Kategórie
Liečenie

Vertikálna a horizontálna úroveň nášho energetického systému…

Každý v svojom živote niečo hľadá. Niečo, čo by vás svojim spôsobom napĺňalo a dávalo zmysel. Nikto to nájde formou svojho koníčka, niekto prácou, ktorej sa naplno venuje a niekoho napĺňa pomoc iným. Sama som  na ceste hľadania a stále hľadám, čo ma určitým spôsobom  môže napĺňať.

Túžila som vedieť liečiť. Univerzum mi túto možnosť poskytlo a ja som objavila v sebe ten dar a snažím sa ho rozvíjať. Urobila som si Reiki 1 stupeň. Tých odnoží Reiki je tak veľa, že človek by musel mať zdroj peňazí, aby si mohol všetky tie kurze porobiť a zdokonaľovať tak svoje duchovné postavenie. Sám však musí vedieť k čomu mu aký kurz bude potrebný a nie  sa nechať ovplyvniť inými.

Všetky tieto zasvätenie sú však trvalé, lebo ide o duchovné zasvätenie, takže to, čo nadobudnete v tomto živote , v ďalšom ak na svoje schopnosti prídete, akoby ste našli .Je pravda, že prebudený človek vedomí si svojej duchovnej podstaty si v ďalšom živote uvedomí oveľa viac vecí a môže sa ďalej rozvíjať.  Ja sa riadim svojou  intuíciou a z čoho nemám dobrý pocit, tak sa tomu vyhýbam.

Ten kto sa venuje liečeniu mal by sa neustále vzdelávať  spoznávať veci, ktoré spôsobujú ochorenia a bloky v tele.  Sama som si uvedomila, že už prešľapujem na mieste dlhší čas .  A dostala som aj znamenia, že je na čase pohnúť sa ďalej. Spoznala som človeka, ktorý ma mal k niečomu naviesť. Viem že ľudia nám do života nevstupujú len tak. Vždy sú pre nás  buď prínosom, alebo zamyslením sa nad sebou, alebo mi im máme niečo odovzdať, aby sme mohli ísť ďalej.

Ďalším znamením  bolo, že som si po dlhšom čase vytiahla karty z Delfínov a Víl kartu liečivé srdce. Mám sa venovať liečeniu, lebo som k nemu predurčená a snažiť sa postúpiť na vyšší  level. Je pravda, že už pár dní zvažujem  kurz, ku ktorému  ma doviedol  niekto, kto mi otvoril bránu k viacerým  možnostiam , čomu sa práve venovať. Takže som mu za to vďačná a ak toto číta, tak určite vie , že to je práve on. 😛

Horizontálna a vertikálna úroveň energetického systému.

Náš energetický systém pracuje v horizontálnej úrovni. Existuje však aj vertikálna úroveň, ktorú majú väčšinou len osvietený ľudia a vďaka nej vnímajú veci inak, teda pomocou vyššieho vedomia, Otvorili sa im nové možnosti vnímania , lebo ich vedomie funguje na vyššej úrovni, čo v horizontálnej úrovni nie je možné vo všetkých rovinách ľudského  tela.  Preto sa naše horizontálne duchovné cesty musia zameriavať na určité aspekty vedomia. Niekto sa sústreďuje na otvorenie tretieho oka, niekto na prebudenie srdca.

Vieme , že máme 7 duchovných tiel. Ak sú všetky plne aktívne, vtedy vnímame na vyššej úrovni ako keď sú aktívne len niektoré. Niektorí jogíni, či tantrici sa môžu pomocou hlbokej meditácie dostať do takýchto stavov, ale nie je to trvalý stav. Po dokončení meditácie sa znova vrátia do horizontálnej úrovne svojho energetického systému. Čakry sa znova vrátia z vertikálnej úrovne do horizontálnej, pretože nemajú stabilizovaný vertikálny systém.

Vertikalita

Horizontální duchovní cesta vykazuje dilema. I když David Wagner začal již v roce 1986 pořádat kurzy vertikality, zůstaly bez většího ohlasu. Co chybělo, byla možnost vertikální systém udržet, když dojde ke styku s horizontálně orientovanými lidmi a vlivy.

David Wagner poznal Marcela Vogla, jednoho z nejvýznamnějších expertů na krystaly, a současně se také seznámil s jedním z nejlepších brusičů krystalů Drewem Tousleym. Několik let cítili, že na ně společně čeká něco zvláštního, ale netušili, co to je. Při jedné z meditací David přišel na řešení problému vertikality. Tím byla tachyonová buňka spojená s quartzovým krystalem řezaným podél středové osy. Krystal upevněný na tělo je středovou osou pro energii tachyonové buňky plynoucí shora dolů. Zesílení energie je tak velké, že čakry se stanou vertikálními navždy.

Přívěšek z tachyonové buňky a quartzového krystalu s intaktní středovou osou nazýváme Vortex Pendant. Protože Drew Tousley má jedinečnou schopnost řezat krystal podél středové osy, zrodil se díky známosti Davida a Drewa vertikalizační proces, jenž je na seminářích prezentován pod názvem “Vertikalita”.

Vyčištěním a rozšířením vertikálního systému dosáhneme za několik týdnů hlubší spojení s “božským prapramenem” a celým Stvořením, takže osvícení se zde na zemi posune do dosažitelné blízkosti.

Vertikalite sa venuje aj jeden užasný človek Ing. Róbert Geist, takže koho to zaujalo viac na jeho stránke.

Zdroj

6 replies on “Vertikálna a horizontálna úroveň nášho energetického systému…”

Súhlasím s tým, aby človek počúval svoje pocity a na základe toho sa rozhodoval o tom, aký kurz si urobí, akú iniciáciu podstúpi, čo do svojho života vpustí. Naozaj nastal boom mať z každého rožka troška. Osobne mám pocit, že nie vždy to padne na úrodnú pôdu. Poznám ľudí, ktorí svoju dôležitosť a šikovnosť a umenie a schopnosti a neviem čo všetko ešte, chceli dokázať počtom certifikátov, kurzov, seminárov z rôznych oblastí ezoteriky……nakoniec sa v tom úplne stratili. Museli opustiť všetko, aby nestratili samých seba. Takže ja som za to, že menej je niekedy viac.

Páči sa mi

Aj ja Inka, tiež nepotrebujem mať neviem koľko stupnov zo všetkého a cítim to aj duševne, že niečo ma drží v úzadí, tak počúvam intuíciu. Večer bola u mňa teta, priniesla mi homeopatiká na pečeň a tak som sa s ňou o tom bavila, lebo sa tiež venuje alternatívnému liečeniu a viem, že si robila tiež všeličo možné ohľadom liečenia. Povedala mi , že má 3 stupne vertikality, samotný autor David Wagner ju do toho zasväcoval, ale vertikalitu nevyužíva k liečeniu. Dlho nosila Tachyonizovany pás na chrbticku, ktorý jej naozaj pomáhal a nemala problémy s klbami. Má doma aj kremíkový disk a krištále , ale k liečeniu vyžíva One Brain metódu a iné metódy, lebo tie jej najviac vyhovujú a má s nimi dobré skúsenosti a aj vysledky. Ja mám zatiaľ len Reiki 1 a chcela by som postúpiť ďalej, tak uvidím k čomu budem navedená.

Mám tiež pocit, že ide o akési duchovné predvádzanie sa všemožných kurzov a zasvätení do všeličoho možného. Aj keby mám dostupné financie idem len za tým, čo cítim…. ďakujem za koment Inka.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.