Kategórie
Anjeli

Modlitba svetelnej bytosti…

„Prosíme tě, nebeský Otče, požehnej naše sourozence na Zemi, i bratry a sestry na všech planetách Stvoření. Ať se tvoje láska dotkne srdcí těch, kteří tě na Zemi neuznávají. Tvoje nekonečné světlo ať osvítí rozum všech, kteří tě nevidí. Prosíme tě, abys ochránil a odměnil každého, kdo se zasazuje o tvou spravedlivou věc. Otče, přiveď k sobě zpět všechny své ztracené syny a dcery.”

Po těchto slovech odříkali všichni přítomní tlumeně úchvatnou modlitbu:

„Nejmilejší a vždy uctíváníhodný Otče, který panuješ nad všemi prostory ! Jak je to krásné, moci vyslovovat tvé jméno. Tvoje láska proniká všemi propastmi stvoření a uchvacuje naše srdce. Prosíme tě za všechny bratry a sestry na Zemi. Dej jim své světlo a svůj oheň !

Odpusť jim všem jejich urážky, kterých se vůči tobě dopustili. Pomoz jim, aby dokázali odpustit svým bratřím, kteří nedokáží milovat. Vymyť veškerý hřích z celého kosmu i ze Země. Prosíme tě o to, aby všechny tvoje děti tě mohly poznat. Otče náš, dej, aby tě mohly věčně milovat. Prosíme tě, vyslyš nás a daruj nám všem radost a mír v poznání.“

Modlitba je z knihy Anjeli v hviezdných lodiach

Obsah knihy

I když v poslední době mnoho lidí začíná akceptovat různá zjevení, je kontakt andělů s lidmi pociťován nereálně, jako bychom zapomněli, že ve starozákonní době právě komunikace andělů s lidmi byla přirozená. V knize je poutavým způsobem vylíčeno setkávání nebeských bytostí s moderní civilizací, které se odehrávalo v Itálii v roce 1980. Přestože nejčastější kontakt vytvářel anděl Rafael, výjimečně Panna Maria a Ježíš Kristus, je publikace i pro čtenáře, kteří jsou nábožensky založeni, pro své moderní formy, velmi přitažlivá.

Při těchto setkáních je jasným, svěžím, přesvědčivým, až sugestivním způsobem vyložen stav naší společnosti v konfrontaci s božími plány vzniku harmonického světa. Dále je zdůvodněna potřeba těchto mimořádných setkání a láskyplně, s příslibem pomoci ukázána optimální cesta dalšího vývoje lidstva. Kniha je silným a optimistickým povzbuzením do nastávajícího apokalyptického období vývoje lidské společnosti.

Z knihy DIBITONTO ANDELE V HVEZDNYCH LODICH

4 replies on “Modlitba svetelnej bytosti…”

Určite pri tom cítiš aj príjemný pocit na srdiečku a potom spokojne zaspíš. 😉
Mali by sme ďakovať za každý prežitý deň a za každé nové ráno, kedy sme sa zobudili. Vykročiť s úsmevom a niečo pekné si želať.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.