Kategórie
Energia

Reiky mriežka…

Stúpenci tejto procedúry veria, že kryštálová mriežka môže byť vytvorená a nabitá Reiki energiou. Táto technika bola rozvíjaná, aby zabezpečila neprerušovaný prietok energie pre liečenie, alebo ochranu používaním kryštálov a Reiki.

Aby ste mohli urobiť Reiki mriežku, potrebujete osem kryštálov (vyberieme tie, ktorý sa nám najviac páčia). Opracovaný Ruženin či biely Kremeň sú dostatočné na úmysel vytvorenie mriežky a naviac sú lacné. Taktiež budete potrebovať obraz osoby, ktoré bude mriežka posielať energiu alebo ju chrániť. Potom, čo si vyberiete kamene, bude potreba ich očistiť.

Niektorí kryštáloví experti veria, že by ste ich mali očistiť v čistej vode a potom nechať vystaviť slnku a mesiaci po dobu troch dní, aby sa nabili. Iní hovoria, že je najlepšie ich vkladať do zemi, alebo do morskej soli alebo do slanej vody na 24 hodín. Potom, čo ich vložíte do soli, alebo slanej vody povedzte niečo ako modlitbu ku kryštálom s prianím ich očistenie pre vaše (či inej osoby) najvyššie dobro.

Vyberte si pre mriežku miesto. Najlepšie umiestnenie je tam, kde nikto nechodí, aby nebola mriežka rušená. Vezmite osem kryštálov, ktoré ste očistili a vyberte si jeden, ktorý sa vám zdá najsilnejšie. Toto bude Majstrovský nabíjateľný kryštál. Pre váš centrálny (majstrovský) krištáľ si môžete vybrať kryštál s dvojitým zakončením, skupinku, pyramídu alebo krištáľovú guľu.

Ďalším krokom je rozmiestnenie šiestich kryštálov v kruhu s priemerom asi 10 až 12 palcov. Toto vytvorí šesťuholník. Posledná kryštál vložte do ich stredu. Zostáva ôsmy kryštál, ktorý ste vybrali ako majstrovský. Hrajte sa s usporiadaním až do pocitu, že máte všetko správne. Toto usporiadanie používa číslo šesť. Z šiestich kryštálov možné vytvoriť nejaký geometrický tvar.

Teraz si pripravte svoju fotografiu, alebo osoby, ktorej chcete poslať Reiki. Nakreslite štyri Reiki symboly a pripomeňte si meno osoby a zámer celého procesu. Buďte tvorivý. Papier so  štyrmi Reiki symbolmi  podržte medzi svojimi rukami a položte dovnútra kryštálovej mriežky. Verte pritom, že mriežka bude nepretržite posielať Reiki energiu či pôsobiť na cieľ. V tomto bode máte očistené symboly a pripravený obraz osoby.

Teraz nabite kryštály Reiki. To je veľmi jednoduché. Vezmite každý kryštál do rúk a posielajte mu asi 10 minút energiu. Robte toto postupne so všetkými kryštály. Kým nabíjate kryštály, môžete žiadať Reiki alebo duchovný sprievodca, aby vám pomáhali. Ďalším spôsobom ako kryštály nabiť je vykonať na nich Reiki zasvätenie. A to buď na každom kryštálu osobitne alebo na už hotové mriežke. Ako náhle sú kryštály nabité položte ich na svoje miesto v mriežke. Ako posledný vložte majstrovský kryštál. Navrhujem, aby ste s kryštálmi potom, čo ste ich položili na svoje miesto, už nepohybovali, inak to oslabí energetickú úroveň. Majstrovský kryštál bude držať vašu mriežku nabitú. Môžete ho v prípade potreby dobíjať alebo znovu zasvätiť. Pri dokončovaní mriežky ho držte v pravej ruke. Mriežku vytvárajte od zhora a postupujte v smere hodinových ručičiek.

Zdroj :http://forum.reiki.sk/viewforum.php?f=10

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.