Kategórie
Duchovné Duchovné učenie Duša

Reinkarnácia a voľba duše…

Duše je kniha života.

V ní se zaznamenává veškeré vnímání, myšlení, mluvení a jednání, ať pozitivní nebo negativní. Negativní vibrace vytvářejí zastínění (zatížení) duše. Jsou to obaly nebo též oblačné závoje, které zadržují Boží světlo.

Na základě přibývajícího zahuštění se duše stále více opouzdřovala; sedm obalů, nazývaných také oděvy nebo obaly duše, se stahovalo do duchovně stlačených bodů, které jsou označovány jako centra vědomí (čakry). Skrze tato centra vědomí došlo k vytvoření hrubohmotného, materiálního těla: vznikl člověk.

Lidské tělo je současně povozem duše, s nímž se tato pohybuje v mezitím vzniklé hmotě.

Posláním Ježíše Krista bylo také, učit zmatené lidstvo cestu zpět k absolutnu, neboť mnozí proroci před Ním se o to pokoušeli marně. On, největší prorok a mystik lidských dějin, hlásal cestu nezištné lásky, cestu do nitra. V Kázání na hoře je koncentrovaně shromážděno Jeho učení; je to podání ruky Boha, který chce Své děti vést do věčné vlasti, do světelných nebes. Skrze spasitelský čin Ježíše Krista nese v sobě každý z nás jiskru spasení – a ta usiluje o to, aby opět vstoupila do absolutna, do Říše Boha. Ona je silou, která nás nutí k sebepoznání, k odvrácení se od zpovrchněného života, zaměřeného po chtění něco vlastnit, něčím být, něco mít, je proměňujícím a spasitelským plamenem v každém srdci, vedoucím světlem pro každého, kdo se upřímně obrátí ke Kristu a k Božím zákonům.

Cíl duše a člověka

Cílem každé duše a každého člověka tedy je – ať s tím teď souhlasíme nebo ne stát se opět vědomým dítětem Boha, nebeskou, volnou bytostí, která žije a působí ve světle Boha, která se podílí na Jeho síle a nádheře. K tomu je nutné opět prosvítit sedm obalů duše, které v člověku působí jako centra vědomí, je nutné přivést znovu k záření kdysi čisté duchovní tělo, to energetické těleso, které bylo zastíněno a zateSmněno protizákonným životem, – až je zase zbavené obalů a může být dokonale prosvíceno Božím duchem.

Neboť: Jsme božského původu.

Smysl pozemského života

Země jako škola života Tuto právě naznačenou cestu zpět do absolutna, proměnu člověka v Boha – člověka, ve vědomé dítě světla, můžeme nastoupit jak duše bez těla – v sedmi padlých rovinách, které jsou od spasitelského činu Ježíše Krista nazývány také rovinami očistnými nebo přípravnými –, tak i v lidském šatu.Je to cesta postupného očišťování duše od všech zatížení, je to cesta nezištné lásky, která vede zpět k srdci Božímu. Na Zemi máme možnost absolvovat všech sedm stupňů vědomí i s jejich podstupni, rozpustit všechna centra vědomí. Země je tedy také místem milosti, školou života, v níž se můžeme očistit podstatně rychleji než v očistných rovinách – proč tomu tak je, to bude ještě objasněno.

Pozemský čas je proto cenný a měl by být časem uvědomění, časem intenzívní snahy o očištění duše a zduchovnění člověka – poznáním a překonáním chyb a zatížení a životem nezištné lásky.

 Z knihy REINKARNACE

2 replies on “Reinkarnácia a voľba duše…”

Je množstvo hlúpostí, ktoré sa píšu nielen na internete, ale aj v Biblii. Neverte somarinám, ktoré si neviete overiť. Vrelo vám doporučujem knihu pána Kysuckého “Demokracia je principiálny omyl”. Autor je veriaci v Boha, ale súčasne označuje kresťanskú vieru aj demokraciu za najväčšieho Diabla na Zemi. Keď si prečítate, tak potom nesúhlaste. Ja vám hovorím, nenájdete závažné argumenty proti tejto knihe.

Páči sa mi

Máš pravdu Pavol…aj v Biblii sú nesprávne pochopené slová a cirkev si mnohé prekrútila, tak ako aj reinkarnáciu utajovala a bolo zakázané o nej hovoriť. V reinkarnáciu však verím, videla som viacerými spôsobmi svoje prežité životy.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.