Kategórie
Energia

Tichý, chladivý nájomník…

Včera okolo 17.00 hod. som mala návštevu. Tichú nepozorovanú, len s chladivým nádychom. Motala sa okolo mňa, a keď som rukami na ňu nasmerovala, zistila som, že jej energia je farebná. Dokážem na rukách vidieť energiu druhých počas liečenia a zistila som, že to funguje aj takto. Vedela som, že to nie je moja, lebo ja si sama sebe vidím svoju auru a ešte jedno telo, ktoré má fialkovú farbu. Možno kauzálne, neviem. Zrejeme si to uvedomil aj on a potom bol opatrnejší. Potom som  zapálila sviečku položila ju na stôl a čakala, čo bude robiť. Sviečka najskôr svietila pekným plameňom, ale potom začala mihotať, akoby sa s ňou niekto zahrával. Zamerala som sa na ňu a uvidela tmavomodrú energiu okolo nej. Keď sviečka horela kľudne bola naokolo bez energie.

Stále ma chladil na chrbte, až mi to začalo byť nepríjemné, lebo nedávno som mala problém s ľavou ľadvinou. Urobila som si ochranu 7 krížov, ktorú som sa naučila na Reiki kurze. Potom ma napadlo, či to nie je ten istý nájomník, ktorý mi puká v streche a upozorňuje na seba. Ráno mi vravel syn, že včera v izbe mal nejakú energiu, lebo ho chladil na chrbte a pes brechal do stropu. Minule mi vravel, že videl na strope v izbe tri čierne fľaky, ktoré sa mu takto zobrazovali a tiež šiel z nich chlad. Je takisto senzitívny ako ja a dokonca dokáže na tele rozpoznať  chladnú a teplú energiu . Uvedomila som si, že sa u nás zdržuje už dlhší čas, lebo už minule som pozorovala sviečku, že sa správa čudne, aj keď som prievan v dome nemala. Hľadala som na internete akým spôsobom poslať  takých to duchov kam patria.

Spomenula som si na časy, kedy ma tie bytosti, ktoré sú stále pri mne učili ako posielať duchov do svetla. Vravela  som  im modlitbu, ktorú mi ukázali v  modlitebnej knižke na strane….. už si nepamätám, mala som stáť vo svetle a posielať ich preč. Teraz sa na tom smejem ako som sa nechala nahovoriť na takú kravinu, lebo tí duchovia , ktorých som akože posielala do svetla a ja som bola presvedčená že konám dobro, vôbec neexistovali. Hra, na ktorej sa oni dobre pobavili. Čo už, všetci sme naivný a necháme sa ľahko napáliť.

Lenže tento duch je skutočný a motá sa mi po dome. Ak by to bol len niekto z tých troch, tak viem, že sa zase zahrávajú, ale vnímal ho aj môj syn, tak je to niekto iný. Musím mu dať najavo, že nepatrí sem. Ak by ste mali niekto overenú fungujúcu radu, tak sem s ňou. Mám v dome rozmiestnené aj orgonity, pálim tyčinky, sviečky, aj šalviu som pálila, ale toto je zrejme nejaký inteligentný duch, ktorého treba vyprevadiť slušným spôsobom. Tak ak niekto o nejakom fungujúcom spôsobe viete sem s ním, budem vám vďačná. 😕

9.2.2011

Takže zatiaľ je kľud, zrejme duch po mojej ochrane pochopil, že u mňa nemá šancu a odišiel. Aj pukanie v trámoch strechy prestalo, takže uvidím, či je to dočasné, alebo trvalé. Od kamarátky som dostala zopár rád, ktoré sem pridávam, ak by niekto mal podobné zážitky.

To čo platí na jedného ducha, nemusí platiť na druhého. Jasne je, že zrejme hľadá pomoc, ak na seba upozorňuje. Treba sa skúsiť s nim nejako skontaktovať a spýtať sa ho, čo chce, alebo ako mu môžeš pomôcť. Ak sa nedá s nim kontaktovať, vhodné sú modlitby , teda zapáliš sviečku za tým účelom, že ho ideš vyprevadiť. Odriekaš modlitbu (nechám na Tvoj výber) a samozrejme požiadaš Boha a bytosti svetla, aby Ti pomohli ho „odprevadiť“, resp. aby jemu pomohli sa dostať do svetla. Potom je fajn vyčistiť dom zvonom, sviečkami, tyčinkami a hlasnou hudbou. Ak napriek tomu nebude chcieť odisť, treba mu rázne povedať, že toto je váš priestor, do ktorého nemá právo vstupovať. Vhodné je aj dať odslúžiť omšu, pokiaľ zistíš, ktorá to je zosnulá osoba.

Niekedy sa duchovia domáhajú pozornosti, ale nie vždy im vieme pomôcť, Ak urobíme všetko čo je v našich silách, a oni sú stále tam, je vhodne im niekedy aj rázne dať najavo, že viac nemôžeš urobiť, aby si hľadali pomoc inde,. Musia pochopiť, že priestor v ktorom žijeme je náš priestor, a oni tam nemajú čo hľadať.

Mne to zatiaľ takto vždy fungovalo. Dobre je po takomto niečom urobiť aj ochranu domu (napr. tak ako robíš ochranu sebe, teda techniku 7 krížov. )

 

6 replies on “Tichý, chladivý nájomník…”

🙂 Ja by som mala radu, ale ty ma zadrhneš 😀 … Zavolaj Messiela alebo Rafaela a povedz im, nech to vybavia za teba. Ja to robím bežne, keď mám pocit, že nevládzem. Alebo, ak ťa tí dvaja srdia 😛 , zavolaj Gaiu.

Dá sa na to použiť SRT, ale to ty nevieš. Sľúbila by som, že sa kuknem, len by to tri-štyri dni trvalo… ak vydržíš.

Páči sa mi

Hmm oni nevedia kto to je, už sa o ňom rozprávali a ešte jedna vec, sú odpojený od svojho zdroja, takže už nevedia o ničom. Sú napojený len na mojej energii.
Kamoška mi poradila, že sa mám spýtať, keď sa objaví ako mu môžem pomôcť. Tak uvidím, či odpovie. S Gaiou nekomunikujem, raz som skúšala na niečo volať Michaela, ale neozval sa. 😕
Ak niečo nájdeš, tak budem rada, vydržím, veď už je u mňa na návšteve dlhší čas. 😆

Páči sa mi

😀 Neviem, či ti pomôžem, ale najčastejšie používam Biele Svetlo na ochranu domu, odvtedy ma navštevujú iba vonku, alebo zanechávajú odkazy.
Mám ešte jednu alternatívu a to je Modlitba za mŕtvych:

“Bože večného života, pred tebou mŕtvi nezomierajú. Zomreli do tvojej slávy a lásky. Otvor srdcia všetkých umierajúcich, aby nehľadeli na svoje chyby a slabosti, ale aby videli tvoju lásku, do ktorej môžu zahaliť všetko to, čím sú. Daj nech je tvoja láska silnejšia ako sebaodsúdenie a sebapodceňovanie, aby sa nechali objať tvojou láskou.
Dobrotivý Bože, zosnulý mi veľmi chýba. Cítim sa tak sama. Stoj pri mne v mojom smútku a daj nech nanovo pocítim blízkosť zomrelého, ktorý mi vždy tak pomáhal. Ďakujem ti, že si mi daroval tohto človeka a mohla som s ním prežívať toľké veci.
Daj, nech mŕtvi zhliadnu tvoju slávu a v tebe nájdu večný pokoj. Daj, nech aj ja pochopím, že on je stále so mnou v živote aj v smrti. Chcem na jeho smrť odpovedať svojím životom a smrťou, aby som na tomto svete po sebe niečo zanechala a stala sa požehnaním pre druhých ľudí.
Požehnával si zosnulého počas jeho života. Prostredníctvom neho si požehnával aj mňa. Daj teda, nech je aj v smrti požehnaním pre mňa a pre mnohých iných, ktorí s ním boli spojení. AMEN.”

Najsilnejšia modlitba, je modlitba od srdca. Záleží anitraM, čo chceš s ním robiť: 1.Chceš ho vyhodiť, teda zbaviť sa ho, alebo 2. chceš mu pomôcť tak, aby našiel pokoj a ty tiež.

Páči sa mi

Modlidbu mrtvych som našla aj ja v knižke, ale napadlo mi, že on nie je mrtvy, jeho telo kedysi zomrelo, ale on je živá bytosť, takže táto modlidba sa mi zdala nevhodná. Nechcem ho vyhodiť, chcem mu nejako pomôcť, neubližuje mi, len začal dávať o sebe vedieť iným spôsobom, takže musím nájsť spôsob ako na to.. Si milá Vera. Ja som si urobila ochranu 7 krížov a na chvilu to pomohlo. Včera som ho vôbec nevnímala, tak uvidím či dá ešte o sebe vedieť. Ďakujem za radu. 😀

Páči sa mi

Anitram, mam pocit ze on si ta vybral prave preto, ze ho vies vnimat a slubuje si od teba pomoc. Skus sa ho spytat co potrebuje, aby mohol pokracovat dalej vo svojej ceste, ceste do svetla. Podla mojich skusenosti tieto energie potrebuju utvrdit, ze v “nasom” hmotnom svete vsetko ide tak ako ma a potom su ochotni ist dalej. Alebo, niektori hladaju cestu ako ist dalej – vtedy sa s nim mozes spojit v astrali a predstavit si tam vytah do inych dimenzii a ponuknut mu nech nastupi. Dalsia moznost je zavolat si Asraela nech on pomoze tej dusi.

Páči sa mi

Tinka ja som sa ho pýtala ale on neodpovedal. Vraj niekedy na prvý krát neodpovedia, akoby sa uisťovali. Ak sa znova u mňa objaví, tak sa pokúsim s nim spojiť a spýtať sa , či potrebuje moju pomoc.. S Asraelom nekomunikujem, vlastne ja už nevolám žiadne bytosti po mojej skúsenosti. Ale skúsiť môžem a uvidím, čo sa bude diať. Vďaka Tinka za radu

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.