Kategórie
Civilizácie

Druidská pěst…

Druidská pěst je základ pro energetický účinek cviků Wydy. Proto je nutné seznámit se s tímto držením ruky natolik, aby se nám její vytvoření zautomatizovalo. V žádném případě se nesmí stát, že bychom při nějakém cviku uvízli, protože neumíme pěst správně sevřít. I při pohybech by měl být okruh, který druidská pěst tvoří, nadále uzavřen.

Předpažíme, ruce zůstanou otevřené, vnitřní plocha dlaní i palec jsou natočeny vzhůru. Bříška prstů přitahujeme k dlaním, lehce ohneme paže a vytočíme lokty ven. Otáčíme přitom pažemi tak, aby palce nakonec směřovaly k tělu. Nyní přitáhneme ruce k sobě, tak, aby se kotníky dotýkaly. Nakonec ještě přitáhneme palce bříšky k sobě. Tato poloha rukou se nazývá „druidská pěst”.

V této pozici nyní pohybujeme rukama vzhůru a poté dolů. Přitom je nutno dbát na to, aby se ruce v žádném okamžiku nepřestaly dotýkat a energetický okruh se nepřerušil. Pokud jste zatím dokázali postupovat bez problémů, pokuste se nyní provést totéž se zavřenýma očima. Teprve když se vám to podaří, ovládáte druidskou pěst dostatečně dobře.

Z knihy Cviceni-Schwarz-cs-Leciva-sila-Druidu

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.