Kategórie
Energia

Transformácia…

Vnútorné naplnenie života však leží hlboko v nás. Otvorením srdca sa otvárame spojeniu najláskavejších energií. Kto verí môže tieto energie nazvať Duchom Svätým. Pod vplyvom týchto energií sa bude zobúdzať ľudský Duch a my budeme prechádzať duchovnou transformáciou. Potrebujeme vzkriesiť staré cnosti, ako sú skromnosť, trpezlivosť, pokora, mravnosť.

Albert Einstein povedal, že človek a jeho morálka zaostali za vývojom vedy a techniky. Zasiahli sme do prírodných procesov skôr ako sme ich pochopili. Planéta je našou civilizáciou pretvorená a robili sme to i násilím. Uvedomili sme si svoju zodpovednosť za svoje konanie? Naša chorá planéta potrebuje zobudenie našej duše i prebudenie nášho vedomia. Inak odoprie človeku svoju štedrosť a obráti sa proti nám. Veľa ľudí hľadá novú životnú filozofiu. Mnohí chcú tvorivé spolužitie s prírodou. Celé národy hľadajú svoju identitu. Každý človek i národ má svoj cieľ i poslanie.

Učme sa chápať rozumom i citom. Naše centrá vedomia, čakry, sú spojené s rotáciou nebeských telies. Sme spojení s Kozmom viac ako si vieme predstaviť. Vstupná brána do Vyšších svetov je srdcová čakra. Je v strede hrude a na svätých obrázkoch je kreslená ako srdce Márie alebo Ježiša. Jej otvorením sa stáva krištáľovo čistá a priezračná. Otvára ju samozrejme láska. Bolesti srdca tiež môžu byť súčasťou transformácie. V tých miestach býva často blok spôsobený stresom, ale i našimi emóciami. Vždy v mieste prekážky pociťujeme bolesť. Ten tlak je ale v náš prospech. Spôsobí, že prijímaná energia z Kozmu bude môcť voľne prúdiť v tele. Bolesť spaľuje formy, ktoré prekážajú vývoju.

Jedine láska môže zobrať silu negatívnym informáciám a premeniť ich na myšlienkové formy harmónie. S kvalitou lásky vždy prichádza duševná vyrovnanosť. Pred úsvitom býva ale temná noc. I mierny nepokoj nás učí hľadať to pravé pre nás. Naša budúcnosť je v úplnej transformácií. Leonardo da Vinci povedal: “Poznanie je láska a láska je poznanie”. Aké jednoduché pre ľudí 20. Storočia. A predsa pre mnohých nepochopiteľné svojou jednoduchosťou. Človek prežije, lebo je článkom vesmírnej dynamickej reťaze, ale musí veľa pochopiť a zmeniť sa….viac.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.