S energiou som pracovala už nejaký čas, takže viem aké sú pocity, keď vami prúdi tok liečivej energie.Moje ruky sú citlivé, dokázala som vnímať aj pocity z tela chorého, ktoré signalizovali bloky a  bolestivé miesta mi dávali ozveny do rúk teda Hibiki. Občas som dokázala vnímať aj pacientovu bolesť na tom istom mieste, kde ju mal aj on. Pol roka som váhala, či si mám urobiť Reiki kurz.. Rozhodla som , že idem. Možno som v nejakom živote prijala zasvätenie do tajov liečenia, ale to je to, na čo som počas hypnózy neprišla. 😆

16.1.2011 Deň zasvätenia.

V noci som zle spala, stále som sledovala budík.  Mala som pocit, že tá noc je nekonečná. Naša majsterka navodila príjemnú atmosféru, sviečky, vonné tyčinky a príjemnú hudbu. Počas dňa sme preberali teóriu o Reiki, dostávali sme nové informácie o čakrách, meditovali sme a otvárali si čakry.

Samotný akt zasvätenia do Reiki niektoré kočky prežívali úžasným spôsobom. Trocha mi to aj prišlo ľúto, lebo moje pocity boli úplne iné. Najskorej som cítila príliv energie nad hlavou, keď mala majsterka  ruky nad mojou korunnou čakrou. Bolo to ako brnenie, ale trocha iné ako poznám ja. Teplo som pocítila na treťom oku asi najviac a potom na zemských čakrách a na ramenách. Zaujímavé je , že na dlaniach som necítila vôbec nič. Potom mi dala ruky znova na korunnú čakru a ja som cítila ako mi ťahá moju dušu niekam hore. Vystieralo mi to telo a mala som pocit, že ešte chvíľu a dušu mi vytiahne korunnou čakrou von. 😆 Po skončení sme si vraveli o svojich pocitoch. Potom nám ukázala pozície rúk pri liečení a ukazovali sme si ako harmonizovať a prečisťovať čakry a uhladzovať auru.

Teraz som v období 21 dňovej očisty, takže ruky prikladám len na seba , alebo energiu nechám prúdiť do priestoru, kde som sama. Je to iné ako som liečila pred tým. Sama na sebe to až tak necítim. Predtým som mala spúšťací symbol, ktorý bol ako zapínač energie a fungoval u mňa super.V Reiki 1 sa zo symbolmi nepracuje. Je to pre mňa trocha ťažšie, lebo občas to nefunguje. Poprosím o otvorenie kanálu a energia neprúdi. Zrejme si k sebe musíme nájsť cestu. 😕

Včera som po obede skúšala trocha Reikovať a nechala som energiu prúdiť do priestoru. Prúdila tak silno, že som ju videla odparovať sa z mojich dlaní a videla som ako energia vibrovala vo vzduchu. Bolo to úžasné, moje dlane boli úplne horúce. No najlepšie si to vyskúšam, keď budem môcť liečiť a uvidím ako to funguje v praxi.

Majsterka  mi povedala, že moja energia je silná a že by som za nejaký čas zvládla zasvätenie do Reiki 2. Pre mňa to je skoro, ešte nedokážem spolupracovať s touto energiou poriadne, takže všetko chce svoj čas. No a čo sa zmenilo v mojom živote od zasvätenia??? Zatiaľ len ubrala som jednu kocku z kávy, lebo sa mi zdala prisladká s dvomi cukrami. 😆 Z toho som prekvapená aj ja, lebo ja sladké môžem…..

Reklamy