Kategórie
Šamanské cesty

Ako sme s kým prepojený???

Jún je silný energetický mesiac. Veľa z vás to už určite pocítilo, alebo len pocíti.

Včera mi kamoška písala o tom ako sa zle cíti, tak sme to v mailoch preberali. Ja som nedávno zažila tiež ten stav, takže som sa dokázala vcítiť do jej problému. Po dopísaní mailu som potrebovala uniknúť na chvílu do svojho vnútorného sveta.

Stála som na skale a chcela som vzlietnuť. Lenže na miesto orlích krídiel, ktoré používam som bola bielym vznešeným vtákom a aj vznešene som letela. Občas som s premenila na bielu bytosť ako sa vznášala v oblakoch  a vtedy sa zmenilo aj moje vnímanie a cítila som sa úplne ľahká, čistá bytosť.

Nechápala som túto premenu a tak som otvorila oči a pokračovala v práci. Asi o hodinu som si našla v maile ako si kamoška vytiahla z medicínskych kariet labuť. Pochopila som, prečo som nemala orlie krídla a tú premenu z labute na dušu vznášajúcu sa v oblakoch.

Večer som si pozerala na You tube nejaké keltské hudby a uvidela havrana. Hudba bola krásna, ale ten havran mi vŕtal hlavou, lebo bol po celý čas v tej pesničke. Ráno som si pozerala maile a kamoška mi písala, že si večer vytiahla novú kartu Havrana. Takže ako sme mi dve prepojené???

A najlepšie na tom je, že ma napadlo poslať jej energiu, čo som aj do obeda urobila. Neviem či to cítila, spojila som to aj z Reiki. A teraz ako som si čítal čo symbolizuje havran, tak som neverila vlastným očiam. 🙄

Havran


Havran je posel, který všechny energetické proudy ceremoniální magie přenáší mezi vlastním obřadem a zamýšleným určením. Např. provádí-li se obřad pro poslání energie do oblasti neštěstí, kde lidé potřebují odvahu a sílu, bude havran kurýrem tohoto energetického proudu. Záměrem by mohla být snaha předat lidem z postižené oblasti myšlenky lásky a podpory účastníků obřadu.

A ja som jej posielala lásku a energiu, aby uzavrela minulosť a žila prítomnosťou. 😛

Pokud jste si vytáhli havrana, je ve vzduchu magie. Nesnažte se si ji představit či spatřit, nejde to. Pracuje zde síla neznámého a každou chvíli se může přihodit něco zvláštního. Hlubším mystériem je to, jak zareagujete na jiskřivou synchronicitu tohoto alchymického okamžiku. Rozpoznáte jej a využijete ke svému rozvoji a růstu? Dokážete to přijmout jako dar Velkého Ducha? Nebo vysvětlováním Sílu Velkého Tajemství omezíte?

A čo predstavuje Labuť?


Labuť půvab, milost

Labuť… síla ženy vstupující do posvátného prostoru, dotýkající se vzdálené budoucnosti, přináší věčnou milost.

Malá labuť letěla Dobou snění a hledala budoucnost. Na chviličku si odpočinula v chladivém jezírku a snažila se zjistit, jak najít vchod do budoucnosti. Pro labuť to byly chvíle zmatku, protože věděla, že se v Době snění ocitla náhodou. Byl to její první samostatný let a trochu si dělala starosti s tamější krajinou. Když se podívala vysoko nad Posvátnou horu, spatřila tam největší vířící černou díru, jakou kdy viděla. Kolem právě letěla vážka. Labuť ji zastavila, aby se zeptala na černou díru. “Labuti, to je brána do jiných úrovní představivosti. Sama jsem byla strážcem iluzí po mnoho měsíců. Chceš-li tam vstoupit, musíš si vyžádat povolení a zasloužit si právo na vstup” pravila vážka.

Labuť si nebyla úplně jistá, zda chce vstoupit do černé díry. Zeptala se vážky, co je třeba učinit, aby si zasloužila právo vstupu. Vážka odvětila: “Musíš být ochotná přijmout z budoucnosti vše, ať je to cokoliv, tak jak to uvidíš, aniž by ses snažila v plánu Velkého Ducha něco změnit.”

Labuť se podívala na své ošklivé kachní tělo a odpověděla: “Budu šťastná, že zůstanu věrnou plánu Velkého Ducha. Nebudu bojovat s proudy černé díry. Poddám se plynutí spirály a budu důvěřovat tomu, co mi bude ukázáno.”

Vážka byla velmi spokojená s odpovědí a začala snovat čáry a kouzla, aby přerušila iluzi jezírka. Náhle byla labuť pohlcena vírem uprostřed jezírka. Uplynulo mnoho dní, než se labuť znovu objevila, ale nyní byla půvabná, bílá a s dlouhým krkem. Vážka užasla: “Labuti, co se to s tebou stalo!” vykřikla.

Labuť se usmála a pravila: “Vážko, naučila jsem se odevzdat své tělo síle Velkého Ducha a byla jsem odnesena tam, kde přebývá budoucnost. Spatřila jsem vysoko na Svaté Hoře mnoho divů, a protože jsem měla víru a byla ochotna vše přijmout, byla jsem přeměněna. Naučila jsem se přijímat stav milosti.”

Vážka tím byla velmi potěšena. Labuť vyprávěla vážce o mnoha divech, které jsou za hranicí iluze. Díky uzdravení a přijetí stavu milosti získala labuť právo vstupovat do Doby snění. A tak se učíme odevzdávat milosti rytmu vesmíru a vyklouznout ze svých fyzických těl do Doby snění.

Medicina labutě nás učí jednotě se všemi plány vědomí a důvěře v ochranu Velkého Ducha. Vytažení Labutě ohlašuje čas změněného stavu vědomí a rozvoje vašich intuitivních schopností. Lidé mediciny labutě mají schopnost vidět budoucnost, poddat se síle Velkého Ducha a přijímat uzdravování a proměnu svých životů. Karta labutě vám říká, abyste přijali svou schopnost poznávat to, co leží před vámi. Pokud se bráníte vlastní transformaci, uvolněte se. Bude pro vás snazší nechat se unášet proudem. Přestaňte popírat, že víte, kdo volá, když zvoní telefon.

Věnujte pozornost svým předtuchám a tušením a uctívejte svou ženskou intuitivní stránku.

8 replies on “Ako sme s kým prepojený???”

Dobrý večer.
Mám taký problém s prepojením dvoch ľudí a chcela by som Vás poprosiť o radu, resp. pomoc.
Snažila som sa Vás už kontaktovať mailom ktorý som našla v komentároch, ale bezúspešne… 😦

Páči sa mi

Silvinka..mail som už zrušila, preto sa ti vracala správa o nedoručení.

Vzťahy sú kapitola sama o sebe a treba ich študovať, aby nám pomohli pochopiť, prečo si s niekym rozumieme a s niekym nevieme vydržať. Sú to len lekcie, ktorými máme prejsť, pochopiť čo sme potlačili v sebe a preto nám to na iných vadí. V určitom období nám do života vstúpia ľudia, ktorý nám ich správaním len zrkadlia to, čo nemáme spracované a máme pochopiť. Ľudia, s ktorými riešime väčšie problémy sú s nami karmicky spojený. Už som sa stretla s dvomi prípadmi, kedy niekomu škodil sused, robil napriek a vyšlo z toho, že v minulosti boli milencami, ale bolo ním opovrhnuté a on sa teraz mstí, lebo neuniesol, že dotyčná ho opustila, či niečo podobné. V prvom prípade sa to ukázalo samé formou vízie a v druhom som to videla v tranzite v jej horoskope a ona mi potvrdila, že cíti veľmi blízke spojenie medz nimi.

Naše ego do vzťahov vstupuje dosť silno a veľa krát vykonáme veci, ktoré nás potom trápia, lebo sme to pocítili inak. Cesta však vždy existuje a dôležitá je komunikácia a vedieť si vyjasniť veci, ktoré nám ubližujú a trápia.

Neviem, aké máš ty problémy s kým, ale ver, že riešenie existuje, ak sa budeš snažiť pochopiť váš vzťah, tak ti bude aj ukázané, prečo tomu tak je. Dôležité je to prijať a nájsť cestu. Hlavou múr neprerazíš.

Pozri si články o vzťahoch …

https://anitram.wordpress.com/zivot-sam-o-sebe/

Posielam knihu ak si nečítala…5 jazykov lásky o vzťahoch a hlbšom pochopení.

Click to access chapman-gary-pc49bt-jazykc5af-lc3a1sky.pdf

Páči sa mi

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď 🙂
Vzťahy sú kapitola sama o sebe, s tým sa musí vysporiadať každý sám, to máte úplnú pravdu.
Mňa ale skôr trápi, či je možné nejako zabrániť tomu, aby sa na mňa niekto napájal… Zneprístupniť “tok informácií” ľuďom, ktorí to dokážu…

Páči sa mi

Ahoj Sisa…aj to sa dá, no záleží , akú silnú ochranu okolo seba si vieš vytvoriť….(vizuálne zo svetlom, strieborný štít až po modlitby priamo k Bohu. No treba zvýšiť svoje vibrácie a uzavrieť auru, aby k tebe nič neprenikalo.

Duchovne zrelý človek by si ale aj tak z tvojho vyššieho ja prečítal o tebe informácie, ale ten to bez tvojho povolenia, alebo povolenia od Vyššieho ja neurobí. Každý , kto sa napája na teba bez tvojho vedomia, sám bude potrestaný nejakým spôsobom a vráti sa mu to. Či už ti berie energiu, alebo ho zaujíma niečo iné vibračné u teba.

Zvýš si svoju mentálnu energiu, lebo ak ju máme slabú, ľahko podliehame svojmu okoliu a môžu s nami manipulovať a ovládať nás. Stres a strach silno prežívame a to nás oslabuje. Pracuj so svojim solarom, posilňuj tuná energiu, no hlavne uč sa vnímať vibrácie srdcovej čakry a vedome sa s ňou prepájať a ladiť na energie duše.

Tu som našla ja nejaké meditačné cvičenia…
http://skola-lecitele.cz/index.php/meditacni-techniky/269-meditacia-na-zvysenie-vibracii

Známa robila odstrihávanie pút od ľudí, s ktorými už nechcela byť v spojení, lebo jej brali energiu a vysilovali ju…odstrihovala sa vedome od nich. Nerobila to podľa tohoto návodu, vymyslela si vlastný, ako odstríháva väzby s tými ľuďmi veľkými bielymi, či zlatými nožnicami a pritom niečo vravela.

https://anitram.wordpress.com/2011/05/11/archandel-michael-pomaha-odstranit-karmicka-pouta/

Tu sú články, ktoré ti môžu pomôcť pochopiť prepojenia
https://anitram.wordpress.com/2012/05/04/cakry-a-nase-vztahy-k-inym/

Istý čas som si predstavovala okolo seba sklennú bublinu, ktorá ma chránila od energii z vonka. Zaujalo ma to u známeho, s ktorým som začala písať a vnímala som ho ako cez sklenenú stenu..nič som od neho necítila, žiadne vibrácie, až po nejakom čase sa to zmenilo a potom sme boli silno prepojený, vnímali sme jeden od druhého s čím pracujeme a čo riešime bez toho, aby sme sa vedome na seba napájali a to nebolo tiež dobré. Ak je človek senzitívny, je najlepšie, ak sa snaží zvyšovať svoje vibrácie a otvára si srdce lásky, lebo láska je najsilnejšia ochrana.

Verím, že spôsob nájdeš, lebo ten , kto hľadá…brána k múdrosti a pochopeniu mu je otvorená.

Krásny piatoček prajem. 😀

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.