Kategórie
Šamanské cesty

Druhá sieň Hod

Druhá síň je umístěna v první. Vchod do této síně lze nalézt v našem světě, hluboko v jeskyních patriarchů na Machpelach v Hebronu v zemi Izraele.

V této síni přebývají duše, které se setkávaly s nepřátelstvím a trpěli ve fyzickém světě. Skrze své ordálie si získali jistotu a víru ve Stvořitele. Tyto duše pochopily účel lidské existence v dosažení duchovního růstu, a proto děkují Svatému, budiž veleben za to, že jim seslal skutečnou příležitost pro dosažení tohoto cíle. Druhá síň je uvnitř první. Vchod do této síně je v jeskyni patriarchů a je osvětlen první síní. Obklopují ji všechny možné drahokamy.

Uff bola som ametystovej v jaskyni možno som tam nahliadla. 😕

V této síni je jediné světlo, které obsahuje všechny barvy, TO JEST, ČTYŘI BARVY CHOCHMY, BINY, TIFERET A MALCHUT, které svítí shora dolů. V této síni se nacházejí všichni ti, kteří, aby byli učiněni celými DOKONALÝM POKÁNÍM, trpěli nemocí či neštěstím na tomto světě, a kteří děkovali a velebili Pána každý den, a nikdy ve svých modlitbách neustali. PROTO ZÍSKALI POVOLENÍ KE VSTUPU DO SÍNĚ HOD V ZAHRADĚ EDEN.

A v této síni přebývají všichni spravedliví lidé, kteří světí vší svou mocí jméno svého Pána a dodávají, vší svou mocí: „Amen, nechť je velké jméno posvěceno.“

TENTO TŘETÍ ASPEKT TÉTO SÍNĚ OBSAHUJE HORNÍ TŘI SEFIROTY, K NIMŽ ZÍSKÁVAJÍ VÝŠE ZMÍNĚNÍ SPRAVEDLIVÍ PŘÍSTUP. Přebývají v nejvnitřnějších zákoutích síně.

CHESED, GEVURA A TIFERET TÉTO SÍNĚ EXISTUJÍ V NECACH, HOD A JESOD TÉTO SÍNĚ A TŘI HORNÍ SEFIROTY EXISTUJÍ V CHESED, GEVUŘE A TIFERET.

A světlo, KTERÉ PŘEBÝVÁ V CHESED, GEVUŘE A TIFERET TÉTO SÍNĚ obsahuje všechny barvy, CHOCHMU, BINU, TIFERET A MALCHUT. TOTO SVĚTLO. svítí na ně, TO JEST, NA SPRAVEDLIVÉ VE TŘECH HORNÍCH SEFIROTÁCH SÍNĚ. A díky síle tohoto světla, KTERÉ OBDRŽUJÍ OD CHESED, GEVURY A TIFERET, mohou stát a vidět další světla – ALE VELIKOST TĚCHTO DALŠÍCH SVĚTEL JIM NEUMOŽŇUJE, ABY JEŽ SPATŘOVALI PLNĚ. JE TOMU, JAKO BY BYLI SPOJENI A PŘECI NESPOJENI S TĚMITO SVĚTLY. Nad SPRAVEDLIVÝMI stojí Mesiáš, který vchází, kráčí mezi nimi a přitahuje dolů ono světlo, ABY JEJ MOHLI PLNĚ DOSÁHNOUT.

Pokračovanie…Třetí síň: Necach a Čtvrtá síň: Tiferet

Z knihy Zohar

2 replies on “Druhá sieň Hod”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.