Kategórie
Reiky

Príliv energie a energetické pijavice…

Kouzlo osobnosti a lidé s velkou energií…

Lidé s osobním kouzlem mají silná energetická pole, kterých mohou užívat pozitivně nebo negativně.

Poslouchali jste někdy řečníka, který se vám velmi líbil, a divili jste se později, jak jste mohli souhlasit s jeho názory?

V jeho přítomnosti jste byli okouzleni jeho úžasnou osobností, neboť jste cítili jeho energii. Velcí řečníci dovedou sdělit podstatu svého poselství prostřednictvím své energie; silně působí na své posluchače a někdy je inspirují. Velcí herci nebo herečky dělají totéž. A totéž dovedou velcí podvodníci. Tito lidé mají schopnost vysílat energii z různých čaker, které mohou ovlivnit čakry druhých.

Občas se setkáte s člověkem, který vás doslova ohromí svou mocnou energií. Nezmůžete se na odpověď, nedokážete jasně myslit ani formulovat své myšlenky. Cítíte se naprosto bezbranní. Tito lidé často vysílají velmi silnou energii ze svého třetího nebo pátého oka. Když zjistíte, že na vás někdo takto působí, začněte vysílat energii buď z třetího, nebo páté ho oka, jak vám to lépe vyhovuje, a setkejte se s jeho energií na poloviční cestě; tím si zachováte jasnou mysl.

Zjistíte-li, že nerozumíte nějakému řečníkovi, vysílejte energii ze svého pátého oka. Někteří lidé, nadaní osobním kouzlem, jsou naplněni takovou láskou a klidem, že se zdá, že mění vibrace energie, kamkoli přijdou. V jejich přítomnosti cítíme povznášející účinky jejich energie.

Ovlivňování čaker…

Silný proud energie z určité čakry druhého člověka vás může ovlivnit ve stejné čakře. Přítomnost nedůtklivého a rozčileného člověka vás může ovlivnit; sami se stanete podrážděnými a rozčilenými. Chcete-li se bránit proti jeho energii, přenášejte na něho lásku ze své pupeční čakry. Také zjistíte, že soustředění na vyšší čakru pomáhá obnovit rovnováhu.

Všichni si musíme dávat pozor, aby naše čakry nebyly ovlivňovány čakrami druhých. Musíme si dávat pozor také na to, jakou energii my sami vysíláme druhým. Jeden nervózní člověk může znervóznit všechny přítomné. Někteří lidé často opouštějí negativní situace a stěžují si někde jinde, aniž si uvědomují, že se nakazili negativitou a teď ji roznášejí. Nejlepší, co můžete pro druhé udělat, je dát jim dostatek prostoru a nenechat se ovlivnit jejich náladami a jednáním. Zrovna tak můžete prožívat své vlastní nálady, aniž cítíte potřebu strhávat do nich druhé.

Obzvlášť děti dokážou ovlivnit rodiče svými negativními myšlenkami a emocemi. Dospělí dětem obvykle vyhoví nebo je úplně ignorují, aby jim zabránili ovlivňovat jejich čakry. Společné soužití vytváří situace, v nichž všichni členové skupiny blokují nebo otvírají stejné Čakry. Děti přejímají mnoho postojů a názorů od svých rodičů, podvědomé vytuší, kdy a která čakra by měla být uzavřená nebo otevřená. Aniž si to kdo uvědomí, děti se začnou chovat a reagovat na svět jako jejich rodiče.

Každá vaše myšlenka nebo pocit týkající se druhého člověka se stává formou energie, která ho na některé úrovni ovlivňuje. Nezapomínejte, že energie, kterou vyšlete, se k vám nakonec vrátí.

Dostanete, co dáváte.

Cítíte-li se zaplaveni myšlenkami a pocity druhých, představujte si, že jste obklopeni psychickým ultrafialovým světlem. Jestliže se pocity a myšlenky zesilují, pak jsou vaše; jestliže začnou slábnout, patří někomu jinému. Občas si uvědomíte, kdo tyto myšlenky vysílá, nebo dokonce vidíte jeho tvář. Pravděpodobně vám nechce nijak ublížit. Ale je mnoho bezděčných myšlenek, a pocitů, které znečišťují vzduch.

Dělej druhým…

Chcete-li, aby někdo měl určitý druh energie, například důvěru nebo klid, vnímejte klid ve své energii a ten se v něm pravděpodobně projeví. Někdy vás rozčiluje, je-li někdo neklidný, ale vaše zlost situaci jen zhoršuje.

Srozumitelné vyjadřování…

Když cítíte, o čem mluvíte nebo přemýšlíte, uvědomujete si, co máte opravdu na mysli. Také vám to pomáhá sdělit podstatu toho, co chcete říci, a druzí vám snadněji rozumí.

Pijavice…

Lidé s nízkou hladinou energie někdy podvědomě vysávají energii druhých. Tito lidé se nenaučili absorbovat energii ze vzduchu ve svém okolí, a proto ji vysávají v předtrávené formě z druhých. „Předtrávená“ energie je taková energie, jejíž frekvenci někdo již transformoval ve frekvenci použitelnou; to je to nejsnadnější řešení. Lidé, v jejichž přítomnosti se bez zjevného důvodu cítíte vyčerpaní nebo podráždění, vysávají vaši energii. Můžete cítit, jak se vám zavírá aura. Když se to stane, vaše energie se k vám vrací a vaše tělo tuhne. Můžete si nacházet výmluvy, abyste se těchto pijavic zbavili.

Až se jich zbavíte a vaše energie se opět stane opravdu vaší, budete se možná divit, proč jste jednali tak, jak jste jednali.

Neprojevovali jste patřičný zájem? Byli jste příliš uspěchaní?

Můžete mít pocity viny, kterým porozumíte, uvědomíte-li si dynamiku tohoto vysávání. Když se cítíte vyčerpaní, pokuste se zjistit, z kterých čaker je vámvysávána energie. Když na to přijdete, můžete je buď uzavřít, nebo dávat energii druhému člověku. Sdílení energie je dar, a to, co dáváte vás posílí. Jestliže však ten, komu posíláte energii, nerelaxuje, měli byste energii přestat posílat. Někdy se stáváme závislí na energii druhých. Nechcete-li energii vysílat, naplňte se a obklopte se bílým světlem a vědomě si přejte, aby vaše vlastní aura zesílila a vytvořila silové pole proti vyčerpávajícím vlivům. Můžete si také představovat, že mezi vámi a pijavicí je skleněná stěna.

Blokování…

Velkou část svého života trávíme obklopeni energií, kterou vysílají druzí. Důležité je nejen to, jak jejich energii přijímáme, ale také to, jak druzí přijímají energii naši. V přítomnosti člověka, který má zablokované čakry, můžete mít pocit, že s vámi nechce mít nic společného. Tak tomu však vůbec nemusí být. Naopak může mít velký zájem o navázání styku, ale je na své zablokované čakry tak, zvyklý, že má strach otevřít je ve vaší přítomnosti; v takovémpřípadě budou vaše vztahy napjaté a děsivé.

Chcete-li být otevřenější, relaxujte a otevřte své čakry a přijímejte energii druhých. Otevřenost má velmi pozitivní důsledky: pocit spojení, síly a sounáležitosti s druhými. Chcete-li, aby vás druzí více vnímali, vysílejte svou energii klidným způsobem. Nebuďte příliš násilní, aby se druzí necítili vaší energií bombardováni.

Lepší porozumění čakrám: Cvičení

Zavřete oči. Představujte si, že před vámi stojí někdo, na němž vám v životě velmi záleží. Uvědomujte si, jak vaše tělo na jeho přítomnost reaguje.

Které čakry se zavírají a které se otvírají?

Otevřené čakry budou uvolněné a zavřené budou stažené. Budete-lisi lépe uvědomovat proudění své vlastní energie, budete mít větší kontrolu nad svým životem a budete se cítit lépe.

Nezapomínejte, že proudění energie se mění v závislosti na situacích a společnosti lidí, s nimiž se stýkáte.

Z knihy Kundalínay a čakry

4 replies on “Príliv energie a energetické pijavice…”

mojko, dnes som bola v obchode bio a tam je jedna ml.pani, či slečna..a tá na mňa vyvyľuje 😛 tak oči, že sa mi až točí hlávka a normálne som ju videla až rozmazane..ale necítila som z nej nič zlé, práve naopak.. hm 🙄 ..
a pijavice poznámmmmm veľmi dobre 😀 … pred nimi zväčša prchámmmm… 😛 ..

Páči sa mi

Monika čítala si si článok? tam sú nápovede. Zvyčajne nám ľudia zrkadlia to čo potrebujeme spracovať. Rozhadzovať soľ ani ryžu ti nepomôže, zmeň svoje vnútro a budeš priťahovať k sebe iných ľudí. Všetko je to o energii, akú vyžarujeme a silách v nás, ktoré nemáme spracované a vyrovnané.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.