Kategórie
Hudba

Hudba na aktiváciu tretieho oka…

Le frequenze della vita – 963 Hz

963Hz – Numinous Accord

Solfeggio Harmonics 852 HZ

639 Hz – Connecting Relationships

Aktiváciou tretieho oka sa zvýšia vaše intuitívne schopnosti a môžete nahliadať do vyšších dimenzii.  Viac

Ak prebudíte k činnosti svoje tretie oko, je to ako STARGATE z časopriestoru do časopriestoru.

 

 

 

Link …Pineal Gland

5 replies on “Hudba na aktiváciu tretieho oka…”

Ahoj anitraM. Prosím Ťa ako zistím či mám otvorené tretie oko a na koľko? Čo môžem cítiť, alebo vidieť pri otvorení? Ďakujem za odpoveď.
anitraM Tvoja stránka je veeeeeeľmi pekná. Čítam ju každý deň. Každý jeden článok je veľmi zaujímavý a plný poučný. Prajem Ti veľa úspechov…..

Páči sa mi

Medovka1….. ďakujem pekne.. 😳 aj tebe nech všetko vychádza k vlastnému potešeniu…si milá…. 😛 Snažm sa sem dávať články, ktoré mi niečo hovoria a verím, že pomôžu aj iným. 😀

Čo sa týka tretieho oka, všetko začína postupne, tak ako sa dieťa učí chodiť. Ak sa ti začína aktivovať vnímaš veci, ktoré si predtým nevnímala. Vnímanie je jemnejšie, začínaš vidieť auru bežným spôsobom, energiu v étery, chodia ti myšlienkové, či obrazové správy, čo sa udeje v najbližšej dobe. Tvoja intuícia je silnejšia, veci, ktoré sa ti snívajú v snoch sa vypĺňajú. Občas môžeš len kútkom oka zahliadnúť nejaké bytosti a ak sa lepšie pozrieš, už tam nie sú. Len ti dávajú najavo tvoju prítomnosť.

S otvoreným tretím okom prichádza veľká zodpovednosť a je treba si zvyknúť a prestať sa báť toho čo uvidíte. Občas môžeš cítiť tlak v strede hlavy, alebo vnútornú horúčavu v tváry, to je spôsobené väčšou aktivitou tretieho oka. Vtedy je najlepšie si zharmonizovať čakry.
Ten kto má viac otvorené tretie oko, máva vízie do budúcnosti, vidí v aure človeka nečistoty, trhliny ,alebo aj nejaké prilepené bytosti. Otvorením tretieho oka sa zlepšilo jeho jasnocítenie, jasnovidenie a jasnopočutie.

Ak chceš rozvíjať svoje tretie oko začni meditovať s ametystom. Postup máš tu:

http://ezoterik.webnode.sk/news/otvarame-si-tretie-oko-info-/
Tu sú rôzne cvičenia na tretie oko: http://www.zdravi4u.cz/view.php?cisloclanku=2008020501

Peknu nedeľu želám 😉

Páči sa mi

Pracujem sice dlhsiu dobu na tretom oku, ale zial nejde mi to. Mam doma niekolko ametystov,krystalov a inych kamenov. Niektore nereaguju na mna vobec . Bud su vybite alebo spinave. Co tym myslia ,ze tretie oko je prikazova cakra?

Musim otvorit este nejake ine cakry na funkcnost tretieho oka? Mam taky dojem,ze srdca cakra tam bude hrat vatsiu rolu. Alebo to je nejako nezavisle od energii. Pozeral som rozne videa , skusal rozne mantry , mudry ale nezabera.

Uz vyse 1 rok.
Alebo potrebujem nejaku literaturu ?(knihy)
Ako odstranim bloky? Cez krystal ale ono to nic nerobi.

Chvilu som citil v tretom oku tlaky alebo nejake pistanie, mal som prilozeny ametyst. Po nejakej dobe asi po 1hodine to prestalo. Je mozne ze mozem mat viacej blokov.

A co pyramidy?

Osobne uz neviem aku metodu mam pouzit. Praveze nemam spatnu vazbu.
Nejaka liecitelka mi zas zadrela ,ze mam blokovane vsetky cakry. (???)

Keby som aspon mal moznost vidiet auru ale to je pre mna asi uz nerealne v tejto chvili.

Páči sa mi

Marek mať otvorené tretie oko nie je len tak. Je pravda, že čakry sa rozvíjajú postupne podľa toho, ako duchovne dospievame, tak ich máme aktívne. Napríklad ak som na srdcovej úrovni, tak mám najviac rozvinutú srdcovú čakru, ale nie úplne otvorenú. Na tom mám popracovať. Do tejto úrovne by mali byť ostatné pod ňou aktívne, ale nie sú. Mnohí majú oslabenú 3 čakru a málo aktívnu 1 čakru, teda im chýba uzemnenie. S energiou treba pracovať a byť duševne v poriadku, lebo sa to odzrkadluje aj na čakrách.

Očisťujem svoju krčnú čakru a zvyšujem v nej vibrácie pomocou srdcovej čakry, tak že prenášam jej vibrácie do krčnej čakry a tak ju posilňujem .
Aj keď som bola na Reiki 1,2 a Shambale 1,2,3, kde sa mi otváralo 3 oko, nemám ho úplne otvorené. Skúšala som vnímať energiu v ňom tak ako to robím v ostatných čakrách, kde cítim ich silu a vibrácie, či oslabenie, ale tu som necítila nič , až po čase a viem, že je málo otvorené. Chce to svoj čas.

Takže ak máš zablokované čakry, tým pádom sú oslabené aj ostatné a tretie oko neotvoríš len tak. 2 a 5 čakra sú vzájomne prepojené a ak je slabá 2 čakra, je problém aj v 5 čakre.

Začni vnímaním energie v čakrách čo cítiš, zameraj sa na 1 čakru a v nej vnímaj či cítiš silno zemskú energiu, alebo niečo. Takto postupuj hore, uč sa byť vnímavý. Posilní ti to aj tvoju intuíciu.

Kryštály, ktoré necítiš na sebe majú nižšie vibrácie ako máš ty, preto nič z nich už nevnímaš. Ja som si dala na hrdlo chalcedón a bola som prekvapená, že som z neho nič necítila, ale keď som si priložila ružením, tak som cítila,ako silno pulzuje a moje telo prijíma jeho vibrácie. Pyramídy bývajú silné a hlavne ,ak by si si ich dával na 3 oko, alebo na 7 čakru, občas som cítila až silný tlak pôsobenia, čo nie je dobré.

https://anitram.wordpress.com/2013/08/16/cistenie-cakier-2/

https://anitram.wordpress.com/2012/05/11/ocistovanie-a-posilnovanie-cakier-kristalom/

Vystupovala ti už kundalíny energia? Ak áno v ktororej úrovni skončila? Mne skončila v 5, ale tam bol len slabý pocit jej vyvrcholenia, najsilnejší som mala v srdcovej. Pochopila som, že túto čakru mám v sebe rozvíjať viac, lebo dosahujem jej úroveň.

Vidieť auru nie je ťažké, chce to zmeniť len spôsob pozerania. Niekedy mi vyskakuje sama a niekedy, ak chce vidieť, musím sa sústreďovať, je to o tom ako sme vnútorne naladený. Vezmi si zelený list polož ho na biely podklad a pozeraj , akoby skrzu neho a vedla asi tak 0,5cm uvidíš biele pole a to sa už začína sfarbovať do fialkova. Tak isto v šere môžeš pozerať na svoju ruku medzi prsty a uvidíš najskorej éterické pole čo je akoby priesvitná, alebo šedobiela časť a potom ide sfarbenie.

Často ,keď som nemohla spávať, tak som zatvorenými očami pozerala do stredu čela, videla som najskorej energiu tejto čakry, malé bodky ako kmitajú a vytvárajú kruhy a pekne rotujú, ale potom začali prichádzať aj obrazy, akoby som pozerala do inej dimenzie. Časom začali chodiť aj vízie, veci, ktoré sa odohrali.

Marek každá schopnosť zo sebou nesie aj určitú zodpovednosť a pochopenie a ak to nemáš, len ti to je na príťaž. Uč sa vnímať sám seba, spájať sa zo svojim duševnom, Mať v sebe pokoj a lásku a žiť v prítomnosti pre daný okamih. 😉

Všetko chce svoj čas a príde obdobie, kedy bude tvoje 3 oko otvorené a ty budeš aj pripravený. 😉

Vyskúšaj túto meditáciu, je síce silno dychová, ale potom sa tam sústreďuje na čakry a postupuje sa od 1 až hore.
https://anitram.wordpress.com/2014/02/28/celia-gomez-jaroslav-chrastecky-vic-nez-pozehnani/

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.