Kategórie
Energia

Duchovia…

Ešte v začiatkoch svojej komunikácie s inými bytosťami som sa zúčastnila nechtiac hlúpej, ale pre mňa poučnej hry. Prichádzali ku mne bytosti a ja som ich mala posielať do svetla. Recitovala som im modlitbu, ktorú mi Uriel povedal , kde nájdem a z úprimnosti srdca som im takto mala pomáhať a posielať do svetla.  Vraj sa môžem veľa od nich naučiť. Vtedy mi Uriel povedal, aby som si kúpila knihu Dom duchov, kde hlavná hrdinka žije vo svete duchov a pomáha im. Bola to kniha od  Isabel Allende Dom duchov. Vraj som taká istá ako Clára.

Hlavní hrdinkou je Clara, dcera z politické rodiny žijící v Jižní Americe konce devatenáctého století. Clara má od dětství velice podivné chování. Umí předvídat budoucnost, komunikovat s duchy a pohybovat na dálku předměty silou vůle. Od útlého dětství sepisuje příhody každodenního života.Když zemře její starší sestra, krásná Rosa se zelenými vlasy, přestane Clara mluvit. Rodina i chůva se ji snaží rozmluvit – zprvu po dobrém, později však přišly na řadu metody šoku. Ale Clara zarytě mlčela a žila ve svém vlastním světě plném duchů.Viac

Nevidela som ani jej sfilmovanú verziu a knihu som však nikde nemohla dostať. Všade bola vypredaná. Po trpkom vytriezvení a zistení, že som nekomunikovala s nijakými duchmi, len s týmito bytosťami, ktoré sú pri mne doteraz, som bola hrozne zničená a padla som na samé dno. Žila som v domienke, že komunikujem s tými, ktorých som  v mojom svete mala veľmi rada a zomreli. Ich hlasy a myšlienky boli úplne také isté ako keď žili, bolo to kruté sklamanie………

Vďaka svojím článkom som spoznala Blanku.  Uvedomila som si, že ona je tou Clárou z knihy dom duchov.

Prečo?

Blanka si kúpili rozostavaný dom, ktorý si ich nejakým spôsobom pritiahol a učaril im. Neskôr však zistili, že nie je tak obyčajný a má tichého neviditeľného nájomníka. Ona ho volá deduško. Neviem ako dlho žije v tom dome, ale jeho duša je veľmi stará. Zdržiava sa u nej v pivnici a neskôr vlastne zistila, že tam je zrejme priechod, kadiaľ k nej prichádzajú duchovia. Deduško je jeho strážca a stráži aj Blankin dom. Občas Blanka posiela duchov do svetla. Samozrejme že dala dom vysvätiť, vyskúšala všetko možné, aby sa ich zbavila, dokonca prišiel aj odborník, ktorý sa takýmto veciam venuje.  Vždy sa to na čas ukľudní a potom sa duchovi ozývajú ďalej.

Minulý týždeň mi Blanka poslala mail, aby som bola v obraze, čo sa u nich znova deje. Začalo to nekľudným spánkom, kedy si začala uvedomovať, že je v stave bdelého spania a všetko naokolo registruje.

Tento stav poznám aj ja nespíte, ale predsa spíte a keď sa zobudíte, tak ste odpočinutý, plný energie ako by ste tvrdo spali. Jedna z vecí, ktoré som sa naučila vďaka tým bytostiam.

Ale späť k Blanke. Začala mať problém aj s meditáciami. Uvedomila si, že sa niečo deje a v jedenej izbe počuli spolu s manželom ťažké dýchanie. Opakovalo sa to niekoľko nocí po sebe a pravidelne.

Blanka začala cítiť prítomnosť tej energie a nemala z nej dobrý pocit. Po dome sa začal ozývať aj buchot. Duch navštívil aj jej syna v izbe počas noci a buchotom ho zobudil. Blanka sa snažila syna ukľudniť, že sa mu niečo snívalo, ale on videl čiernu postavu . Bola vysoká a aj primerane široká. Duch sa začal prechádzať po celom dome a Blanka ho vníma.

Poznám ten pocit, lebo ja tiež vnímam energie okolo seba a občas zachytím studený závan, alebo len negatívnu energiu, z ktorej nemám dobrý pocit.

Blanka začala pátrať ako sa k jej duchovia dostali. Začala novými udalosťami. Asi mesiac u nej býva synova frajerka. Dievča mala babku, ktorá bola „bosorka“, teda tak o nej ľudia vraveli. Babka dosť ťažko umierala a pred smrťou jej dala prsteň. Od vtedy ju tým prsteňom ,,volá,,. Zrejme je na ňu nejako napojená a dievča buď cíti vôňu kávy a hladkanie, alebo ju má noc čo noc vo sne, či prsteň ju začne ,,znervózňovať,, a ona musí ísť k nej na cintorín.

Blanka má ešte staršieho syna, ten už nebýva u nej doma a jeho frajerka majú doma čosi podobné. Sadá im to na sedačku a ich pes na to neskutočne reaguje. U nich sa to objavilo tiež asi cca 3 týždne dozadu a to najprv zaregistrovala synova frajerka. Šla cez dvor na WC a vkuse mala pocit, že niečo za ňou ide, ale nevidela nikoho. Bolo to okolo desiatej večer pri krčme, kde pracuje. Krčma  je na polceste medzi jej a ich domom.  Nie je dobré prejsť nimi, lebo človek by mohol ochorieť.  Ona si od vtedy myslí, že toho ducha k ním nejako zavliekla, že sa to tam na ňu ,,napojilo,,. Blanka však  cíti , že tí duchovia sa v jej blízkosti nepohybujú len tak.

Majú  teda dolu v pivnici nejaký ten ,,priechod,, , alebo  bránu, ktorou chodia duchovia? Je možné ju nejako uzavrieť? Mať kľud v dome konečne?

Nedalo jej to a keď začala vnímať tú energiu ducha pri sebe, tak mu povedala: “Ak si dobrá bytosť a potrebuješ moju pomoc, ukáž sa, či daj o sebe vedieť, ak budem môcť pomôžem ti. Ak si však zlá, prac sa z môjho domu, nemám ťa tu za potreby a ak mi chceš nejako ublížiť ani nech ťa to nenapadne, lebo pošlem na teba rovno niekoho, kto si s tebou ľahko poradí…. Ak ho nepoznáš, tak ver tomu, že po takomto spoznaní to bude tvoje naozaj posledné čo si činil!!!!,,

Na ďalší deň ako si Blanka išla na chvíľu ľahnúť, počula pricupitať k posteli detské nôžky. Keď  sa však nadvihla, že sa pozrie, nik tam nebol. Pýtala sa aj detí, či niečo nepočuli a vraj nad ránom o štvrtej hodine ako sedeli s frajerkou v kuchyni a chystali sa do práce tam počuli bľabotanie malého dieťaťa.  Pozreli sa na seba a uvedomili si , že žiadne malé dieťa v okolí nebýva a v takej hodine by určite nebehalo vonku.

Duchovia väčšinou chodia v pároch a keďže sa objavilo u Blanky malé dieťa ešte , tak som mala pocit, že ide o otca a jeho dieťa. Blanka prosila známeho, ktorý sa venuje duchárstvu, aby jej pomohol a mala konečne v dome kľud. Prvé čo ma napadlo, teda moje vnútorné Ja, že toto musí vyriešiť Blanka a nadarmo tí duchovia sa jej nepletú do života. Nejakým spôsobom im má pomáhať a posielať ich do svetla. Vravela som jej , aby poprosila archanjela Michalea o pomoc, keďže s ním komunikuje, alebo nech jej dedko poradí, lebo je to múdra bytosť.

Moje slová boli pravdivé. Vraj si ich k sebe nejako pritiahla, možno, že  si to aj jej duša vybrala ako plán v tomto živote, keďže v minulom bola vysoko postavená kňažka. Ťažko povedať. Jej prababka mala tiež ten škaredý titul “bosorka” a zdržiava sa stále pri Blanke. Zachránila ju a jej syna pri pôrode, lebo mala nejaké komplikácie. Takže dá sa povedať, že je jej strážnym anjelom.

Dedko, teda “strážca priechodu” jej  povedal, že je to vlastne niečo, čo chcela  a  si ,,vyžiadala z hora“. Určitý druh ,či forma energie, ktorá jej ma zodpovedat na všetky jej otázky, len sa ich má pýtať a pomáhať im. Vraj je to uplne jedno či rečou , alebo myšlienkami odpoveď jej vždy príde. Má to brať ako dar a nie ako nejaké zlo a už vôbec nemá mať strach o to ,že by to niekomu u nich doma nejako ublížilo, iba vtedy, ak by som ho o to požiadala. Duchovia ju budú rešpektovať a dobre spolupracovať, len si musia najprv na seba trošku zvyknúť.. Sú však opatrný a dávajú si pozor, aby Blanka nimi neprešla. Hmm… ako sa cíti asi duch, ktorým len tak prejdete?

Ten kto komunikuje s duchmi, nemá ľahký život, každý to nedokáže prekúsnúť , pretože je narušené jeho súkromie, jeho myšlienky……Bohužiaľ ja s tým žijem, ale vravím, že člověk je tvor prispôsobivý a zvykne si na všetko. Blanka je silná osobnosť, má skusenosti už so všeličím a verím, že to zvládne…

Oslobodenie duchov

Ak sa duch zbaví svojho lipnutia na niečom, alebo na niekom, je to preňho vyslobodením a môže ísť ďalej, do sveta duchov. Pojem „oslobodzovanie“ znamená, že duchovi sa vysvetlí, v čom je jeho problém a v akej sitácii sa nachádza. Že nezvládol odchod zo života. Duch býva zmätený a napriek tomu, že je po smrti, stále zostáva tu a správa sa, ako keby jeho život pokračoval, hoci živí ľudia ho nevnímajú a prehliadajú ho. Poväčšine si to duchovia dajú vysvetliť a keď pochopia, že majú ísť ďalej, odídu.. viac

8 replies on “Duchovia…”

Každá duša, ktorá sa neodpúta od zeme je nútená sa na niekoho prilepiť, aby mala energiu. Tiež mám skúsenosť s duchmi, raz som čítala ako jedna vzdelaná pani asi v 17 storočí / názov knihy si nepamätám / bola v kontakte s týmito dušami dobrými aj zlými, tie dobré jej pomáhali liečiť ľudí a aj pomôcť zlým dušiam. Knižky som nedočítala, boli dve, tú druhú som v polovici musela vzdať, lebo sa pri mne objavovalo stále viac duchov, nemala som doslova súkromie, tak som ich požiadala, aby ma nechali a odišli, som rada, že to mám za sebou.

Páči sa mi

Ahoj, ja som tiež rada,že to mám za sebou, cítila som,že niekto zomrie a cítila som duchov, zvonili nám na dvere, búchali na dvere, skrine, dokonca to počul aj náš syn a raz, keď ma nejaký duch priľahol a gniavil, som si povedala dosť! Toto ja nepotrebujem, ak budete niečo odo mňa chcieť. dajte mi vedieť, ak chcete na tom to svete strašiť, tak mňa určite nie a odvtedy mám pokoj. Čím viac sa takýmito, alebo podobnými vecami zaoberáme, tým viac ich priťahujeme.

Páči sa mi

Ono s tým myslením a pritahovaním , no neviem, neviem či je to celkom tak…. Viem, že by to tak malo fungovat, ale ked sa to dlho nenaplňa, človek má tendencie pochybovat….Keby to tak bolo vždy o čo lahšie by sa nám žilo….

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.