Kategórie
Duchovné učenie

Bezedná studnice lásky…

V nekonečnu života, kde se nacházím, je všechno dokonalé, úplné a celistvé. Všichni smysluplně prožíváme bohatství a plnost života. Dívám se nyní na svou minulost s láskou a jsem ochoten učit se ze svých starých zkušeností.

V mé minulosti neexistuje nic špatného ani správného, dobrého ani zlého. Minulost skončila. Je uzavřená. Existuje jen prožitek současného okamžiku. Mám se rád, protže jsem došel z minulosti až do této chvíle. Sdílím s druhými to, čím a kým jsem,neboť vím, že v nás sídlí jediný duch.

V mém světě je všechno v pořádku.

V nekonečnu života, kde se nacházím, je všechno dokonalé, úplné a celistvé. Žiji v harmonii s každým, koho znám. V hloubi mé bytosti je bezedná studnice lásky. Nechávám tuto lásku vyvěrat na povrch. Naplňuje mé srdce, mé tělo, mou mysl, mé vědomí a celou mou bytost. Vyzařuje ze mne do všech stran a násobena se ke mně vrací zpět. Čím více lásky dávám, tím více jí mám její zásoby jsou nevyčerpatelné.

Když rozdávám lásku, je mi dobře; vyjadřuji tak svou niternou radost.

Mám se rád, a proto s láskou pečuji o své tělo. Láskyplně ho živím, upravuji a oblékám. Odvděčuje se mi zdravím a energií. Mám se rád, a proto bydlím v útulném a pohodlném bytě, který uspokojuje všechny mé potřeby. Naplňuji jeho místnosti vibracemi lásky, aby každý, kdo do něj vstoupí, tuto lásku pocítil a přijímal její životadárnou sílu.

Mám se rád, a proto dělám práci, která mne baví, v níž využívám své nadání a schopnosti. Pracuji s lidmi a pro lidi, které mám rád a kteří mají rádi mne. Za svou práci dostávám dobře zaplaceno. Mám se rád, a proto se ke všem chovám laskavě a s láskou na ně myslím, protože vím, že to, co vydávám, se ke mně znásobeno vrátí zpět. Přivolávám k sobě jen milující lidi, protože jsou odrazem mé osobnosti. Mám se rád, a proto odpouštím své minulosti a zcela se zbavuji všech svých dřívějších zkušeností.

Jsem zcela svobodný.

Mám se rád, a proto bezvýhradně miluji přítomnost a každý její okažik prožívám pozitivně. Vím, že má budoucnost je harmonická, bezpečná a jasná,protžţe jsem milovaným dítětem Vesmíru, který o mne teď a navěky laskavě pečuje. V mém světě je všechno v pořádku.

Loise Hay__Miluj_svuj_zivot

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.