Kategórie
Meditácia

Odovzdanie, smrť a premena…

Zážitek reinkarnace ve stejném životě vyžaduje odevzdání a smrt starého, aby se uvolnil čas a prostor pro nové. Uvádím zde překrásnou Heyoanovu meditaci, která napomáhá tomu, aby mohlo od vás odejít vše, co potřebujete, aby se rozplynulo.

Je velmi vhodné použít hudbu, kterou máte rádi, jako pozadí k meditaci. Můžete meditovat buď o samotě, nebo ve skupině. Meditace je sestavena tak, aby podpořila velké změny ve vašem životě.

ODEVZDANÍ, SMRT A PROMĚNA podle Heyoana

Prociťujte sílu Boží milosti v sobě. Sílu světla, které vás sem přineslo. Zkušenost vašeho uzdravování vám bude dána prostřednictvím této milosti. Toto období života múže být pro vás velmi těžké, ale určitě je to čas rústu, čas lásky a bratrství.

 Je to:

• čas být vděčný i čas vzdát díky;

• čas směřovat k něčemu i čas směřovat od něčeho;

• čas odpuštění těm, kterým zbývá odpustit;

• čas porozumění tomu, čemu múže být porozuměno;

• čas přijetí toho, čemu nemúže být porozuměno;

• čas následování i čas vedení;

• čas bytí i čas činú.

Je to váš čas. Vytváříte ho pro sebe a budete v něm podle své volby.

Moji drazí, jak byste si přáli tento čas strávit ? Je to přece váš čas. Je to čas k následování nejposvátnějšího toužení vaší duše.

• čas života,

• čas zrození,

• čas obnovy.

Namáhavé zrození přichází po čase temnoty. Uvnitř tmy dělohy jste dorostli. Tajemné kouzlo bylo dokonáno. Ze země vyklíčil život. Jste znovu zrozeni do plnosti nové formy, nového života. Spolu s vámi vyrústá nová generace, která obšťastní požehnáním tvář této země.

Nastolí vládu míru.

V centru svého Bytí, svého těla prociťujte hvězdu světla, která představuje vaši individuální esenci. Všichni se rodíme do světla. Jste ze světla, jste světlo a světlo bude po tisíce let této zemi kralovat; všechny lidské bytosti budou žít v „jednotě”. Nechte se obklopit kouzlem nepochopitelného. Zústaňte v děloze regenerace. Dovolte tomu, co potřebuje umřít, aby se rozplynulo do čarovného tajemna a stalo potravou pro púdu.

• Co potřebujete odevzdat zemi, aby se v ní rozložilo ?

• Co z vás musí odejít, aby mohlo dojít k regeneraci ?

Uložte to teď s láskou a odevzdáním do země a rozlučte se s tím. Provázejte to požehnáním a milými vzpomínkami na to, co vám v minulosti sloužilo a co vám již nemúže sloužit déle. Umístěte to hluboko do dělohy své matky země. Jako semínko. Ať se to z vašeho těla odkutálí. Ať to odplyne z vašeho vědomí. Ať to zmizí z vašich myšlenkových forem a odteče hluboko do země – dozrál čas pro zapomenutí.

Potom se vraťte ke hvězdě světla hluboko ve svém nitru, která je umístěna asi tři centimetry nad pupkem. Je to překrásná hvězda jedinečnosti vaší esence. Jenom buďte tady a teď. To, co z vás odešlo, bude tímto zpúsobem proměněno. Stačí pouze být tady a teď.

To, co jako forma umírá, se okamžitě zrodí znovu do temné tmy života bez forem. Co je smrtí pro formu, je narozením pro plodný život bez forem odehrávající se ve věčné tmě.

Ve věčném koloběhu přírodních cyklú se nové jaro dotkne všeho, co jste nechali zmizet. To, na co jste zapomněli, povstane z popele jako pták Fénix – uchováte to v paměti ve vzpomínkách jiného druhu. A když se život v beztvaré temnotě odevzdá své smrti, znovu se zrodí forma.

Z knihy Zjevení světla

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.