Kategórie
Duchovné

Nechajte svetlom prežiariť temnotu…

Práve som si čítala článok, ktorý sa ma akosi dotýka. Je zaujímavé, že ak chcete riešiť pretrvávajúci problém vo vás, tak dostávate upozornenia, alebo riešenia priamo pod ruky. Nedávno som upadla do stavu hlbokého uväznenia v temnote. Nevidím svetlo, necítim radosť.

Pripisovala som to nízkym vibráciám v čakrách, ktoré tento stav vytvárajú. Každá čakra vyživuje jedno z vaších tiel a každý pohyb energie má vzťah k určitému pocitu. Lenže tento stav prišiel tak náhle a prehlbovalo sa to v depresívnosť, stav odmietania, nechcenia, nechuti k ničomu.

Článok mi pomohol nahliadnuť na problém a jeho riešenie. Požičiavam si len časť z neho, zvyšok si môžete prečítať na blogu Alta Ra.

Vnášení svého světla do temnoty

Dnes vás vyzývám, abyste se setkali se svou nejhustší částí uvnitř a přivítali ji s otevřeným srdcem. V každodenním životě prožíváte nejhustší část vás samých v oblastech, ve kterých vaše energii proudí těžko. Může to být práce, vztahy, zdraví nebo jakýkoli jiný aspekt ve vašem životě. V této oblasti, je nejobtížnější přijmout sebe sama či to, co vám život nabízí. Tento aspekt života prožíváte jako břemeno, jako něco, co by nemělo existovat.

Cítíte se zablokováni, uváznutí a já vás vyzývám, abyste si tuto hustotu představili jako kámen, který nesete, právě jako pověstný „mlýnský kámen kolem krku“. Můžete cítit, že hustota, kterou prožíváte, je kvůli vnějším okolnostem. Můžete cítit, že byla způsobena zamítnutím, zradou nebo násilím druhých lidí. Nebo můžete říci: Nehodím se k životu na místě, které je tak husté a temné jako je Země. Je pochopitelné, že část vás reaguje takovým způsobem. Je to zaražená a šokovaná část vás samých, která zapomněla na svou skutečnou sílu uvnitř své bytosti. Je traumatizovaným vnitřním dítětem, které k vám promlouvá prostřednictvím negativních myšlenek.

Toto dítě se cítí jako oběť, cítí se odložené a odpojené.

Vyzývám vás, abyste poznali nejmoudřejší a nejsvětlejší část vás samých, jejímž jediným smyslem je přinést toto dítě domů. Máte jen jedinou možnost. Identifikovat se s traumatizovaným dítětem uvnitř nebo se světlem a neporušenou částí vás samých, která je schopna dítě vyléčit. Původ vašeho utrpení neleží v hustotě či temnotě vnější reality. Je ve vámi pociťované neschopnosti povznést se nad tuto nejhustší část vás samých a obejmout ji svým světlem a skutečnou září. Tím, že se cítíte pronásledováni hustou částí vás samých, odmítáte ji a chcete se jí zbavit. Zapuzením části vás samých se cítíte uvnitř roztrhaní.

Vaše duše nebude v míru, dokud nebude moci ztracené dítě přijít domů.

Představte si, že skutečně nesete kámen kolem svého krku. Podívejte se a spatříte, jak těžký nebo velký je. Osvoboďte svoji představivost. Kámen obsahuje všechny emoce, se kterými máte potíže a všechny negativní domněnky o žití na Zemi jako „Nejsem vítán“, „lidé mě nechápu“, a tak dále. Kámen nese váš strach stejně jako odpor k životu. Symbolizuje, co uvízlo a co se uvnitř vás zablokovalo. Proto tento kámen poukazuje také na vaše poslání v životě.

Poslání vaší duše je přinést světlo k nejhustším částem sebe sama. Je vašim životním smyslem zářit světlo na zatvrzelé a ztuhlé části vás samých. Šířit světlo na Zemi v první řadě a především znamená oslovit temnotu v sobě.

Jakmile se chopíte této vnitřní cesty, vaše světlo bude automaticky zářit k druhým a inspirovat je v tom samém. Nemusíte se zaměřit na to, co musí být napraveno ve světě. Zaměřte se na svůj vlastní kámen. Vidíte tento kámen? Jakou barvu má? Jak ho cítíte, když ho zvedáte? Pozdravte tento kámen a jemně ho podržte. Dovolte svému vědomí proudit do tohoto kamene a pocítit energii uvnitř něj. Cítíte vztek, žal nebo strach? Umožněte tomuto kameni, aby vám pověděl svůj příběh.

Připomeňte si, že vy, kdo držíte tento kámen, jste bytostí živoucího světla. Vy jste celiství a neporušení, bezpečně vedeni rukou Boží. Nyní sledujte, co se stane kameni jen tím, že ho družíte a obracíte na něj svoji pozornost otevřeným a přívětivým způsobem. Transformuje se. Jakmile se s ním spojíte ze svého božského jádra, obklopíte ho souhlasným a tichým pochopením, pokropíte ho jiskrami světla. Kámen je osvětlen zevnitř.

Vaše vědomí přináší život a pohyb do kamene. Už není studený a tvrdý. Postupně se transformuje v drahokam. Struktura kamene se změnila díky vaší milující pozornosti. Podívejte se na něj dobře a spatříte, jaké barvu a formu nabývá. Nyní se kamene zeptejte: „Jaký je tvůj dar pro mě?“

Jakou hodnotu cítíte v tomto drahokamu? Pociťte ji zevnitř. Je to soucit, výdrž, schopnost vzdát se a důvěřovat? Je to klid, odvaha a radost? Přijměte tento dar. Tento kámen nejprve obsahoval uvízlou a temnou energii. Po tom, co jste ho obklopili klidnou silou své skutečné povahy, transformoval se v poklad. Nebude jednoduše neutralizovaný: bude transformován do drahokamu, odrážejícího vaši vnitřní krásu a moudrost. To, co zprvu bylo mlýnským kamenem kolem vašeho krku, se stalo drahocenným klenotem. Pozvedněte tento kámen a spatřete, jak se třpytí a září barvou a formou, která zrcadlí vaši jedinečnou energii. Dovolte tomuto drahokamu vstoupit do vašeho těla a uvidíte, kam přirozeně půjde. Do jaké části vašeho těla půjde spontánně? Jaký účinek na vás má? Bude mít léčivý účinek na vaše tělo a ducha. Život vás neustále vyzývá, abyste se uchylovali k hustým, temným a uvíznutým částem vás samých.

Tanec mezi duchem a tělem je jako tanec mezi světlem a temnotou.

Jakmile si uvědomíte svoji skutečnou povahu, tanec se zbaví boje. Stane se radostí. Jakmile si uvědomíte transformační sílu svého božského Já a pozvete temnotu, aby vyšla najevo, tanec světla a temnoty zrodí drahocenné klenoty, které ukážou, jak může světlo cestovat do nejhustější části reality. Drahokam je výsledkem sjednocení vědomí a hmoty, plodem tance mezi duchem a tělem.

Život vás vyzývá, abyste v tomto tanci účinkovali zas a znovu. Kdykoli cítíte negativitu či temnotu ve svém životě, nesuďte, prosím. Přiveďte kámen do své představivosti. Přivítejte ho a spojte se s částí vás samých, která není ještě osvětlena vašim božským vědomím. Pečujte o tento kámen. Vaše milující pozornost je klíčem k osvícení kamene zevnitř. Tím, že záříte své světlo na husté a temné části v sobě, chopíte se tance tvoření a prostřednictvím vás se na Zemi rodí Bůh.

Moje nahliadnutie na problém

Predstavila som si ten kameň vo vnútri mňa, čo ma ťaží a čo predstavuje. Prišla obrazová vízia: “Som v tme a vidím malé pulzujúce svetlo. Je to žiarivý kameň, vkladám ho do rúk, ale ako ho držím v dlani pomaly sa zmenšuje až zmizne. Pocítila som jeho žiaru v solar plexus, kam sa transformoval a tam začal pulzovať. Jeho impulzy žiarenia som pocítila v bruchu.“

Pocit odpojení od Ducha, který značí pocit oddělenosti od vlastního zdroje, je nejkrutější bolestí, kterou může duše zažít.

Potom som si to uvedomila….. Je to svetlo, ktoré mi chýba, aby ma prežiarilo a pohltilo tmu vo mne. Svetlo, ktorému sa bránim. Svetlo, ktoré som v sebe objavila, prebudila a časom nechala znova zabudnúť, pretože som prestala veriť v seba , svoje schopnosti, v toho kým som….

Ak prebudíte svoje vnútorné Ja nenechajte ho upadnúť znova do temnoty, lebo ten stav je hrozný, smutný pochmúrny. Vpustite si do vnútra svetlo a nechajte ho prežiariť vašu temnotu, nech vaše telá vibrujú len na vyšších úrovniach. Vtedy uvidíte veci úplne inak a váš život sa naozaj zmení……

Žiarme svojimi svetlami…. 😛

© Pamela Kribbe 2011

http://www.jeshua.net/, http://www.jeshua.cz/kamen.htm

Překlad do češtiny : Denisa Vaňková

4 replies on “Nechajte svetlom prežiariť temnotu…”

Páči sa mi vysvetlenie ako svetlo prenika do tela i duše.Bolo by to krásne keby si to skusil každy človek na zemi.aspon skusil,no nie.O taketo duchovne veci sa zaujíma iba ten,kto to aj hladá zo zámerom nájst štastie a všetko s tym spojené.Ak dojdu do konca svetlo im prežiari cele telo tak u mna maju jedničku s hviezdičkou.Zatial som tuto cestu absolvovala iba ja a vratila sa spet do tela.Očista trvala dlho asi tri tyždne ale stála za to.Voda ohen zem a vzduch su klučom k štastiu a čistote.Vela štastia.

Páči sa mi

Erika prežila si klinickú smrť? Chodí sem jeden muž Radko aj on má s tým skúsenosť.
Ja som precítila očistenie v ružovom plameni, cítila som sa tak ľahučká a čistá po tom, ale to čo píšeš ty je o inom o duševnej očiste, ktorá nás po smrti tela čaká.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.