zhluky, ktoré sa spojujú a rozpojujú. U emočne zdravého človeka je takýto pohyb bezproblémový a nevyžaduje žiadne úsilie. Aj u tejto energie sa farba mení. Negatívne emócie ako zlosť, agresivita, strach, nenávisť, beznádej… spôsobia, že sa energia prestáva pohybovať a začne sa kumulovať, stagnovať a vytvárať emočné bloky, čo nakoniec môže prerásť v trvalý stav. Ten sa znova premieta aj do fyzického tela a spôsobuje závažné zdravotné komplikácie. Prečo nás niektorí ľudia priťahujú a iní nie? Príčinou je práve ich emočné telo, ktoré nás vzhľadom na to naše buď priťahuje alebo odpudzuje.

 

 

Ďalší spôsob je metóda  EFT ktorú spracovala Helar na stránke Minigrimi.

2 replies on “Emočný blok a svrbenie…”

Ešte som ani nezačal čítať článok a hneď mi napadlo, že vo svojom vnútri otvorím všetky dvere a okná a vpustím dnu vánok, ktorý fúka od mora 🙂 krása.
To s Rafaelom; aj ja som bol teraz chorý a na začiatku som ho tiež nevolal trval si na svojom, že to zvládnem sám 😀 ale to ma rýchlo prešlo 😉 a pracovali sme spolu :D.

Páči sa mi

Ja si tak vpúštam svetlo do srdca a hlavy, otvorím okná a nechám sa presvetlovať .Lenže občas, ked otvorím okno, tak žiadne svetlo nesvieti a je tma a vtedy viem, že nie je všetko ok.
My spolu tiež spolupracujme, ale opačne ..on sa vtiera a ja ho vyhánam….krásna poézia.
Viem že niekomu Rafael pomáha, lenže ja ho poznám inak. 😕 a takého nikoho nepotrebujem.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.