Kategórie
Duchovné

Komu slúžite????

Napísané podľa sprievodcu Heyoana

Usaďte se ve svém středu a zaměřte se na sladění svého pole: spojte se se zemí, srovnejte linii hara, projděte každou čakru a vyčistěte ji, přeneste vědomí do každé úrovně pole a postupujte krok za krokem do jádra svého Bytí.

Položte sami sobě otázky: „Komu sloužím ? Proč jsem přišel na Zem ? Nejen z krátkodobého, ale i z dlouhodobého pohledu. “

Z perspektivy časoprostorové kontinuity tvoříte zjevně lineárním zpúsobem, ve kterém okamžik následuje za okamžikem. Tyto tvúrčí činy sledují linii vašeho záměru. Každý váš čin, každá vaše volba odráží vaše rozhodnutí, komu chcete sloužit. Když jste přítomni v rozvinutém okamžiku, zústáváte ve spojení s energiemi jádra a s účelem tohoto okamžiku. To znamená, že energie z vašeho jádra proudí volně, nenarážejí na žádné překážky. Vytváříte ve svém životě radost a štěstí.

Sloužíte božskému v sobě – svému jádru.

Když jste nepřítomní, nejste tady a teď, třeba když použijete obranu, nejste v přímém spojení s energiemi, které vycházejí z hvězdy jádra. Nesloužíte svému kreativnímu jádru. Jestliže se rozhodnete „chránit sami sebe” tím, že se začnete bránit, potom sloužíte iluzi, že obrana je nutná. Obrana vás vytrhne z rozvinutého okamžiku. Pokouší se nechat čas zamrznout. Chce řídit a kontrolovat běh událostí tak, aby mohla zastavit to, co se děje, nebo zabránit, aby k tomu došlo. Záměr zastavit tvořivý proud se nazývá negativním záměrem. Je to úmysl zapomenout.

Neříkáme to jako výtku. Částí vašeho životního úkolu je naučit se odejít od svých obranných systémú a zústat usazen ve svém středu. Když se začnete bránit a tvoříte z této pozice, vytváříte lekce, kterým se později budete muset naučit. Tyto lekce vás budou během času vracet zpět k jádru vašeho Bytí. Dá se na ně nahlížet jako na cyklus léčení neboli uzdravování.

Váš systém uzdravování nebo cyklu učení je zabezpečen proti selhání. Je to systém, který jste vynalezli. Obviňování tohoto systému je dalším krokem směrem od vašeho Božského záměru a smyslu jádra. Vytváříte nový koloběh. I tento sekundární okruh je však cyklem léčení. Cykly uzdravování, které mohou být považovány za primární nebo sekundární, vytváříte ve svých tvúrčích činech svými díly.

Okamžik za okamžikem, jak kolísáte mezi jasným pozitivním záměrem a záměrem negativním, vytváříte nejdříve radost a štěstí a potom více cyklž léčení, prostřednictvím kterých vstupujete do procesu uzdravování. Jedno podporuje druhé.

Čím více je v životě radosti a štěstí, tím mohutnější je základ, na kterém budete spočívat při své cestě cykly učení a uzdravování. Čím více se naučíte, tím více víry v cykly uzdravování budete mít. Čím více cílú dosáhnete, tím více radosti a štěstí vám to přinese. Tento nepřetržitý proces vytváření životních zkušeností vám bude přinášet čím dál víc radosti a štěstí !

Jsem tady dnes proto, abych vám sdělil, že není třeba, aby cykly léčení byly tak bolestné. Přirozený proces uzdravování se skládá z principú expanze, kontrakce a klidu. Mnoho problémú, které máte, pochází z nepochopení procesu tvoření. Nevíte také, jak při něm být sami sobě nápomocni. Nové cykly lekcí, které před vámi leží, pro vás budou snazší, jestliže vytrváte v pravdě o sobě; v pravdě o tom, kdo v daném okamžiku jste, co jste schopni v té chvíli udělat a co je správné, abyste udělali.

Za nedostatkem sil zústat v každém okamžiku sám sebou leží nedúvěra. Odmítáte fázi stahování se, protože usuzujete, že pro vás bude velmi bolestivé jí projít. Zvažte možnost, že kontrakce je definována jako návrat do nitra, přinesení a přijetí všech pokladú, se kterými jste byli v kontaktu, když jste byli ve stavu expanze svého vnitřního Já. Tyto dary umístěte na oltář ocenění se za to, co jste dokázali.

Kontrakce znamená usadit se uprostřed těchto darú, v tom, čemu jste se naučili, a předat je svému vnitřnímu dítěti.

Položte mu je k nohám a řekněte: „Podívej, co jsem ti přinesl z vnějšího světa.“

Stejně jako dospělí, matka nebo otec přinášejí svému dítěti dárky, kontrakce obdarovává dítě vnitřní. Jednou z krásných tradic ve vaší kultuře je, že když rodiče někam odjedou, přinášejí dětem při návratu domú dárky. To není dar pouze pro jejich vlastní fyzické děti, ale také pro jejich dítě vnitřní. Vnitřní dítě častokrát ocení dárek stejně jako dítě fyzické a někdy se z něj dokonce raduje víc, což jste bezpochyby sami zažili.

Potěšte tedy těmito dary své vnitřní Já.

Fáze stažení se do sebe

Nacházíte-li se ve fázi stažení se, poté co jste v expanzi prošli nějakým silným životním prožitkem nebo hlubokým učením, přijměte i poučení z kontrakce. Jestliže jste prožili bolest, dovolte také jí, aby byla vaším učitelem. Neskrývejte ji, nenuťte se do obrany, která by bolest zahnala do úkrytu. Při svých činech vycházejte z tohoto postoje. Jakmile budete něco skrývat, vaše práce nebude vyjadřovat celou vaši esenci. Nebude to úplné. Tím, že při práci nebudete zapojovat obranné systémy, posunete se do stavu radosti.

To, o co vás teď chci požádat, je vskutku těžké. V určitém smyslu po vás chci, abyste přestali dělat to, co jste se naučili používat k vytvoření pocitu bezpečí v situacích, o kterých jste se domnívali, že vás mohou ohrozit. Vašemu jednání rozumím a mám s vámi soucit. Vždyť jsme tu pro vás, jsme s vámi. Procházíme s vámi kreativní vlnou. Když se léčitel pohybuje vlnou tvoření v každém okamžiku s vámi, což jste mohli někdy zažít při léčebném sezení, není bolest tak velká. Je to jenom vlna života vyjadřující sebe sama.

Takže, když jsem položil otázku „Komu sloužíte ?” myslel jsem na to, že ten, komu sloužíte, je Búh nebo Bohyně ve vašem nitru. Takže sloužíte hvězdě svého jádra, středu svého Bytí, vyjádření pravdivé individuality Boha. A tak, když před vámi příště bude ležet otázka, co dělat dál, kam jít a co říci, přesuňte se do středu v sobě. Jestliže při této cestě potkáte své zraněné vnitřní dítě, vezměte ho do náručí a pokračujte do hvězdy jádra s ním.

Když se dostanete na místo, nechte v sobě jádro narúst a rozšířit se. Potřebujete-li pár okamžikú předtím, než začnete odpovídat na nějakou otázku nebo se věnovat nějaké činnosti, dopřejte si je. Jen tak múžete zústat ve spojení se svou pravdou, ať už se na vnější úrovni (ve vnějším světě) děje cokoliv.

Prostě řekněte: „Teď potřebuji chvilku času. Potřebuji se zabývat jen sebou, abych věděl, ve které fázi se nachází má kreativní vlna. Když to zjistím, budu s vámi moci komunikovat. Ale než k tomu dojde, nejsem schopen komunikovat ani sám se sebou. Tak jak bych mohl komunikovat s vámi ?”

Nejdokonalejší jste v okamžiku, kdy jste plně přítomni tady a teď, jste sami sebou a jste sladěni se svou kreativní vlnou. Také se světem jste nejlépe synchronizováni. Pokud vaše dny plynou tak hladce, že se tomu až divíte, je to právě proto, ţe jste s vaší vlnou tvoření – expanzí, zastavením, kontrakcí, zastavením – v úplném souladu. A jisté je, že když jste sami sebou, jste v jednotě s vesmírem, se vším, co se zde nachází, s Božstvím, které je zjevené ve všem fyzickém, stejně jako ve spirituálním. Je to ta nejpřirozenější forma. Je to to, co opravdu jste. Je to to, co jsme my. Jste částí nás a my jsme částí vás.

Naše zapoměnutí

Když jste sestoupili do zemského plánu, který s sebou nese jak radost, tak žal, pozapomněli jste na pravdy, o kterých jsem mluvil. Rozdělili jste se do duality a své prúvodce jste zanechali ve spirituálním světě. My, vaši spirituální prúvodci, múžeme být považováni za někoho, kým se vy jednou stanete. Ale vždyť vy už námi vlastně jste. Jste i někým víc. Když svého spirituálního prúvodce vysoce oceňujete, uvědomte si, ţe on nebo ona jste vy. V části vás, která se inkarnovala, je jen o trochu víc zapomínání, než se manifestuje v prúvodci. To je jediný rozdíl. A my jsme vždy s vámi, abychom vám to mohli připomenout a vrátit vás do synchronicity. To je podstata naší práce. Je to dar, který vy přinášíte zemi, a dar, který my přinášíme vám.

Když postupujete procesem léčení, kráčíme vedle vás. Jsme blízko, ve vašem nitru. Procházejte procesem tvořivým zpúsobem, který je vám vlastní. Tím, co pro vás má uchystáno ve vašem nitru vaše tvořivá síla, budete potěšeni nejvíce vy sami.

Z knihy Zjevení světla

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.