Kategórie
Astrálne cestovanie

Vyvolaný astrál…

Anjeliscue písala článok o Lucidnom snívaní. Jej  problém otvoriť oči v spánku mi pripomenul jeden stav počas zaspávania. Pri telke  nikdy nezaspím tvrdo, vždy je to plytký spánok, vravím tomu predohra spania a potom sa poberiem a idem do postele. Minulý týždeň som ležala  a zaspávala pri TV. Potom som sa prebúdzala,  no niečo ma ešte držalo v stave spánku, čiže moje vedomie ešte bolo kdesi mimo a ja už som vnímala okolie. Bol to nepríjemný zážitok, lebo som mala pocit že som na pol mŕtva. Ten krátkodobý výpadok a pocit strachu ma vrátil späť. Teraz som pochopila, čo to vlastne bolo. Bol to pokus dostať  sa z tela von, moje astrálne telo vnímalo okolie, ale moje fyzické telo spalo, teda som vnímala inak. Tým , že som sa naľakala, že zomieram ma to vrátilo späť a ja som sa prebudila. 😕

Tak dlho som sa pokúšala o astrálny vzlet, že mám pocit, že to prichádza nečakane.  Lenže mám pocit, že to vyvolal úplne niekto iný, kto sa o to pokúša za mňa. Tým že bývam s tromi bytosťami už tretí rok, tak jedna z nich sa snažila ma vytiahnuť z tela už viac krát. Bol to Uriel.

Raz v noci som nemohla spať a potom som upadla do fázy zaspávania. Myslela som že to bol sen, ale nebol. Nevidela som svoje telo, len som cítila ako ma niečo ťahá , alebo priťahuje si ma niekto k sebe.

Čím bližšie som k nemu bola tým som cítila, že moje vedomie pracuje na vyššej úrovni. Bola som ako špeh za dverami, lebo som zbadala dve bytosti ako sa rozprávajú. V okamihu ako ma zaregistrovali , otočili sa ku mne  a ja som bola ťahaná znova naspäť. Moje vedomie sa dostávalo na svoju úroveň. Potom som otvorila oči a rozmýšľala nad tým, čo to bolo. Bola som na tom, že to bol sen. Už som mala takýto divný sen z organickou bytosťou, ale pri nej som necítila žiadne vyššie vibrácie.

Situácia sa zopakovala o pár dní neskôr. Zaspávala som a znova ma niekto vyťahoval z tela von. Hovoril mi popritom niečo a uvedomila som si, že pukajú aj trámy. Toto som pripisovala duchom, ale je to len vynaložená energia tých bytostí, ktoré sú pri mne. Dnes sa mi pospájalo viac skutočností, ktoré sa mi diali. Tým ako sa snažil moje astrálne  telo vytiahnuť von vynakladal veľa energie.  Ako som bola bližšie k nemu, som pociťovala vyššie frekvencie , na ktoré som nebola zvyknutá. Bolo to tak silné, že ma strach znova prebudil a ja som cítila ako pomaly klesám späť na svoju úroveň. Ešte zopár krát zapukali trámy strechy priamo nad mojou posteľou. Vtedy som mala dojem , že to bol tiež sen, ale Čiky  mi dal vysvetlenie, že to bol astrál.

Voľakedy by som bola z toho happy, ale za takýchto podmienok ďakujem neprosím…. Radšej vyliezť z tela ako Ninka, dupnúť nohou a povedať si chcem ísť do Egypta… 😆

44 replies on “Vyvolaný astrál…”

nič 😆 treba si osvojiť meditáciu mer-ka-bah 😛
a potom sa venovať lucídnemu sneniu …astrálu 😀
nesnažte sa vidieť ruky …ste svetlo hviezdy… snažte sa vidieť odraz svetla 😉

Páči sa mi

Je zaujímavé, že si cítila strach. Mňa síce z tela nikto neťahal, šlo to samé, ale cítila som, že je to v poriadku. Bola som šťastná a zároveň aj zvedavá. Všetko bolo také pokojné a tiché. Nemala si strach preto, že si sa cítila zo strany tých bytostí ohrozená?

Páči sa mi

Držím palce 😉 Je dobré, keď sa vidíš oddeľovať, pretože to nie je tak “zrazu” a ty môžeš celý proces sledovať. Ja som to síce odvtedy neskúšala (som na to lenivá), ale rada si prečítam tvoje skúsenosti, snáď ma to potom nakopne 😀

Páči sa mi

Ahojte, … no, ak sa mozem pridat, do astralu chodim ako na vylet, ale zistila som, aky je nebezpecny … po istych skusenostiach som si povedala, ze tam nechcem a nebudem liezt, ked mame prezit zivot tu na zemi, naco lietat v oblakoch, prip. na ine planety… a ked som tam tak nechcela, tak sa mi stalo nieco podobne, len som citila, ze ze ma tam ktosi-cosi vytiahlo, ci proti mojej voli, to uz nepamatujem presne… este som to nestihla zanalyzovat, dam vam potom vediet, co to bolo a co s tym popripade … :)))

Páči sa mi

Ak niekto dokáže samovoľne vylezať z tela , mal by zrejme dodržiavať určité pravidlá, čomu sa treba vyhýbať v astrálnom svete. Aspoň Čiki o tom vravel a to je veľký cestovateľ. Ty si už bola na to tak naučená, že tvoje astrálne telo sa zvyklo túlať a chýbajú mu tie vylety. Ak ťa niečo vytiahne , mala by si to robiť za nejakým účelom a nie len pre radosť, či potešenie. Buď prosím opatrná. 😕

Páči sa mi

mňe sa niečo podobné stalo asi pred dvoma mesiacmi. vtedy som sa stále pokúšala dostať do astrálu. ale väčšinou som pri tom zaspala 😀 raz v noci, som sa zobudila. ale nemohla som otvoriť oči, ani sa hýbať. tak nejako som vedela že som mimo svojho tela. ale chcela som sa vrátiť. bolo to nečakané a ja som z toho mala strach. cítila som že medzi mnou a mojim fyzickým telom niečo je. niečo, čo ma nechce pustiť naspäť. bolo to hrozné. strašne som sa snažila. ale akoby tam bola dáka stena. odrazu to povolilo, a ja som pocítila ruky. otvorila som oči. doteraz na to nezabudnem. nechápem tomu. čo ma tam držalo?

Páči sa mi

Tvoje vedomie bolo v astrálnom tele a ty si chcela nasilu presun do fyzického, takže to bola ta bariéra, ktorá bola medzi tvojimi telami. Strach ťa potom vrátil.

Niekdy sa stane, že duch a duša nie sú súbežne v tele po putovaní snami a ak duch je už v tele ,ale duša ešte mimo neho, vtedy si uvedomíme, že sme nehybný a nevieme ho ovládať, Cítime ťažobu. Až sa navráti duša, sme kompletný, alebo je to opačne duša je späť a duch sa túla??? 😆 Nedávno som to čítala , aj to mám na snovej stránke, no musím pohľadať. 🙄

Páči sa mi

minulú noc sa mi stalo niečo zvlaštne… začnem od začiatku: s kamaratkou sa stale o pokušame vyvolať astral. vobec sa nam to nedari.. dostali sme sa iba po vybracie… včera večer som sa o to pokušala pred spanim. nešlo mi to, tak som sa otočila na bok a išla spať. neskoro v noci som sa z ničo ho nič zobudila a začalo sa to diať. začala som sa triasť a v ušiach som počula piskot. ako ked v radiu ide zlá frekvencia. pocitila som mravčanie v rukach ktore sa mi neskor rozlialo do celeho tela… začala som sa vznašať nad svojim telom, pod sebou som citila iba moje bezhybne fyzicke telo… citila som že sa volako rozdvojujem… piskot v ušiach sa stale zvačšoval a moje mišlienky behali ako o preteky 😀 mislela som na veci ako: toto je ten astral? alebo čo ak sa mi tam niečo stane? alebo to je super že som to konečne dosiahla 😀 asi to bol pre mna taky šok že som sa pomaly zracala naspeť do tela fyzickeho a mohla som otvoriť oči… asi hodinu vkuse po tomto incidente sa stale dookola opakovalo : zaspala som a zobudila som sa na vibracie ktore som mala po tele… bola to hrozna noc a vobec som sa nevyspala… je to vobec možne že ma to tam vtiahlo ked som nebola pri vedomi??

Páči sa mi

ako Eli spomínala stále sa o to snažíme a nevychádza to. no je možné že sa v tom astrále zaseknem a nebudem sa môcť vrátiť do tela???a je možné že ak budem mať v jednej ruke silnejší tras ako v celom tele tak s tou rukou budem môsť v astrále robiť niečo viac???

Páči sa mi

Tvoje astrálne telo je spojené šnúrkou, takže sa nikdy nezasekneš. Môže sa stať, že si budeš chcieť lahnúť späť do tela a nepôjde to, ale buď strach ťa potom navráti, alebo to, že sa začneš zobúdzať a uvedomovať si to.

Aj duša a tvoj duch cestujú v snoch a vždy sa navrátia späť. Občas sa stane, že ak sa duch vráti do tela počas sna a duša je ešte vzdialená, lebo cestovala astrálne niekam ďalej a človek sa zobudí a nemôže sa hýbať, znamená to, že duša sa ešte nevrátila. Po chvíli ako začne cítiť svoje telo sa úplne prilepí dodá energiu telu a človek je celistvý. Ak je to opačne, že duch je vzdialený ešte v iných sférach a my sa už prebúdzame je naše vedomie ešte niekde vo sne aj keď už sme fyzicky prebraný.
Takže vždy sa telo navráti, len ak sa strieborná šnúrka odpojí, čo nastáva len smrťou človeka vtedy sa nevráti späť.

Píšeš: je možné že ak budem mať v jednej ruke silnejší tras ako v celom tele tak s tou rukou budem môsť v astrále robiť niečo viac???

K tomuto ti neviem presne odpovedať, ale myslím si že nie. Ide len o to, ktorá strana je u teba silnejšia , aktívnejšia a tou sa dostávaš z tela von. Niekto sa odlepuje bokom, niekto sa zodvihne, je to individuálne ako to astrálnemu telu viac vyhovuje. V astrále nevnímaš svoje telo že niektorá strana je silnejšia, vnímaš ho ako vyšší celok. Teda aspoň ja som to tak vnímala.

Pekný deň dievčatá. 😉

Páči sa mi

Eli, je to o tvojej túžbe. Ak po tom túžiš, tvoje astrálne telo sa pokúsilo vycestovať von a splniť si túto túžbu. My sa zamerivame na fyzické telo, ale astrálne telo cestuje von. Takže počkalo na správny čas a uvoľnilo sa z teba von v čase, kedy si zaspávala a upadala do stavu nevedomého. Tým, že si pocítila strach, ale aj túžbu to znova skúsiť, tak preto ťa to vrátilo späť a znova sa telo pokúsilo o výstup. Si akoby rozpoltená v tomto. Ak nabudúce vycestuješ a nebudeš mať strach, tak sa dostaneš ďalej. Lebo len strach vracia naspať do tela. Ja som sa tiež o to pokúšala dlho a počas zaspávania sa to udialo samé. Strach ma ale vrátil naspäť, lebo som mala pocit, že som zomrela a vnímam svet už dušou. 😦

Nastav tvoje podvedomie, že nič sa ti nestane, lebo astrálne cestuješ aj v snoch, len to tak nevnímame a zažívaš pekné veci. To o čo sa človek zaujíma , čo ho láka si môže pritiahnuť aj v astrálnych sférach. Tak ak ťa nezaujímajú rôzne entity a duchovia, tak nemusíš mať obavy. Drž sa svetlých miest a nevzdialuj sa ďaleko od tela ak sa ti podarí znova vycestovať. Aspoň pre začiatok. Pred spaním si ale povedz nejakú modlitbu pre seba, aby ťa Boh ochraňoval, ak by si a náhodou prebrala a vnímala svet astrálnym telom.

Pekné zážitky želám.

Páči sa mi

ospravedlnujem sa za dlhy text 🙂
dnes sa mi stalo niečo faaaakt divne :
zobudila som sa na to ako sa moje astralne telo pokuša vstať. vedela som že je to tu a tak som upokojila privalujúci sa tok myšlienok a snažila som sa tomu poddať. trvalo to pár krátkych sekúnd ked všetko prestalo. voláky hlas i hovoril že mam otvoriť oči. dali sa mi len pootvoriť. hlas sa mi už neprihovaral. namiesto toho som v ušiach počula škrýpanie. a pred očami sa mi v usekoch začala mihotať moja izba. videla som uplne prešne to, čo som tam videla včera. snažila som sa pohnuť ale išlo to velmi ťažko. nakoniec som sa dopracovala iba k sedeniu. chcela som vsať a vidieť seba ako na tom vyzeram ked som v astrále. vstať mi išlo velmi ťažko a tak som si povedala ” skús sa pozriieť na dake miesto možno sa tam objavíš.” ale nestalo sa niič. tak som sa aspon pozrela na moju ruku. bola úplne nehybna a volne položena na perine. a tak som s nou začala hýbať. asi som hýbala iba mojou astralnou rukou lebo ta čo bola na perina sa vobec nepohla. stále som mala strašný zrak. ked som sa pozrela lepšie na moju ruku nešlo mi vobec zaostiť. skor ako keby sa to ešte viac priblížilo (myslim ta ruka ) … zrazu akoby sa všetko ponorilo do temnoty a ja som bola spet na mojom vankúši a ležala som. potom to začalo znova…. vybrácie mravčanie a pomalé zdvíhanie sa z tela … teraz ma to vážne vystrašilo a tak som otvorila usta že idem kričať.. ale jediný hlas čo zo mna vyšiel bol chraplavý a tichy výkrik. nikto ho nemohol počuť. a ja som sa tak snažila vydať čo najhlasnejší krik…. ked som prestala kričať, znova som boola naspeť na svojej posteli kludná. po chvíli sa to stalo znova. vybrácie, mravčanie ,pomalé zdvíhanie sa z tela a výkriky… opakovalo sa to asi 3 krat…. potom som asi zaspala lebo sa mi zdal strašne čudný sen…..

bol to všetko len sen??? a čo/kto bol ten hlas? prečo sa mi tak tažko hýbalo? prečo sa to potom všetko opakovalo? chcelo mi To niečo povedať?
ešte raz sa ospravedlnujem za dlhy text a dufam že mi pomožete…

Páči sa mi

Eli mám pocit, že sa ťa snaží niekto z tela vytiahnuť. Pretože ak by to bola tvoja túžba, tak po prvom strachu, čo ťa vráti späť do tel, by sa to neopakovalo. Toto je ako násilné ťahanie. Tým, že si minieš potom energiu, tak už ten dotyčný si uvedomí, že ťa nevytiahne a nechá ťa zaspať. Ten hlas mohol byť hlas tvojho sprievodcu, čo je pri tebe a ty si ho počula na pol ceste z tela von, tak preto. Ak by si otvorila oči, prebrala by si sa a upadla naspäť do tela.

Buď si zabezpeč orgonit a mávaj ho pri sebe počas spania, alebo nejaký minerál na ochranu(lápis lazuli, akvamarín, turmalín) proste niečo, čo budeš mať na krku. Ešte sa chcem spýtať nepukajú ti v izbe steny, posteľ, či niečo, keď vystupuješ z tela? Mňa keď to ťahalo von z tela, tak vtedy pukali silno trámy strechy.

Páči sa mi

nie… možno .. ja neviem.. vtedy som iba počula strašne škrýpanie v ušiach.. a vtedy čo sa mi to stalo predtym som zas počula zlu frekvenciu…. a čo ma to tam chce vtiahnuť?? može mi to dako ubližiť? a nechce mi len niečo povedať? niečo doležite? lebo v poslednom čase mam strašne divne sny ako že sa utopim alebo že zomriem pri autonehode a tak…

Páči sa mi

Sny poukazujú na naše správanie, v akej rovine sa pohybujeme a čo robíme zle. Zrejme niečo v tebe sa potrebuje očistiť, niečo by malo zomrieť, čo s tebou nemôže ísť ďalej životom.
Tie zvuky sú z astrálu. Eli láka ťa mágia, duchovia, či niečo temné?
Mňa od vtedy už nič neťahalo z tela von, len raz som sa zobudila na vysoké vibrácie vnímania, ale to pripisujem niečomu inému.
Čo ťa chce vytiahnuť? To netuším. Sama by si mala na to prísť, čo ťa láka, lebo veci si k sebe priťahujeme.

Páči sa mi

Dnes sa mi stalo niečo zvláštne…
bola som smädná a chcela som sa napiť tak som sa napila… Ale po pár minútach mi došlo že som sa nenapila v skutočnosti.
Cítila som vodu v ústach ale nemala som pri sebe ani pohár ani flašu nič kde bola voda.
je možné že som sa napila astrálne pri vedomí?

Páči sa mi

Nika, naučila som sa hýbať svojim éterickým telom aj počas bdelosti. Tak isto aj keď liečim, tak mi vravia, že cítia ruky, akoby v tele na orgáne. Takže, ak by si cítila, že si pohla rukou a držala pohár a tvoja ruka by bola pritom pri tele, tak by som povedala, že to bola tvoja éterická ruka, čo sa hýbala a chytila pohár. No ak si cítila, že si sa aj napila zrejme to bolo astrálne. Vieme, že niekto opisoval na nete, že vyliezol z tela počas jazdy autobusom a nespal pritom.
Nie som expert na astrál, tak neviem potvrdiť, či je možné aj v astrále piť a jesť. Každopádne ten pocit ti mohlo vyvolať tvoje telo. Možno sa vyjadrí niekto skúsený. 😉

Páči sa mi

Eli ak ťa láka temno, tak to temno aj v astrále nájdeš. Zmeň prosím ťa svoje myslenie, lebo si k sebe pritiahneš niečo zlé, čo ti prerastie cez hlavu. Budú ťa navštevovať duchovia, útočiť na teba a ty si nebudeš vedieť rady. Tiež ma zaujímali duchovia a kyvadlovaním som si pritiahla k sebe isté bytosti, ktoré sa zahrali na duchov, archanjelov, a tá hra ma vyšla veľmi draho, takže viem o čom ti vravím. Bytosti sú stále pri mne, nevedia ako sa odpútať, občas mi ešte škodia, no z jamy kde som upadla som sa vyškriabala a snaží sa venovať len svetlým veciam. Viem aj duchovia k nim patria, ale len ak sa im snažíš pomáhať a posielať ich do svetla. Zváž na čo myslíš a čo si priťahuješ k sebe.ten čo sa ťa snaží vytiahnuť je možno niekto z nich. Ten hlas bol možno hlas tvojej duše, možno sprievodcu, každopádne sa ťa snažil zobudiť.

Eli čo cítiš duševne? Mňa na strednej to tiež veľmi lákalo k mágii, len duševne som cítila, že to nie je správne a teraz už aj viem prečo. Mágiou som sa zajímala v minulom živote, takže sklony k nej som mala v duši.

Páči sa mi

Zmeň pozornosť vnímania, nebuď v hlave, kde sú len myšlienky, túžby , ale presmeruj sa do srdca, kde len preciťuješ samú seba, napĺňaš sa svojou láskou duše a tým sa vyzdvihuješ na vyššiu úroveň, vnímaj čo cítiš, nie čo si myslíš.
https://anitram.wordpress.com/2012/06/21/spoj-sa-so-svojim-ja/
Ty sama vieš vo svojom vnútre čo si si zvolila akou lekciou chceš prejsť. Všetci sme na ceste učenia, uvedomenia si, že nie sme tu len preto, aby sme žili, ubližovali, vychutnávali si svoje túžby, ale náš život má vyšší zámer.

Páči sa mi

bolo to len také sekundové že som videla pitie napila som sa a cítila som vodu v ústach a potom to skončilo… a o pár minút možno skôr som si uvedomila že som sa v skutočnosti nenapila… bolo to naozaj len sekundové ale videsilo ma to…
Včera večer som to ešte pred spaním skúšala a podarilo sa mi dostať do štádia kde sa môžem len ťažko hýbať. Zľakla som sa ale aj tak som sa ťažko hýbala potom som zaspala a potom si už len spomínam že vedľa mňa niekto ležal… dýchalo to na mňa bolo to hrozné a také neprijemné… čo to bolo???

Páči sa mi

Nike z astrálu si môžme priniesť zo sebou aj nejakú entitu, no tá by mala nočným spánkom zase zmiznúť. Ak nemáš dostatočné teoretické skúsenosti, do astrálu sa nesnaž dostať za každú cenu. Nie všetko sa vyplatí. 😉

Páči sa mi

Nika do astrálu by sa nemal vedome pokúšať dostat ten, kto nevie, čo ho tam čaká a čo môže tam očakávať. To čo ťa priťahuje , to sa tam na teba môže nalepiť. Teda ak ťa priťahuje mágia a temné bytosti a duchovia, také tam môžeš stretnúť a nejakú energiu si priniesť na sebe nalepenú. Tá pobýva v tvojej blízkosti celý deň , môže ti ho znepríjemnňovať a ďaľším spánkom by sa mala navrátiť. Takže zváž, či tvoje pokusy dostať sa do sa do astrálu sú až také dôležité. Je iné ak sa tam dostaneš nevedome. Nájdi si na nete články o astrále,čo tam môžeš zažiť, aké entity(negatívne energie, čo škodia)tam môžeš stretnúť.

Začni vizuálne cestovať do svojho vnútra, navštíviš tak isto svety o ktorých nemáš ani potuchy a dozvieš sa, akým smerom máš ísť. Tam nájdeš všetky potrebnmé odpovede pre teba. 😉

Páči sa mi

to viem čo ma tam môže poskitúť len ja sa tam nesnostať vedome bolo to také nečakané nie je to pre mňa zase také dôležité že by som pre to vraždila ale chcela by som to skúsiť a tak…

Páči sa mi

chcem sa opýtať… pred asi dvoma týždňami som sa skoro dostala do atsrálu. odvtedy sa mi dejú len zlé veci: na týždeň som vážne ochorela dejú sa mi vec ktoré nemajú príčinu sa mi diať… čo ak som si odtiaľ doniesla nie čo zle??? je to možne?

Páči sa mi

Nike všetko v živote má príčinu, nie je len tento život, čo teraz žiješ, máš nejakú minulosť, ktorá je v tebe. Tak isto veci si k sebe priťahujeme. V astrále si nebola a aj keby si len vyšla z tela a bola vo svojej izbe, nemalo by sa ti stať nič. Teda pokiaľ si si k sebe nepritiahla nejaké entity. Je iné ak navštíviš nejakú inú sféru, vtedy sa môže stať, že si si sebou naspäť niekoho vezmeš a ten ti škodí. Preto som ti písala, aby si sa nezahrávala s mágiu, duchmi ani ničím temným., ani na to nemyslela a nepriťahovala si to k sebe.

Páči sa mi

no ja som väčšinou taký typ že keď mi niekto nie čo zakáže alebo ma na niečo upozorní mám čoraz väčšiu túžbu to porušiť 🙂 aha tak to bude tým že som myslela v tedy na zombie a strašidelné veci

Páči sa mi

Nike každý máme v sebe temné a svetlé stránky duše. Každý si svojim vývojom prechádzame obidvomi stránkami, ale svojou vyspelosťou sa snažíme viac priťahovať a vylepšovať tie svetlé stránky duše ako tie temné. Takže, ak si sa venovala v minulom živote viac tým temným stránkam je samozrejmé, že ťa budú aj v tomto živote priťahovať a lákať. Len sa zamyslí, či je to len niečo, čo chceš vyskúšať, lebo to priťahuje tvoje ego, alebo či to tak aj duševne cítiš z tvojho vnútra.

Napríklad lákajú ťa duchovia, tak sa ich snažíš vyvolávať, alebo kyvadluješ , či veštiacou doskou ich privoláš. No potom, ak sa niekto z nich dostane do tvojej blízkosti a začne ti škodiť, potom sa nesťažuj, lebo bola si to ty, kto ich privolal. Takže ak ťa začne niečo lákať, vždy zváž všetky možnosti a dôsledky čo z toho môže byť. 😉

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.