Kategórie
Energia Toltécke Šamanské cesty

Zámer…

Záměr je nekonečná a nepopsatelná síla, která prostupuje celým vesmírem. Všechno, absolutně všechno co existuje, je se záměrem spojeno spojovacím článkem. Na druhé straně tohoto spojovacího článku je Duch, velké nepoznatelno, síla jež nás obklopuje.

Jde o cílevědomé vedení vůle, tedy energie seřazení.

 

Je to síla, která si je sama sebe do té míry vědoma, že je schopná odpovídat na příkazy či prosby šamanů. Pomocí záměru byli šamani schopni uvolnit všechny možnosti nejen lidského vnímání, ale i konání. Pomocí záměru uskutečnili ty nejobtížnější skutky.

Čarodějové, se zabývají tím, že probírají, poznávají a využívají tento spojovací článek. Čarodějové jsou si vědomi tohoto článku, který jim umožňuje spojení s duchem a tak pomocí záměru dokáží nepředstavitelné věci. Stačí mít záměr a vše ostatní se děje samo, neboli pomocí záměru.

“Duch se bojovníku zjevuje na každém rohu. To však není celá pravda. Celá pravda je, že se stejnou intenzitou a stejně důsledně se zjevuje každému. Ale pouze bojovník je na tato zjevení neochvějně připraven.”

A právě jedna z těchto mas jednotlivých vláken ( mimo temné moře vědomí ) je záměr. Zaměření pozornosti na takovou masu = vytváření záměru. Celý vesmír je vesmírem záměru a záměr je pro něj ekvivalentem inteligence

Závěr : vibrující energie, která si je vědoma sebe sama je nanejvýš inteligentní

Masy záměru ve vesmíru jsou odpovědné za všechny možné přeměny, které se ve vesmíru dějí, a to nikoli náhodně, ale kvůli vytváření záměru produkovaného vibrující energií na úrovni toku energie samotné.

V každodenním světě používáme záměr a vytváření záměru způsobem, kterým interpretujeme svět. Náš denní svět není řízen naším vnímáním, ale interpretací našeho vnímání. Např. univerzita, v případě zaměření na ní, není něco, co bychom mohli vnímat svými smysly, ale existuje pouze v našem vytváření záměru. Abychom ji byli schopni v tomto rámci vybudovat, musíme použít všechno, co jako civilizovaní lidé známe a to vědomým i podvědomým způsobem.

Dalším energetickým faktem je, že jsme neustále tlačeni, taženi a testováni vesmírem samotným. Záměrem vesmíru je neustále provádět zkoušky vědomí. Na světě existují milióny organických a anorganických bytostí a na všechny vesmír vytváří nátlak a nutí je pozvedávat svá vědomí a tak být si vědom sám sebe.

Tím, co jsme, je záměrem síly. My ho nemůžeme nikdy poznat. Nemůžeme udělat nic, abychom zabránili naplnění onoho záměru.

Svět je jen náhled.

Záměr je specifická masa světelných vláken, které jsou odpovědné za všechny možné přeměny a variace, které se ve vesmíru dějí a to ne náhodně, ale vytvářením záměru. Celý vesmír je vesmír záměru. Je ekvivalentem inteligence.

Zvýšené vědomí je branou k záměru ( záměr je síla, není to Bůh ). Přirozené poznání záměru je dostupné každému, ale jeho ovládání patří jen těm, kdo to vyzkoušeli.

Každý má v sobě obrovské temné jezero tichého poznání ( záměr = duch ). Nemůžeme si ho uvědomit, ale můžeme k němu intuitivně dospět. Čím více ho chceme poznat, tím je pomíjivější.

Vzdali jsme se tichého poznání kvůli světu rozumu. Čím více lpíme na světě rozumu, tím prchavější se stává záměr. Čarodějové jsou jediné bytosti na zemi, které záměrně jdou dál, za intuitivní rovinu, neboť se učí provádět dvě transcendentální věci. Za prvé pochopit existenci bodu spojení, a za druhé přimět tento bod spojení k pohybu.

Záměr je zamýšlen očima.

Prožívá se očima, ne rozumem. Proto být příliš rozumný je nevýhoda. Rozumnost je slupka, pod kterou je magično. Záměr přivoláme absolutním soustředěním na to, co je zamýšleno.

Svět – není přeludem, ale ani není tak pevný. Na jedné straně je skutečný a na druhé neskutečný. Skutečnost je, že vnímáme. Ale to, co vnímáme, už není skutečnost stejného druhu, protože se učíme, co máme vnímat. Něco kolem nás ovlivňuje naše smysly. To, co nám říkají, je neskutečné. Všechny vnímající bytosti existují jen proto, aby rozšiřovali vědomí Orla. To je vlastně smysl naší existence.

Zdroj

7 replies on “Zámer…”

Tak preložila som si text piesne, aby som pochopila tvoj zámer a…. 🙄
Open Your Ice?

Všechny tyhle divné pocity a nedůvěry
A nechci plýtvat ani minutku bez tebe
Moje bolesti kostí, má kůže cítí chlad
A začínám se cítit tak unaveně a staře

Hněv se mi zvětšuje v mých vnitřností
A neucítím tyto plátky a řezy
Chci tak moc otevřít tvé oči
‘Protože potřebuji, aby ses podívala do mých

Řekni mi, že si otevřeš oči
Řekni mi, že si otevřeš oči
Řekni mi, že si otevřeš oči
Řekni mi, že si otevřeš oči

Vstávej, vypadni, vypadni od těchto lhářů
‘Protože nechápou tvou duši nebo tvůj plamen
Vezmi mě za ruku, propleť tvé prsty přes mé
A odejdeme od této temné místnosti naposled

Každá minuta od této minuty
Můžeme si dělat, co chceme, kdekoliv
Chci tak moc otevřít tvé oči
‘Protože potřebuji, aby ses podívala do mých

Řekni mi, že si otevřeš oči
Řekni mi, že si otevřeš oči
Řekni mi, že si otevřeš oči
Řekni mi, že si otevřeš oči
Řekni mi, že si otevřeš oči
Řekni mi, že si otevřeš oči
Řekni mi, že si otevřeš oči
Řekni mi, že si otevřeš oči

Všechno tyhle divné pocity a nedůvěry
A nechci plýtvat bez tebe ani minutku

Páči sa mi

jo alebo ešte sa mi stava že počúvam nejakú pieseň a zrazu vo mne niečo automaticky rozpráva a pýta sa ma že “komu ju tak poslať?” a ja sa zamyslím pošlem to tej osobe 😀 a väčšinou to vyjde perfektne a ten komu som to poslal ostáva v úžase 😀 s pýta sa “ako si vedel?” 😀

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.