Kategórie
aura Energia Reiky

Aura v každodennom živote…

KAŽDODENNÍ ÚČINKY ENERGETICKÝCH POLÍ

Spojení s vyššími energetickými poli skýtá možnost zesílené inspirace ze strany duchovního vedení, které napomáhá osvobodit osobní pole aury od cizích vlivů a podporuje osobní procesy očisty. Zejména v současné době pronikavých změn planety se naskýtá tak ideální možnost jako snad ještě nikdy předtím, aby byly staré karmické zátěže a negativní vazby zrušeny. Zároveň je podporován příklon k nejvyšším duchovním silám. K důkladným osobním a globálním procesům se u většiny lidí ještě přidává každodenní pracovní stres a neklid v hospodářství a ve společnosti.

Není lehké jít cestou klidu a míru, avšak každá snaha a obracení se do vlastního nitra posiluje osobní přístup k silám světla, jakož i možnost změnit tím také pole kolektivní. To se děje nejenom během dne prostřednictvím zážitků a zkušeností, nýbrž také v noci.

Tyto procesy mnohdy probíhají zcela nevědomky, bez konkrétních vzpomínek, třeba na nějaký sen či nově nabyté vědomosti, v časných ranních hodinách. Noční události jsou však právě tak cenné jako vědomé vnímání a poznatky dne. Ne všechno musí projít vědomými oblastmi osobnosti. V noci se tak mohou začít odbourávat karmické zátěže, které mohou být překonány uvědoměním si toho či onoho, jakož i ladit osobní emocionální pole, myšlenkové pochody či duchovní vazby. Člověk pak třeba během dne na tyto události myslí, protože zbytky myšlenek a emocí v auře stále ještě působí, avšak nemusí tomu tak být pokaždé.

Také se stává, že prostřednictvím snu zpracovávají „bezděčné” části naší osobnosti ještě jednou, nebo někdy dokonce vícekrát, různé konkrétní situace, dokud nejsou definitivně vyřešené a vymazané. Zcela zřetelně lze na onom světě pozorovat, že mnozí lidé se po své tělesné smrti jen stěží pohnou z místa, protože stále znovu a znovu myšlenkově a emocionálně zažívají tytéž nepříjemné situace tak dlouho, až je nakonec přijmou a mohou vyřešit.

Může se to zdát kruté, avšak je to dobrá možnost, jak nezpracované procesy přemoci nebo opravdu poznat své osobní charakterové rysy a změnit je. Stále existuje mnoho duchovních polí, která vyvolávají strach, a od dvou posledních světových válek jsou také v blízkosti zemských rovin na cestě pořád ještě části duší, které setrvávají v utrpení. Pokud by však byly ochotny přijmout pomoc, duchovní vedení je neustále připraveno pomáhat.

Mnohé odloučené části duší z válek jsou ještě svázané se zemí, zdržují se v blízkém, těsně „nadzemském”, astrálním poli na místech válečných střetů či hřbitovech a pokoušejí se uchytit na energetických strukturách podobného ražení. To by mohlo vyvolat dojem, že se jedná o ubohé oběti, avšak mnoho těchto duší oplývalo značnou bojechtivostí, kterou by měly nejprve zpracovat.

Značné množství se jich ještě nemohlo přiklonit k Boží pomoci a odevzdat se jí, a musejí zakusit utrpení.

Žádný člověk nebude potrestán. Každý bude vždy na správném místě a ve správný čas, každý se ocitne tam, kde má být a kde si to duše pro pozemský život, snad pro dosažení většího soucitu nebo poznání důsledků moci, sama vybrala.

Duševní procesy zpracování neprobíhají v noci pokaždé se stejnou intenzitou. Někdy je dotčeno více, někdy méně oblastí. V noci se mohou velmi intenzivními procesy z těla uvolňovat šedavé energetické „voštiny”, které zůstávají ležet na místě, na němž leželo tělo, i když člověk už vstane. Tělesná látková výměna během takové noci zpracovává značné množství energie, a přes tělesnou tekutinu, která v minimálním množství pronikne do matrace, se větší část této energie, nepříliš příjemné k zpracování, dostává ven. Nejen bakterie v ústech a v zažívacím traktu jsou v noci činné, také duchovní očista a procesy látkové přeměny, které spotřebovávají energii, jsou aktivní. Nezřídka bývají tyto procesy spojeny se zcela zvláštními pachy, které se projevují velmi individuálně.

Na základě bakteriální látkové výměny tedy může být člověku nejen silně cítit z úst, nýbrž může zapáchat celé tělo. Z tohoto důvodu je velice nutné postel a matrace často větrat, prát a samotné matrace nepoužívat dlouho. Zde by měly energetické záležitosti dostat přednost před finančními. A pokud uvážíme, kolik hodin strávíme v posteli, měli bychom tomu opravdu přikládat mnohem větší důležitost.

Pyžamo a ložní prádlo bychom měli po „rušných nocích” pokud možno vyměnit, a také v „dobách klidnějších” bychom to měli dělat spíš častěji než zřídka. Materiály bychom měli volit přírodní, protože spaní v umělých by mohlo vést k dodatečným energetickým zatížením a disharmoniím a bránit pomoci z vyšších světů. 

Poté, co vstaneme, doporučuje se postel ihned nepřikrývat, nýbrž bezpodmínečně nechat vyvětrat, aby síly vzduchu a světla mohly být nápomocny. Protože se určitý druh pozemských energetických polí, která vypadají právě jako zmíněné voštiny a s oblibou visí v auře člověka, vyživuje výhradně zbytkovými karmickými procesy, může se stát, že nám ráno při probuzení vnuknou nechuť ke sprchování, protože jinak by energie vody voštiny smyla. Také z těchto důvodů je proto rozumné naladit se před vstáváním na Kristovu sílu, aby s ní byl člověk neustále ve spojení.

Ranná ochranní modlitba

Lehněte si na záda, nohy nechte volně natažené, nikoli křížem. Ruce ve výši ramen ozpažte a dlaně obraťte vzhůru. Několika hlubokými nádechy se pokuste vdechnout lásku sílu Kristovy energie do břicha, odkud pak může být rozvedena do celého těla.

Navíc lze použít tuto modlitbu:

Nekonečná sílo Stvořitele, z hloubi duše Tě prosím o vedení pro tento den. Prosím, naplň mé srdce a mé myšlenky Boží láskou a podaruj mne mírem harmonií svého tvoření.

Prosím, prostup mne svou silou, aby se všechny tíhy noci rozplynuly v lásce byly přetvořeny. Nechť nejvyšší Kristova síla očistí mé energetické pole a  mne v mé auře osvobodí ode všeho cizího.

Prosím, stůj při mně, abych úkoly dne dobře zvládl/a, a sešli mi lásku a sílu, abych poznal/a pokušení a jeho působení hned zmařil/a. Prosím, ochraňuj lidi, kteří jsou mi blízcí.

Ochraňuj všechny lidi, všechna zvířata a veškerý život ve všech rovinách bytí.

Z hloubi srdce Ti děkuji za Tvou lásku a toužím po tom, abych stále více Tvé lásky směl/a nechávat proudit skrze sebe. Děkuji.

Z knihy: Manuela OETINGEROVA_Aura_v každodennom živote

8 replies on “Aura v každodennom živote…”

Ahoj, prosím mám otázku. Keď sa snažím vidieť auru, alebo aj keď ju vidím dlhšie sa sústredím na nejaký predmet. A ten potom začne… neviem to vysvetliť akoby vibrovať. Pripomína to akési ohýbanie reality. Čo by to mohlo byť?

Páči sa mi

Možno tam vidíš niečo, čo tam nemá byť..v aure sa nachádzajú aj naše bloky, emócie, ochorenia, ktoré sa ešte na fyzickom tele neprejavili, sú tam aj trhliny, ktorými k nám lepšie prenikajú entity, duchovia a narúšajú naše pole a rôzne fľaky. Ten kto vie čítať z aury, vidí v nej aj minulosť človeka.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.