Dnes som si v mailoch našla liečivú kúru na tlak, cievy, srdce a cholesterol. Určite je účinná aj na iné, lebo cesnak je prírodné ATB a je dobrý aj spolu s citrónmi na imunitu. 😀 

Potrebujete:

5 ks      Celých   citrónov
30         Strúčikov cesnaku
1 l         Vody

Postup receptu:
Citróny umyjeme v horúcej vode nakrájame na malé kúsky. Cesnak očistíme nakrájame na polovičky. Všetko spolu zmixujeme na kašu. Vylejeme do vody anecháme prejsť varom. Hneď odstavíme. Precedíme cez sitko a nalejeme do fľaše. Skladujeme na chladnom mieste najlepšie v chladničke. Pijeme denne 2 cl pred jedlom (t. j. 1 štamprlík). Buď ráno pred raňajkami alebo pred obedom. Túto lacnú a neškodnú liečivú kúru by mal človek opakovať každý rok. Zápach a cesnakovú vôňu vôbec necítiť.

Účinok citrónu s cesnakom sa prejaví naplno.

Odstraňuje: Vápnik, tuk usadený v tele a v cievach. Posilňuje srdce, upravuje tlak.  

Po 3 týždňoch pitia pocítite v tele príjemne omladenie. Zvápenatenie a vedľajšie príznaky ako je zhoršené videnie alebo sluchové potiaže sa postupne zmenšujú a odchádzajú.

Po 3 týždňoch by mal človek kúru na 8 dní vynechať a potom opäť 3 týždne pokračovať.

Dostaví sa prenikavý úspech. Človek môže zase dobre spať a nemusí v noci pobehovať. Vápnik sa rozpustil. Užíva sa aj ako prevenciu proti rakovine a štítnej žlazy. Výsledky sú vynikajúce. Taktiež sa liek osvedčil pri vypadávaní zubov-paradentóze.

Citróny a cesnak sú prírodné liečivá, takže určite to neuškodí…Nech sa Vám darí. 😉

Reklamy