Kategórie
Energia

Zadné čakry…

Každá zo siedmich hlavných čakier nachádzajúce sa na prednej strane tela má svoj náprotivok na strane zadnej. Tento pár sa považuje za prednú a zadnú časť jednej čakry. Predná časť čakry je spojená s emóciami a všetkým, čo sa odohráva vo vnútri nás.

Naopak zadná časť čakry je spájaná s vôľou, činom a prejavom vo vonkajšom svete. Jedinými nepárovými čakrami sú prvá a siedma, ktoré sú považované za otvorené konce chrbticového kanála, ktorý zaisťuje distribúciu energie. V tomto chrbtovom kanále sú tiež spojené špičky prednej a zadnej časti párových čakier. Ale už aj o 7 čakre som sa dočítala, že má svoj náprotivok.

Funkcia čakier

Hlavnou funkciou čakier je výmena energie medzi aurou a univerzálnym energetickým poľom. Energia určitej vibrácie je nositeľom špecifických informácií a úlohou čakry je spoločne s prijatím tejto energie aj interpretácie nesenej informácie. Ak je čakra nejakým spôsobom dysfunkčná, potom aj interpretácia informácie bude istým spôsobom pokrivená a nepresná. Treťou funkciou čakry je distribúcia energií medzi jednotlivými vrstvami aury.

Zadné čakry

Zadné čakry ma zaujali preto, lebo som zistila, že nepracujú rovnako ako predné čakry. Harmonizovala som čakry u svojej kolegyne a zistila som, že zo všetkých zadných čakier jej vychádzala chladná energia. Potom som skúšala jej predné čakry a tie boli v lepšom stave. Potom som pochopila, prečo mi syn vravel, keď prikladal svoje ruky nad môj chrbát, že cíti chlad. Poprosila som ho ,aby vyskúšal všetky moje zadné čakry ako pracujú a čo z nich cíti. Jedine z krčnej čakry cítil teplo, ostatné vydávali chladnú energiu. Toto isté som cítila, keď som si podložila orgonit pod chrbát na zadnú srdcovú čakru. Vychádzala z neho chladná energia a orgonit zostal studený a tak isto môj chrbát, i keď som bola zakrytá paplónom.

Tak ako by mali fungovať harmonicky predné čakry, mali by fungovať aj zadné čakry.

Skúšala som harmonizovať zadné čakry pomocou orgonitu a liečivej energie, ktorá prúdi cez moje dlane. Začala som u koreňovej čakry. Podložila som si plochý orgonit na oblasť kostrče a na prednú koreňovú čakru som položila ruky. Nechala som energiu aby prúdila. Zospodu išla chladná energia a z mojich rúk teplá. Bolo to zvláštne, lebo tieto energie sa miešali a chvíľami som cítila teplú energiu a chvíľami studenú vo svojich rukách. Tak isto som to vyskúšala aj u druhej a tretej čakry. Úplne som cítila prepojenie medzi prednou a zadnou čakrou. Ďalej som už nešla, lebo by som zamrzla 😆

O zadných čakrách som veľa nenašla na internete, všade je popísané ako harmonizovať a očisťovať 7 predných čakier, ale na zadné čakry sa akosi pozabudlo.

Alebo že by zadné čakry boli protipólom predných čakier a preto z nich prúdi chladná energia????

Uvítala by som, keby sa mi niekto k tomu vyjadril, lebo mám v tom asi chaos. 😕

Cesta k uvoľneniu životnej energie… KUNDALINI A CAKRY

2 replies on “Zadné čakry…”

Môžem sa pozrieť do svojej múdrej knižky a možno vytiahnem nejaký ten článok o zadných čakrách. Tiež ma teraz dosť zaujali a chcela by som pracovať aj so zadnými ako s prednými. Už rozumiem, prečo som niekedy mala pocit, že nerobím niečo pre seba úplne, keď zadné čakry som vynechala.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.