Kategórie
Reiky

Trojfázová očista čakier elementom ohňa…

Včera večer som nemohla zaspať a tak som sa rozhodla , že si pozriem svoje čakry. Potom ma napadlo video, ktoré som dávala nedávno na stránku “Očista čakier elementom ohňa. “

Predstavila som si ako držím sviečku a som pri prvej čakre.

„Očisťujem koreňovú čakru od všetkého negatívneho a nech v ohni zhorí všetko nepotrebné.“

Videla som ako prskajú iskričky pri nej, negatívna energia priam syčala . Sviečku som držala dovtedy pokiaľ neprestala energia iskriť. Prešla som na druhú čakru a urobila to isté.

„Očisťujem sakrálnu čakru od všetkého negatívneho a nech v ohni zhorí všetko nepotrebné.“

Znova začalo iskrenie, ale zacítila som aj vnútorné chvenie a vibrovanie, akoby tam bolo prepojenie k niečomu inému. Keď prestalo iskriť prešla som k solar plexu.

Očisťujem tretiu čakru od všetkého negatívneho a nech v ohni zhorí všetko nepotrebné.“

V tejto čakre nebolo tak výrazné iskrenie, zrejme nemala nachytanej negatívnej energie. Potom som prešla k srdcovej čakre.

„Očisťujem srdcovú čakru od všetkého negatívneho a nech v ohni zhorí všetko nepotrebné.“

Ani tu nebolo toľko iskrenia a keď zmizli posledné iskričky prešla som k hrdlu.

„Očisťujem hrdelnú čakru od všetkého negatívneho a nech v ohni zhorí všetko nepotrebné.“

Iskričky zhoreli v ohni a ja som prešla k tretiemu oku.

„Očisťujem čelovú čakru od všetkého negatívneho a nech v ohni zhorí všetko nepotrebné.“

Aj tu ich bolo len zopár a po očistení som nasmerovala sviečku ku korunnej čakre. Tu som nepostrehla žiadne iskrenie, ale tiež som si povedala :

„Očisťujem korunnú čakru od všetkého negatívneho a nech v ohni zhorí všetko nepotrebné.“

Takto som poprechádzala aj zadné čakry a aj v nich bolo drobné iskrenie. Uvedomila som si, že  som si týmto spôsobom zrejme očistila čakry svojho emocionálneho tela, lebo to iskrenie som videla, aj keď som si čistila emocionálne telo po bloku, ktorý som schytala počas liečenia. 😆

Očistenie emocionálneho tela

Potom som pristúpila k druhej fáze čistenia. Predstavila som si samú seba ako stojím a svojim dvojníkom uhladzujem auru a zbieram z nej nečistoty. Každým dokončeným ťahom hádžem negatívnu energiu do ohňa a ruky si nahrievam nad ním, pokiaľ sa nespália pichľavé iskričky nánosov. Takto som to robila do vtedy, až zostalo moje telo čisté, bez iskričiek, teda nánosov negatívnej energie na mojom tele.

Očista vo fialovom plameni.

Posledný krok, ktorý som urobila bola očista vo fialovom plameni. Všetko, čo ste vo svojom živote stvorili nedokonale, sa hromadí okolo vášho fyzického tela vo forme ťažkých lepkavých nánosov. Fialový Plameň je Boží nástroj a je vám tu k dispozícii, aby sa práve tieto ťažké nánosy, vzniknuté ľudskou nedokonalosťou, mohli transformovať v Dokonalosť.

Fialový Plameň je prúd energie schopný a vhodný k zachycovaniu a rozpúšťaniu nedokonalých energií, ktoré ním očistené môžu byť opäť použité. Predstavila som si fialový svetelný stĺp, tak ako som ho videla v Chráme regenerácie a vstúpila som do neho. Teraz to nebolo také výrazné ako keď som bola na tom mieste, že som priamo v ňom cítila výraznú ľahkosť a dokonalú očistu vidiacu aj zvonka a aj z vnútra. Keď som vyšla z plameňa von, cítila som akoby mi niečo chýbalo, čo tam bolo, ale nevidela som to. Mala som pocit ako keď vyjdete zo sprchy von a máte mokrú pokožku a cítite na sebe len pocit čistoty.

Potom som ucítila ako moje telo žiari. Bolo to priam pulzujúce. Takto to presne cítim, keď sa mi aktivuje atlantský krištáľ ukrytý v mojom vnútre. Každou jeho žiarou mi pulzuje moje energetické telo a tá žiara vychádza priamo zo srdcovej čakry. Je to úžasný pocit. Zaspávala som s vedomím, že som pre seba urobila niečo pozitívne. Vyskúšajte a dajte vedieť, aké ste mali i vy pocity. 😛

Želám krásny slniečkový dník……

6 replies on “Trojfázová očista čakier elementom ohňa…”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.