synchronicity-aura-readingsZnámy príbeh o jasnovidcovi a liečiteľovi Edgarovi Caycem jasne ilustruje význam schopnosti vidieť auru. Cayce sa chystal nastúpiť do výťahu, keď v tom si všimol, že nikto z prítomných ľudí nemá auru. Po tomto zistení sa rozhodol radšej nenastúpiť. O niekoľko okamihov neskôr sa výťah rozbil, spadol až dolu a ľudia v ňom utrpeli početné zranenia. Cayce vedel, že ľudia bez aury sa blížia smrti alebo vážnym problémom.

Hoci vaše zážitky s videním aury by nemali byť také dramatické, prinajmenšom získate vďaka tejto schopnosti hlboký pohľad do vzťahov s ostatnými ľuďmi. Čím viac času a energie venujete otváraniu tretieho oka, tým skôr a lepšie budete schopní vidieť auru, energetické pole človeka.

Aura vyzerá ako vlniace sa energetické pole okolo slnka. Neustále mení veľkosť, tvar a sfarbenie – okamžite reaguje na aktuálne myšlienky a emócie majiteľa. Po preštudovaní nasledujúceho prehľadu by ste mali byť schopní aury jednotlivých ľudí ľahko interpretovať. Získané informácie vám môžu pomôcť v mnohých situáciách – môžete napríklad zistiť, či je váš partner poctivý, aké má váš terapeut prirodzené liečivé schopnosti alebo stav mysle rodinného príslušníka.

Aby ste uvideli auru, nechajte svoje oči ľahko rozostriť. Sústreďte sa na zámer vidieť auru a nechajte svoju vnútornú múdrosť rozpoznať jej farbu. Aura obklopuje telo ako pestrofarebný obal a kopíruje jeho tvar. Ak má niekto v aure obsiahnuté všetky farby dúhy, tieto farby sú zoradené vo vrstvách rovnobežných s povrchom tela, podobne ako u lúčov slnečného svitu.

Aura obklopuje telo ako žiariaca, farebná silueta. Zo zafarbenia a veľkosti aury môžete získať mnoho informácií. Veľká aura väčšinou signalizuje silného, milujúceho a duchovne založeného človeka. Tmavá, nejasná a nevýrazná aura napovedá o nejakom strachu alebo zablokovanej energii jedinca. Toto som videla viac krát počas liečenia. Vidím auru liečiaceho na svojich rukách a na mieste, kde mal problém bola aura tmavá a tam kde energia pekne prúdila bola peknej farby.

V nasledujúcom texte som sa pokúsila načrtnúť význam jednotlivých základných farieb, ktoré sa môžu v aure objaviť. Sami zistíte, že sú tieto interpretácie väčšinou presné. Napriek tomu by ste mali pri výklade použiť hlavne svoju intuíciu. Rovnako ako u výkladu snov, aj u zafarbenia aury existuje mnoho individuálnych vplyvov, v hre je množstvo rôznych faktorov. Akonáhle ale zbadáte nejakú farbu, sami intuitívne prídete na jej význam.

Obecné významy aurických farieb

Červená – finančné problémy alebo posadnutosť peniazmi, strach, neschopnosť odpustiť, úzkosť alebo nervozita.

Ružovájasne a svetlo ružová: radosť, láska, nevinnosť, súcit, nový alebo obnovený milostný vzťah, tiež jasnozrivosť. Tmavo a blatovo ružová: nezrelá osobnosť alebo nečestný človek.

Oranžová – extrovert, človek orientovaný na ľudí, s rozvinutou sexualitou, aktuálne zazívajúci stres spojený s neuspokojenými chuťami alebo závislosťou (jedlo, alkohol, alebo iné drogy), môže sa tiež objaviť u veľmi tvorivého alebo umelecky zameraného človeka, alebo u veľmi vášnivých ľudí s extrémne intenzívnymi emóciami.

Žltásvetlá alebo bledá: rozvíjajúce sa jasnozrivé schopnosti a duchovné vedomie, optimizmus a nádej, nadšenie pre nové myšlienky a idei. Jasná, citrónovo žltá: boj o udržanie alebo získanie kontroly nad osobnými alebo obchodnými záležitosťami, strach zo straty kontroly, povesti, postavenia a/ alebo moci. Žiarivá, kovovo zlatá: prebudená a plne rozvinutá duchovná energia a sila, človek plný inšpirácie. Tmavá, hnedožltá alebo zlatá: študent alebo človek, ktorý sa usilovne snaží niečo naučiť, s prehnane analytickým prístupom vytvárajúcim stres a únavu, snaží sa dohnať stratený čas tým, že sa rýchlo naučí všetko naraz.

Zelenáelektrizujúca, jasná, smaragdová: liečiteľ- profesionálny, prírodný alebo si ešte nemusí byť svojich schopností vedomí (tzv. liečiteľské ruky mávajú smaragdovozelenú auru okolo končekov prstov), tiež osoby zamerané na lásku. Tmavá alebo blatová olivová zelená (bez akéhokoľvek jasu a ligotu): žiarlivosť, závisť, dotyčný človek sa cíti ako obeť sveta, obviňuje seba aj ostatných, má pocit ohrozenia, trpí nedostatočnou sebaúctou, neporozumenie osobnej zodpovednosti, precitlivenosť voči kritike.

Modrásvetlo modrá: intuitívny, výrečný a pravdovravný človek, bude sa realizovať v práci, kde využije svoje komunikačné schopnosti. Jasná, kráľovská modrá: jasnozrivý, duchovný človek na správnej ceste s mnohými novými príležitosťami, veľkorysý. Tmavo alebo blatovo modrá: strach z budúcnosti, zo sebavyjadrenia, neschopnosť postaviť sa pravde a hovoriť pravdu.

Purpurovákobaltová (purpurová modrá): archaniel Michael je nablízku. Jasná alebo žiarivo purpurová (elektrická): duchovné spojenie s božskou sférou, osvietenie, jasnozrivosť. Tmavo alebo blatovo purpurová: túžba po láske a pozornosti. Červenofialová: jasnosluch (schopnosť načúvať hlasu svojho vyššieho ja, Boha, anjelov, osvietených majstrov, alebo duchovných sprievodcov).

Biela – pravda, čistota a nevinnosť, anjelske vlastnosti. Biele iskry a záblesky bieleho svetla: anjeli sú nablízku, môže to tiež znamenať, že daná žena je tehotná alebo skoro otehotnie.

Farby dúhy –  dúhovo sfarbené pruhy vychádzajúce z rúk, hlavy alebo tela ako slnečné lúče: liečiteľ Reiki a/alebo vesmírna bytosť (človek v prvej pozemskej reinkarnácii).

Strieborná – žiarivo kovová: starostlivý, intuitívny človek, otvorený novým myšlienkam a nápadom. Tmavo alebo blatovo sivá: zdravie nebezpečné, usadené zbytky strach, to platí najmä o sivých škvrnách na určitých častiach tela.

Čierna – obvykle značí dlhotrvajúcu neschopnosť odpustiť (sebe alebo ostatným), ktorá sa usadí v určitej časti tela a môže vyvolať zdravotné ťažkosti, tiež sa môže jednať o cudzie entity napojené na auru, čakry alebo telo daného človeka, implantáty alebo nespracovanú bolesť z minulých životov, tmavé škvrny na vaječníkoch predstavujú nespracovaný smútok po potratoch. Aj túto farbu som už videla u svojho syn. Liečila som mu boľavé rameno a na mojej ruke bola čierna aura. Zostala som v šoku a hneď som pátrala po dôvode.

Ako trénovať videnie aury

Ja som sa učila vidieť auru na bielom pozadí. Najlepšie je to večer, keď ležíte v posteli a v izbe je šero. Ruku zodvihnete k bielemu povrchu steny, alebo stropu a pozerajte sa na ňu. Lepšie je sledovať priestor medzi prstami, alebo vonkajšiu hranu ruky, teda 1cm od ruky. Ako prvé uvidíte biely, alebo šedý obal okolo vašich prstov a ruky.

Ak ho zbadáte, ste na dobrej ceste. 😛

Sledujte to isté miesto a uvidíte, že časom sa koniec toho obalu začne sfarbovať. Uvidíte potom svoju vnútornú auru. Občas sa vám môže stať, že počas sústreďovania sa na auru uvidíte častice energie ako kmitajú okolo vašich prstov. Je to energia vášho éterického tela.

Okrem svojej aury sa môžete učiť ju trénovať aj na listoch kvetín, predmetoch, na ktorých ostala vaša , či iných ľudí energia. Ja som to raz spozorovala na ceruzke. Pozerala som do PC a bočným zrakom som videla moju energiu ne ceruzke, ktorú som držala v ruke, alebo na koberci v kúpeľni , kde som predtým stála.

Pozorovanie lístkov rastlín.

00019144Utrhnite si list z fialky, alebo nejakej kvetiny a položte ho na bielu parapetu. Sledujte jeho okolie asi tak 0,5cm od jeho okrajov. Zaostrujte svoj zrak a mali by ste zbadať fialkový odtieň ich aury. Zelené lístočky majú väčšinou fialkovú auru, len každý kvet ju má inak sfarbenú, niektoré sýtejšie, niektoré jasnejšie.

Tak ako na rastlín môžete sa pozerať aj na stromy. Uvidíte jemný opar okolo ich konárov a aj v diaľke obrysy ich energie nad nimi. Tréningom zistíte, že občas uvidíte energiu vecí a ľudí aj bez námahy, proste budú súčasťou vášho vnímania prostredia.

Ja vidím auru väčšinu ľuďom, ktorý sú šťastný a vnútorne žiaria. Ich éterické pole je silné a vyžarujú do okolia. Potom počas liečenia vidím auru ľudí na svojej ruke a podľa jej farby a pocitov v ruke môžem hodnotiť na čo sa zamerať.

Ak vnímame energie okolo seba a hlavne okolo ľudí, môže nám to veľa napovedať a hlavne budeme sa snažiť vnímať veci úplne inak. 😛

 

Zdroj

Reklamy