Kategórie
Duchovné Energia Numerológia a Astrológia Sny

Astrológia siedmych lúčov…

Sedm paprsků je základem energií evoluce v naší kosmické, sluneční a planetární soustavě.

Paprsky mají svůj původ v sedmi hvězdách souhvězdí Velké medvědice (jehož částí je Velký vůz). Hvězdy jsou viditelná těla sedmi paprsků, které jsou ve skutečnosti sedmi velkými kosmickými bytostmi. Energie každého paprsku má svou polaritu. Její využití může být pozitivní i negativní.

Člověk má svobodnou vůli a může se rozhodnout, kterou polaritu bude v životě využívat.

Čím více však využívá pozitivních vibrací paprsku, tím více se přibližuje svému určení na Zemi, očišťuje své karmické vlivy z minulosti a podporuje růst duše a jeho fyzické tělo se těší zdraví.

Využívá-li více negativní vlivy, nic se mu nedaří, je nemocný, trpí bolestmi a jeho život se pak stává nenaplněným a těžkým. Zažívá zklamání a ztráty. Trpí nedostatkem lásky a pochopení.

Mistr Saint Germain, vládce sedmého fialového paprsku a současného Vodnářského věku říká. „ Jestliže bude 51% energie použito pozitivně a konstruktivně, pak je vzestup do světla jistý“.

Průměrný člověk využívá asi 3% energie pozitivně, 25% negativně a 72% ztrácí pocity a myšlenkami bez cíle. Jestliže chybí pevné zdraví, je to důkaz toho, že jedinec porušil některý z Božích zákonů.

Důvody nemoci jsou: strach, nenávist, kritika, honba za penězi, mocí a slávou,požitkářství, starosti a beznaděj.Všechny tyto negativní pocity mohou být neutralizovány, jestliže je nahradíme pocitem míru, důvěry, lásky, naděje a vítězství.Jestliže si člověk své negativní pocity uvědomí a nahradí je pozitivními myšlenkami a city, pak je zdráv a muže se radovat ze života.

Mistři, Archandělé, energie drahokamů a barev nám mohou pomoci při naší vnitřní proměně.

Viac o jednotlivých paprskoch v súbore: Astrologie_sedmi_paprsku

Autor: Mgr. Helena Bejlková

Podobné články:

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.