Kategórie
Šamanské cesty

Stratené kúsky duše…

Cesty do nášho vnútra nám slúžia na to, aby sme zistili ako sa odráža vonkajší svet v našom vnútri a ako začať spracovávať to, čo sa na týchto cestách naučíme.  Podnikla som veľa výprav do svojho mikrokozmu, nahliadla som aj do éterických ríš, ktoré súviseli z posunom môjho bodu spojenia. Niektoré svety si pritiahli mňa, lebo sa mi zjavili samé od seba. Možno preto, lebo ak som sa spúšťala do iných svetov svojím kanálom, občas som nešla späť tou istou cestou, ale proste som zdrhla, alebo otvorila oči. Zanechala som v nich časť zo seba.  Niektoré miesta som navštevovala priamo z môjho silového miesta. Raz som čítala niečo o pyramídach a chcela som sa ísť pozrieť do púšte. Lenže mi nebolo dovolené, niečo ma zabrzdilo a nedalo sa ísť ďalej. Takýchto situácii sa mi stalo viac, akoby mi niekto určoval smer kadiaľ mám ísť.

Moje cesty začali byť niečím zatienené. Zrejme som niekde urobila chybu, pomyslela som si. Začala som si svoje silové miesto vizualizovať  ako krásne miesto so zelenou lúkou. A tak sa aj stalo. Tráva voňala na stromoch pučali listy a kvety, bola jar. Cítila som trávu na bosých nohách a slnko teplo svietilo. Na strome poblíž mňa viseli čerešne. Odtrhla som si dve a kôstku hodila do trávy. Vyrástol vysoký pevný strom. Druhú kôstku som hodila o kus ďalej a tiež bol z nej vysoký strom. Jeden konár ma schytil a vysadil vysoko na rozvetvenú haluz. Sedela som tam spokojne, ale potom som chcela ísť dolu a tak som sa zliezla dolu.  Išla som preč od stromov a potom som sa z diaľky na ne ešte pozrela. Stromy sa náhle začali zmenšovať až zmizli. Na nebi som zbadala tvár a ramená nejakej bytosti s bielou bradou, ktorá sa na mňa nahnevane pozerala.

„Že by to bol samotný boh? Najskorej poslal  rôzne bytosti, potom svojho syna Ježiša a nakoniec  sám seba?“

Potom som pochopila, že tie stromy mali byť mojou cestou do horného sveta a boli akousi pozvánkou k nim.

“Že by im bolo zrazu za mnou smutno? Alebo mi zrejme niekto chcel ukázať pohľad no môj život s tromi energiami, ktoré nie som ochotná prijať za sprievodcov mojim životom?“

Po poslednej nečakanej návšteve horného sveta som si povedala, že tam chodiť nebudem, že horný svet nie je pre mňa aspoň do vtedy, pokiaľ budú pri mne tie bytosti, ktoré tu sú. Ďalší deň som vyskúšala znova cestovať . Išla som po púšti a sedela som na ťave. Po troch metroch sa ťava prepadala do piesku. Spadla som na zem a snažila som sa jej nohu  vytiahnuť z diery von. Posunula som sa ďalej a prepadla pieskom dolu. Šmýkala som sa kanálom a skončila som pri skalách  na brehu mora. Bola noc, všade tma, ledva som videla.

„Prečo chodím na to isté miesto? Čo tu mám nedoriešené?“ kričala som.

Chcela som vykročiť doprava, nedalo sa, ani doľava. Mala som ísť rovno do mora. Najskorej som išla  do vody a potom som mohla ísť po vode. Priplávala ku mne moja loďka, ktorá ma dopravuje na rôzne miesta, alebo určuje smer mojich ciest. Nasadla som do nej, ale loďka sa prevrátila a ja som spadla do vody. Zakričala som: “Čo sa to deje všetko sa proti mne búri!“

Zavolala som delfína, aby mi dal vysvetlenie. „Tvoja duša stratila príliš veľa častí, spomeň si, kde všetko si bola a utiekla si odtiaľ!“ Lenže ja som si už nepamätala všetky tie miesta, ktoré som navštívila. „Čo mám teraz robiť?“ spýtala som sa .

„Privolaj späť všetky časti svojej duše, nech sa opäť prinavrátia k tebe!“ Nikdy som to nerobila, tak som nečakala , čo to obnáša. Postavila som sa na kraj vyvýšeného brehu , kde vždy stojím a zakričala som: „Volám vás všetky kúsky mojej duše, prinavráťte sa naspäť ku mne prosím!“

To, čo sa dialo som vôbec nečakala. Hrnulo sa ku mne veľa energie mojej vlastnej, ale aj cudzej a všetko sa to ťahalo do mňa. Pomyslela som si :“Čo som to k sebe pritiahla?“ a otvorila som oči.Pochopila som ak máte niečo nepracované, nedostanete sa ďalej. Písala som si Helar o radu a pochopila som, že to musím urobiť ešte raz. Prijať všetky časti, ktoré ku mne navrátia a začať ich prečisťovať.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.