Kategórie
Info okienko

SaLuSa, January 23, 2012

Pozorujeme, že si počínate veľmi dobre v prinášaní Svetla na Zem, ktoré exponenciálne pokračuje v raste a rýchlo Vás posúva dopredu k Vzostupu. Takže smerujete k veľkému víťazstvu nad Temnými o čom nikdy nebola žiadna pochybnosť a máte silnú vôľu a zámer tak urobiť. Napokon, to bol dôvod prečo ste ako Pracovníci Svetla prišli na Zem v takom dôležitom čase, s plným vedomím o Vašej úlohe a dôverou vo Vaše schopnosti to uskutočniť. Ako môžete vidieť, sú tu dve hlavné názorové školy ktoré ľudia nasledujú – jedna predpokladá, že život bude pokračovať ako doteraz a nejako sa dostane cez súčasné problémy a tá druhá vidí obrovskú zmenu a obnovenie ľudských práv. Vo veľkej miere obe budú pokračovať v nasledovaní svojej vlastnej cesty a to rozhodne, ktorá bude tá na ktorú vykročia, keď sa tento cyklus skončí. Faktom zostáva, že všetci si vytvárate svoju vlastnú realitu využívaním svojej slobodnej vôle ako bohom daného práva vytvárať svoju vlastnú budúcnosť.


Tí, ktorí sa prebudili budú prirodzene chcieť oznámiť svetu pravdu, ktorú objavili a my podporujeme distribúciu takýchto informácií. Avšak nesmie byť na nikoho tlačené, pretože v konečnom dôsledku im musí byť umožnené robiť ich vlastné rozhodnutie bez pocitu, že sú pod nejakým tlakom aby ho akceptovali. Tí zo Svetla oceňujú, že každá duša nasleduje svoj vlastný diktát a žiadne dve duše nie sú na presne rovnakej úrovni vo svojom vývoji. Preto je oveľa lepšie nájsť pravdu cez osobnú skúsenosť, ktorá vytvorí dlhotrvajúci dojem. V každom prípade zasaďte semienko pravdy a jedného dňa vyrastie a stane sa kvetom pochopenia.

Prirodzene v krátkom čase príde lavína informácií a rád o Vzostupe a tým, ktorí sú otvorení pravde to dá možnosť urobiť obrovský skok vpred. Je to záležitosťou toho, či ľudia sú pripravení vidieť za ich existujúcu vieru a stať sa súčasťou nového systému. Ak nie, nie je to žiaden problém a budú môcť zostať na ich vlastnej ceste a pokračovať v skúsenostiach v nižších dimenziách. Nemôže byť nič férovejšie, ako umožniť Vám Vašu voľbu a bude o Vás postarané ako o každú inú dušu s milujúcou starostlivosťou a bude Vám poskytnutá všemožná pomoc. Nikto nie je bez pomoci, ktorá je vždy pripravená byť poskytnutá aj pri najmenšom náznaku, že je požadovaná.

Rôzne očakávané zmeny prichádzajú spolu a my vidíme, že môžu nastať rýchle série odhalení, ktoré Vás posunú vpred veľmi rýchlo. Pre mnohých ľudí to bude úžasné a môže to spôsobiť šok pre tých, ktorí sú nepripravení, ale prostredníctvom našich spojencov zaručíme, že to čo bude pre nich potrebné pochopia. Akonáhle budú výhody oznámené, prejaví sa to veľkou podporou a veľa ľudí bude mať záujem aktívne sa zapojiť. Bude veľa možností podieľať sa na tom a určite budeme potrebovať podporu Vás všetkých, ktorí ste pripravení zohrať s nami Vašu úlohu. Bude potrebná práca v komunitách na presadenie podstatných zmien a spôsob, akým môžu byť implementované s čo najmenšími problémami. Buďte si istí, že Vás všetkých poznáme a vieme aké je Vaše konkrétne nadanie a čo ste prišli urobiť v tomto živote.

Vidíme veľkú Lásku a Svetlo rozširujúce sa po Zemi nesúce energiu, ktorá pozdvihne mnohých s temnoty. V najchudobnejších krajinách sveta mnohí stratili nádej, pretože vidia ako sú ich prosby väčšinou ignorované. Potrebujú výživu a uspokojenie základných potrieb len natoľko, aby mohli prežiť tvrdé podmienky v ktorých existujú. Rozprávanie o vzostupe nemá pre nich skoro žiadny význam a ich viera v Boha a ľudskosť je na najnižšej úrovni. Sú tu ľudia a organizácie ktoré sa starajú, ale úloha je taká veľká, že je nutné spoločné úsilie tých krajín, ktoré majú prostriedky a môžu si dovoliť zasiahnuť. V budúcnosti sa ľudstvo nemôže len tak prizerať a dovoliť takýmto podmienkam existovať a musí pochopiť pravdu, že všetci sú Jedno. Toto povediac vieme, že mnohí z Vás súcitia a veľmi túžia pomôcť tým najchudobnejším ľuďom sveta.

Poteší Vás, že prostriedky na odstránenie hladu a zúfalstva sú pripravené, ale momentálne nemôžu byť distribuované bez povolenia zodpovedných. Existujú aj karmické dôvody, ktoré bránia priamemu zásahu, ale akonáhle budeme oficiálne uznaní, budeme sa celej situácií venovať. Vieme, že ste niekedy zmätení takýmito prístupmi k pomoci, ale uvedomte si, že nemôžeme zasahovať v tých prípadoch, ktoré by mohli odoprieť duši naplniť svoj životný plán. Všetko sa nakoniec dobre skončí, ale nateraz ako by ste mohli povedať naše ruky sú zviazané. Existuje samozrejme božský dátum, po ktorom začneme, nezáležiac na situácii. Sme pripravení na všetky možnosti a máme plán pre všetky pravdepodobné scenáre.

Musí to pre Vás byť neuveriteľné, že Vesmír čaká na to kedy civilizácia z Vašej malej Zeme dokončí cyklus duality, takže aj ostatní budú môcť vzostúpiť. Preto je Váš postup extrémne dôležitý pre budúcnosť iných životných foriem, ktoré tak ako Vy sú na ceste späť ku Zdroju. Boží nádych priťahuje všetko naspäť, ale je to len prvý stupeň z mnohých, mnohých cyklov, ktorý ukončí Váš „príchod domov“. Medzitým sa sústreďte na to, že tento život je tým, ktorý môže viesť k Vzostupu. Žite podľa Vášho najlepšieho chápania tak, ako by ste boli vzostúpené Bytosti. To Vám pomôže prejsť zostávajúcimi dňami a mesiacmi a buďte si istí úspechom. Na ničom inom nezáleží a bude to veľmi uspokojujúca skúsenosť, ktorá skončí radostne a šťastne.

Som SaLuSa zo Síria a cítim sa privilegovaný byť jedným z tých, ktorí boli zvolení Galaktickou Federáciou, ktorí s Vami priamo komunikujú. Vyhliadka toho, že budem medzi prvými, kto sa s Vami stretne je vzrušujúca. Dokonca aj pre toho, kto mal veľa skúseností a dobrodružstiev vo Vesmíre a rozmer toho čo sa deje, robí Vzostup tela spolu s dušou unikátnou udalosťou. Môžte byť pokojní ohľadom toho aké to bude, pretože akékoľvek pozdvihnutie do vyšších vibrácií je niečo, po čom môžete túžiť a tešiť sa na to. Budeme tam s Vami a Láska a Svetlo Vás obklopí na Vašej ceste.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a Danica

http://www.galacticchannelings.com/slovensky/mike23-01-12.html

2 replies on “SaLuSa, January 23, 2012”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.