Kategórie
Numerológia a Astrológia

Štyri piliere osudu…

Metóda BA ZI (alebo PA C´) je známa ako 4 piliere osudu ,ale doslova znamená 8 charakterov. Je jednou z častí Čínskej astrológie a jednou z piatich klasických štúdií čínskych majstrov. BA ZI nám odhaľuje kto sme, prečo sme tu, aká je naša životná cesta a čo si pre nás pripravil náš život.

Rok, mesiac, deň a hodina narodenia vytvorí štyri stĺpy osudu s ôsmymi charaktermi, pozostávajúcich z kombinácií a vzťahov jin a jang a piatich elementov, z ktorých možno čítať informácie a aspekty v živote človeka.

Na vyhotovenie tabuľky podľa metódy Ba Zi a následne analýzy horoskopu sú potrebné 4 základné údajeROK, MESIAC, DEŇ a HODINA NARODENIA. Podľa týchto údajov sa zostaví základná tabuľka osudu, ktorá pozostáva zo 4 pilierov, ktoré sú rozdelené na 2 časti: nebeské kmene (horná časť) a pozemské vetvy (dolná časť).

Podľa tejto tabuľky je možné určiť osud danej osoby, kde sa skúmajú oblasti ako práca, zdravie, peniaze, vzťahy či už partnerské, rodinné alebo priateľské.

Každý pilier predstavuje určitú životnú sféru vo Vašom živote a zároveň predstavuje rozličných rodinných príslušníkov.

PILIER HODINY predstavuje psychiku človeka a jeho reakcie na vonkajší svet. Nebeská časť predstavuje Vaše dieťa – syna.

Pozemská časť predstavuje takisto Vaše dieťa – dcéru.

 

 

 

 

PILIER DŇA zobrazuje osobnosť človeka a partnerské vzťahy. Nebeská časť tohto pilieru predstavuje Vás a pozemská predstavuje Vášho partnera.

 

 

 

 

 

PILIER MESIACA určuje silu Vášho osobného prvku a Vaše fyzické zdravie.

Nebeská časť zobrazuje Vášho otca a pozemská zase Vašu matku.

 

 

 

 

 

ROČNÝ PILIER zobrazuje vonkajší svet a Vaše postavenie v ňom.

Nebeskeská časť predstavuje starého otca a pozemská starú mamu.

Zo vzájomných vzťahov medzi jednotlivými piliermi je možné určiť vzájomné vzťahy s rodinnými príslušníkmi a zároveň určiť,

či životné sféry vo Vašom živote sú harmonické alebo nie. Táto hĺbková analýza sa zaoberá aj priaznivými a nepriaznivými obdobiami vo Vašom živote.

 

 

Tabuľka, ktorá nám napomôže určiť tieto priaznivé obdobia sa nazýva stĺpy šťastia.

V stĺpoch šťastia sa analyzujú vzťahy medzi elementmi v tabuľke osudu a takisto sa sledujú aj ročné vplyvy na momentálny pilier šťastia. Každý stĺp šťastia predstavuje 10-ročné obdobie, čiže tieto prvky budú na nás vplývať počas tohto obdobia.

 

Metóda Ba Zi je komplexná analýza, pomocou ktorej je možné určiť oblasti, v ktorých človek vyniká a exceluje a smer, ktorým by sa mal uberať. Je to teda pomôcka v živote, aby sme sa zbytočne netrápili dosiahnuť niečo v našom živote, ak nám to nie je súdené. Preto, ak zistíme v čom určitý človek vyniká, je veľmi výhodné, ak sústredí svoju pozornosť na túto oblasť.

Ak máte záujem zistiť viac o vašom osude a šťastí, ktoré vás vo vašom živote postretne, neváhajte a nechajte si vyhotoviť analýzu Ba Zi –štyroch stĺpov osudu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.