Kategórie
Meditácia

Čistota vedomia…

Vedomie ako prúd čistej vody k tebe prichádza, napĺňa ťa a prúdi z teba von. Keďže to, čo prichádza je čisté, tvoje myšlienky, emócie a zámery sú čisté a to čo prúdi z teba von zostáva čisté.

Avšak ak do tvojho prúdu vstúpi, alebo sa v tebe skrýva, zamorená voda, zamorí vodu, ktorá prúdi z teba von a prestúpi každú tvoju skúsenosť.

Tvoj prúd vedomia je tvoj jediný večný poklad. Preto je nutné ho vlastniť, chrániť a čistiť. Tvoje vedomie je jediné vlastníctvo, ktoré zaručene s tebou pôjde ako sa plavíš cez nespočetné množstvo zmien a výrazov tvojej reality. V skutočnosti je tvoje vedomie vlastne to, čo tvorí zmeny a zážitky v tvojom živote.

Len ty môžeš chrániť svoje vedomie. Len ty ho môžeš strážiť pred vpádom nežiadaného ako cestuješ cez realitu a vzájomne na seba pôsobíte s miliónmi ďalších prúdov. Ty, rovnako ako mnoho ďalších prúdov, ste si zvolili sledovať spätný Prúd do veľkého Oceánu Jednoty, z ktorého pochádzate.

Čím si praješ prispieť pri svojom návrate do tohto Oceánu? Ako sa Oceán Jednoty zmení, keď do neho vtečie tvoj prúd? Je tvoj prúd čistý alebo je zašpinený vonkajším a vnútorným prostredím? Ak tvoj prúd tvorí tvoju realitu, ako môže niečo mimo teba zašpiniť tvoj vnútorný život?

TY si ten, ktorý rozhoduje čo vstúpi do tvojho vedomia. TY si ten, kto musí kráčať po napnutom lane medzi odmietnutím a rozhodnutím vnímať len Bezpodmienečnú Lásku.

Akonáhle vieš, že budeš niesť to, čo vpustíš do svojho vnímania, staneš sa viac ostražitým ohľadom toho, kde povolíš spočívať svojej pozornosti.

Tiež, keď si uvedomíš, že prúd ktorý tečie od teba ide vpred, aby vytváral realitu, ktorú si vpustil do svojho vedomia, stane sa ostražitosť tvojho vnímania stále viac určená.

Realita, ktorú sa rozhodneš vnímať je realita, ktorú sa rozhodneš žiť.

Voľba je tvoja. Akonáhle je tvoj vnútorný prúd taký čistý ako jemne opracovaný diamant, môžeš vnímať ďalšie diamanty v ďalších prúdoch smerujúcich v ústrety svojim cieľom.

Akonáhle si dostatočne čistý na to, aby si videl Prúd, ktorý ťa zjednocuje s „inými“ diamantami, stanú sa tieto vonkajšie diamanty vnútornými diamantami.

Vnútri Prúdu sa vonkajšia a vnútorná realita stanú JEDNOU. Všetky mnohé prúdy vedomia sa stanú JEDNÝM. A minulosť a budúcnosť je TERAZ. Všetky krajnosti, miery a polarity sa rozmažú do PRÍTOMNÉHO OKAMIHU JEDNÉHO, ktorý je večnosťou TU. TU a TERAZ ty si prúd vedomia, ktorý ťa zjednocuje s Oceánom Duchovnej Jednoty.

Dorazil si do Oceánu, do ktorého si tiekol. Dávno, keď existoval čas, si bol malý samostatný prameň. Teraz si TY oceán.

Avšak pretože si sa rozhodol podniknúť dlhú cestu z nekonečnosti do jedinečnosti a znova späť, vraciaš sa ako jedinečná Kvapka Nekonečna v Kozmickom Oceáne Jednoty.

Čistenie tvojho vedomia

Ako ťa PRÚD sprevádza do Galaktického Stredu, budú každá myšlienka, pocit a zámer okamžite prejavené. Preto je životne dôležité, aby si bol Majstrom (pánom, pozn. prekl.) svojich myšlienok a emócií. Bytie Majstrom neznamená, že nikdy nie si vystavený negativite. Naopak, Majstrovstvo znamená, že keď negativita hrozí, že vstúpi do tvojho vedomia, si okamžite schopný cítiť najmenšie zníženie vo svojej rezonancii.

Potom, rovnako ako čistotný človek využije PRÍTOMNÝ OKAMIH, aby umyl riad alebo zodvihol papier, ako Majster vymažeš negativitu hneď ako zasiahne tvoje vedomie.

Aký je nástroj, ktorý čistí tvoje vedomie?

Nie je to metla ani špongia. Nie, je to Bezpodmienečná Láska. Ako Majster sa rozhodneš hlboko vdychovať Bezpodmienečnú Lásku, preženieš ju cez svoje vedomie okamžite, keď sa tvoja rezonancia zníži.

Kým sa zaoberáš pozemskými povinnosťami, nemusíš byť schopný okamžite dávať pozor na svoje vedomie. V tomto prípade nezabudni vdychovať Bezpodmienečnú Lásku a vydychovať Mier a Pokoj až kým dokážeš vstúpiť do vnútra a vykonať veľké očistenie.

Pre svoje veľké očistenie:

Zvýš rezonanciu miestnosti sviečkami, hudbou a kadidlom. Možno si praješ prečítať niečo duchovne utešujúce, robiť prestávky, v ktorých zavrieš oči, aby si začlenil posolstvo Lásky. Keď si pripravený, odlož čítanie. Najlepší spôsob ako zvýšiť svoju rezonanciu je ísť do meditatívneho tranzu so svojim dychom.

Zavri si oči, aby si vošiel hlboko do svojho vnútra. Vdýchni Bezpodmienečnú Lásku…Vydýchni Pokoj a kľud. Akonáhle si do svojho vedomia vpustil vyššiu rezonanciu svojho JA, prejdi cez svoju myseľ, emócie a telo. Nájdi každú negativitu, strach alebo hnev. Vdýchni Bezpodmienečnú Lásku. Vydýchni túto Lásku smerom k zdroju negativity.

Budeš vedieť, že tvoje vedomie je čisté, keď sa budeš cítiť plný Bezpodmienečnej Lásky a úplne prítomný vo večne prítomnom TERAZ. V tejto chvíli bude tvoja pozornosť odpojená od tvojho pozemského vozidla a zameraná na tvoje Svetelné telo. Preto sa pravdepodobne budeš cítiť ľahší a potešený. Ja tomuto vravím tanec duše. 😳

Pociťuj svoje Svetelné telo nad, pod, okolo a cez teba. Predstav si seba ako fyzické jadro tvojho nesmierneho duchovného Svetelného tela.Rovnako ako tvoje pozemské vozidlo obklopuje tvoje kosti, cíť ako Svetelné telo obklopuje tvoje hustejšie pozemské vozidlo. Vpusti svoje Svetelné telo do DNA, každej bunky tvojho pozemského vozidla. Pociťuj, ako sa tvoje Svetelné telo rozrastá, aby sa stávalo stále väčším až kým. Si JEDNÝM s každým Svetelným telom na Zemi…V Slnečnej sústave…V Galaxii…Vo Vesmíre

POČÚVAJ myšlienky svojho Svetelného tela….POCIŤUJ emócie svojho Svetelného tela….REZONUJ so zámermi svojho Svetelného tela….ODPOJ svoje vedomie od svojho pozemského vozidla….PRENES svoje vedomie do svojho Svetelného tela.

Zdroj

10 replies on “Čistota vedomia…”

Dobrý deň prajem. Chcem sa s vami podeliť o jeden zážitok.Predvčerom som meditoval a stala sa taká divná vec.Neviem presne či to bola len myšlienka alebo vízia alebo sen neviem proste.Pekne vás prosím pani Martina aby ste mi povedali či to je dobré/zlé či sa mám báť a čo to znamená.Ďakujem. 🙂
Išiel som do kúpelne(neviem či som levitoval alebo len kráčal) a prišiel som k zrkadlu.Nejaký sa pozerám na svoje fyzické (hmotne) telo. Zrazu sa moje fyzické telo začalo pred očami rozplývať a začalo miznúť. Začalo sa rozplývať … myslím, že jediné čo mi z fyzického tela ostala len hlava.Pozeral som sa do zrkadla, že ako je to možné. Bol som zmierený s tím, že už nemám s čím hýbať.Skúsil som pohnúť s ľavou rukou a išlo to! Znovu som sa pozrel do zrkadla a začal som vnímať nehmotné telo. Keď som sa pozrel na svoju ľavú ruku tak bola priehľadná. Cez pozemské oči som to len trošku zaregistroval, že vidím svoje telo, ale vedel som to, lebo som proste vedel. Čím dlhšie som sa na to telo pozeral, tak som začal vnímať aj niečo také ako energiu na tom tele.Telo bolo rovnako veľké ako moje fyzické telo.A v jedinom okamihu ako keby ste lúskli prstom som si uvedomil že meditujem a vrátil sa do fyzického tela…krásny zážitok cítil som sa omnoho voľnejšie ako vo fyzickom tele.Bola to moja duša? Ak má niekto s tým skúsenosti, veľmi rád si vypočujem čo si o tom myslíte.Ďakujem 🙂

Páči sa mi

Nikoy… hej počas meditácie sa dá hocičo, len potom sa už tá meditácia stáva niečim iným, teda je vhodná aj ako vstupnou bránou do iného stavu vedomia. Môžeš robiť vnútorné cesty do iných svetov, kam budeš sám navedený a nosiť si múdrosť a pochopnie do reality. Môže sa ti otvoriť aj minulý život a ty uvidíš, čím si bol, aby si lepšie pochopil podmienky v akých teraz žiješ a svoje vzťahy. Môže sa ti podariť astrálne vycestovať. Čim viac budeš mať takéto zážitky, tým viac ťa to robí senzitívnejšim,vizuálnejším a pootvorí sa ti cesta k nejakým schopnostiam, ktoré môžeš vhodne využiť. 😉

Páči sa mi

nie…pokiaľ to, čo uvidíš dokážeš v sebe spracovať a nebude ťa to vťahovať do minulosti…no skorej sa takéto deje praimo na hypnoze…tebe sa môže ukázať len nejaké videni s niekym a ty pochoipíš, aké ste mali role v minulom živote a aké máte teraz.

Páči sa mi

Prijemny vecer prajem pani Martina.Chcel by som skusit prvy krat astralne vycestovat.A tak vas pekne prosim ci by ste mi nemohli trosku popisat na co sa mam sustredit aby som vysiel z tela a zaroven sa chcem spytat; je astralne cestovanie nebezpecne?Dakujem vopred za odpoved. Velmi by mi to pomohlo ak by ste len par slov ohladom astralu mi povedali. 🙂

Páči sa mi

Nikoy…o astrále si najskorej niečo naštuduj. Mám tiež nejaké články aj skúsenosti napísané. https://anitram.wordpress.com/astral/

Astrálne cestovanie je bezpečné, ak si informovaný, vieš, čoho sa treba pridržiavať, kam nechodiť…nikdy nevieš, aká sféra sa práve tebe otvorí. Pokiaľ len vylezieš z tela von a budeš vo svojom dome…ok, ale ak sa ocitneš v nejakej astrálnej sfére, už to nie je len tak…sú tam rôzne bytosti, ktoré si môžeš astrálnou cestou dovliecť a počas dňa ti môže škodiť. Treba mať aj ochranu okolo seba, byť v teple, nezaťažený jedlom. Nikým nerušený.

Ja som mala vlastne 2 vedomé výstupy, raz ma niečo vyťahovalo z tela priamo do astrálu a druhý raz som sa už vnímala mimo telo, ale strach ma vrátil naspäť. Inak sa mi nepodarilo, aj keď som to skúšala mnohými metódami. Čiky,..jeden chlapík, čo cestoval často mi vravel, aby som cvičila MER-KA-BU aktivovala si svetelné telo a mohla tak astrálne vycestovať. Takže prečítaj si niečo o astrále, pozri techniky a až potom skúšaj. 😉

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.