Kategórie
Duchovné Duša knihy

Láska sa rodí v tebe…

Každý je bezvýhradne zodpovedný za všetko, čo sa mu v živote stane. Každá myšlienka vytvára našu budúcnosť.

Celá sila spočíva v súčasnom okamihu. Každého trápi sebanenávisť a vina. Každý si v kútiku duše myslí, že nemá žiadnu hodnotu. Je to iba myšlienka a myšlienku možno zmeniť. Odpor, kritika a vina sú najškodlivejšie psychické návyky. Ak sa zbavíte odporu, môžete si vyliečiť aj rakovinu.

Musíme sa zbaviť minulosti a všetkým odpustiť. Kľúčom k pozitívnym zmenám je byť spokojný sám so sebou a prijímať seba takého, akými sme. Všetky choroby si v tele vytvárame sami. Musíme byť ochotní začať ľúbiť samí seba. Ak naozaj ľúbime sami seba, všetko v živote sa nám darí.

Kto som ? Prečo som tu ? O čo sa môžem vo svojom živote oprieť ?

Tisícky rokov sa človek takto pýta a uvedomuje si, že odpoveď na tieto otázky nosí vo svojom vnútri.

Ako to máme pochopiť ?

Verím, že v každom z nás, je sila, ktorá nás láskyplne vedie k dokonalému zdraviu, dokonalým medziľudským vzťahom, perfektnej životnej dráhe a k všestrannému blahobytu. Aby sme všetko dosiahli, potrebujeme veriť, že je to možné. Ďalej musíme prejaviť dostatok ochoty zbaviť sa takých vzorov správania, ktoré vytvárajú podmienky na vznik toho, čo nechceme.

Dosiahneme to tak, že vkročíme do svojho vnútra a nadviažeme spojenie s Vnútornou silou, ktorá vždy vie, čo je pre nás najlepšie.

Ak máme dosť chuti spoľahnúť sa vo svojom živote na túto Veľkú silu v nás, ktorá nás miluje a pomáha tlám, prežijeme život plný lásky Verím, že naša myseľ je v neustálom spojení s „Nekonečnou mysľou”, a preto v každej chvíli môžeme dosiahnuť akékoľvek poznanie a múdrosť.

S touto Nekonečnou mysľou sme spojení Kozmickou univerzálnou silou, ktorá nás stvorila, prostredníctvom malej iskierky svetla v nás – nášho vyššieho JA, alebo Sily v nás. Kozmická sila miluje všetko, čo stvorila. Sprevádza nás celým životom. Nepozná nenávisť, klamstvo a trest. Pozná však lásku, slobodu, porozumenie a súcit. Je potrebné obracať sa vo svojom živote k svojmu vyššiemu JA, pretože len prostredníctvom neho dosiahneme to, čo je dobré. Pochopme, že záleží iba na nás, akým spôsobom využijeme túto silu. Ak sa necháme ovplyvňovať minulosťou a nevymeníme všetko to, čo nám vytváralo negatívne podmienky a zlú situáciu, nepohneme sa z miesta. Ak si to uvedomíme a rozhodneme sa opustiť rolu obete z minulosti a začneme budovať nový život.

Vnútorná sila nám v tom bude pomáhať a začneme si vytvárať novú, šťastnejšiu prítomnosť.

Neverím v existenciu dvoch síl. Verím, že je len jeden nekonečný Duch. Je príliš jednoduché povedať: „Existuje diabol.” Záleží na nás, či využijeme túto silu múdro, alebo ju zneužijeme.

Alebo máme vo svojom srdci diabla ? Odsudzujeme druhých za to, že sú iní, než sme my ? Čo si vyberieme ?

Viac v knihe  Louise HAY_LASKA_SA_RODI_V_TEBE

Louise -HAY__SILA_ZENY

 

 

 

Louise-HAY UZDRAV_SVE_TELO

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.