Kategórie
Energia

Priťahujme si pozitívne veci…

Dnes som našla na internete celkom zaujímavú metódu zhmotňovania a priťahovania si vecí do svojho života. Sama som si to overila, že takéto niečo funguje, lebo som si k sebe pritiahla  schopnosť liečiť.

Takže poďme na to. Systém je taký istý ako pri liečení… vdychujete zlaté žiarivé svetlo a vydychujete nečistotu usadenú vo vašom tele. No teraz ale neliečime, priťahujeme si do života pozitívne veci.

Sadnite si  pokojne a nerušene v miestnosti. Teraz si uvedomte ako dýchate, dýchajte pravidelne a pokojne. Uvoľnite sa  a každým svojím nadýchnutím si predstavujete, že vaše telo je ako hubka, ktorá nasáva do seba každým  nádychom  a výdychom odstraňuje preč..

Želajte si  presne to, čo potrebujete napr.  zdravie, šťastie, úspech, pri každom nadýchnutí. Pri každom vydýchnutí si predstavujete, že vydychujete neúspech, (ktorý opúšťa telo) teda presný opak vášho želania.
Nádychom vdychujem úspech ……. vydychujem neúspech atď.

Alebo môžete použiť „Som úspešná (ný), som zdravá (vý).

Pri vedomom dýchaní je potreba ešte pripojiť vizualizáciu – predstavivosť. Takže uvidíte svoje šťastie, svoj úspech už splnený, alebo sa práve plniaci. Doba vedomého dýchania by mala byť aspoň dvadsať minút.

No tak dúfam, že týmto pozitívnym dýchaním nebudete unavený. 😆 Nezabúdajte však na jedno, myšlienka je mocná, zhmotňujete si len pozitívne veci. 😛

4 replies on “Priťahujme si pozitívne veci…”

🙂 Martinka, ty si telepatka 🙂 🙂 a áno, ja praktikujem ranné formy svojho “liečenia” a funguje to až zázračne 🙂 doporučujem všetkým …len musí byť človek opatrný, čo si vloží ako myšlienku 🙂
a hlavne to chce pravidelnosť a trpezlivosť 🙂

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.